Ніяких квот на посаду голів обласних адміністрацій не існує. Про це «Прочерк» запевнив голова Черкаської обласної організації партії «Удар» Віталій Іляшенко.

– На посаду губернатора області в Києві підбирають незалежну, неполітичну професійну людину, яка зможе вивести наш регіон із кризового стану! – запевнив «ударівець».

Нагадаємо, виконуючий обов'язки Президента України Олександр Турчинов своїми указами змінив керівництво 18 областей України.

Учора в другій половині дня на офіційному сайті Президента почали публікуватися Укази про звільнення губернаторів, призначених свого часу Віктором Януковичем, та призначення нових голів облдержадміністрацій. Кадрові зміни публікувалися за алфавітним порядком областей, починаючи з Вінницької області.

Відповідно останніми Указами є рішення про призначення нового керівництва Херсонської області.

Очікується, що сьогодні буде призначено керівництво Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської та Запорізької і Одеської областей.

реклама

Коментарі  

 
+1 #17 інна 04.03.2014 11:48
не розумію як "УДАР" може братися за якісь там кадрові зміни або нові вибори якщо за попередню виборчу кампанію не розрахувались з людьми (точно знаю що декілька областей зокрема і Хмельницька обл) Якщо партія не може або не хоче чути та поважати людей які дійсно працювали на результат то чому ми маємо довіряти так званим представникам цієї партії В цій ситуації не зрозуміло чому мовчить Кличко (чи може не знає)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Українка 03.03.2014 17:19
Подивітеся пильно на цього лідера з удару,чи можна йому вірити.То він за Бондаренка голосує,то фахівців нейтральних шукає.Невже Кличку не видно кому він довіряє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Marta 03.03.2014 16:38
Цитую ДЖЕКО:
Цитую українець:
Так саме за вашою квотою і є та сама "незалежна","неполітична" та "професійна" людина. Може досить робити з нас д..рнів. Невже ви думаєте що ми сліпі і не знаєм від кого залежна ця людина і яку політику буде проводити. Ми надіялись що саме проти цього і піднялись. А нам знову старі схеми. Міняється час.А люди???

«Надійтеся» далі. Якщо т. зв. «Помаранчева революція» не навчила, після якої всі б...ти сіли в т...ми, а багаті поділилися з бідними. Коли всі посади у місті, області будуть розподілені, Ви прозрієте.

То політики не вчаться,а ми,люди,маємо вчитись,тому як почали тиск,так і маємо тиснути,поки до норми їх не доведемо,або не попросимо"вічливо" на вихід...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Шпундра 03.03.2014 16:34
Ткаченко ситуация не менее занятная. Ближайший сподвижник и казначей Александра Черевко запомнился агрессивным продвижением ресторана «Боттичелли». В последнее время Ткаченко сосредоточился на делах «Фермерского» рынка, к которому, в ущерб прочим, питал особую благосклонность Сергей Борисович Тулуб.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Працівники культури 03.03.2014 15:59
МАЄМО ПРОПОЗИЦІЮ-У ГУБЕРНАТОРИ--ОКСАНУ КОЛІСНИК!!! Аргументуємо: ПО ПЕРШЕ- Оксана Колісник очолює список люстраційного комітету та мріє про посаду начальника управління культури і готова ради здійснення мрії змести кожного... Саме тому нинішній нач.упр.і опинився в списку люстрування в першу чергу. Подруге-- Оксана Колісник з десяток років офіційно працює в ансамблі Канон та справно отримує бюджетні грошики у власну чесну кишеню фактично нізащо тож Оксана як чесний люстратор ну вже точно люструє себе та ще й публічно... І останнє- оксана Колісник підходить по всіх параметрах моменту Ш...дер тільки в спідниці...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Marta 03.03.2014 14:03
Цитую пророк:
Жуковська була би найкращим варіантом.Плани по створенню робочих місць в області у DFG і створення аграрно-промислових кластерів досить серйозні.Це повинен враховувати Голова ОДА хто б це не був.

обіцянки-цяцянки,а "АЗОТ" розвалили....нам що ляльковод,що лялька без потреби.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 ДЖЕКО 03.03.2014 13:31
Цитую українець:
Так саме за вашою квотою і є та сама "незалежна","неполітична" та "професійна" людина. Може досить робити з нас д..рнів. Невже ви думаєте що ми сліпі і не знаєм від кого залежна ця людина і яку політику буде проводити. Ми надіялись що саме проти цього і піднялись. А нам знову старі схеми. Міняється час.А люди???

«Надійтеся» далі. Якщо т. зв. «Помаранчева революція» не навчила, після якої всі б...ти сіли в т...ми, а багаті поділилися з бідними. Коли всі посади у місті, області будуть розподілені, Ви прозрієте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #10 пророк 03.03.2014 13:00
Жуковська була би найкращим варіантом.Плани по створенню робочих місць в області у DFG і створення аграрно-промислових кластерів досить серйозні.Це повинен враховувати Голова ОДА хто б це не був.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 українець 03.03.2014 12:26
Так саме за вашою квотою і є та сама "незалежна","неполітична" та "професійна" людина. Може досить робити з нас д..рнів. Невже ви думаєте що ми сліпі і не знаєм від кого залежна ця людина і яку політику буде проводити. Ми надіялись що саме проти цього і піднялись. А нам знову старі схеми. Міняється час.А люди???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Marta 03.03.2014 12:20
Цитую будячок:
Тарута, Коломойський... а нам, шо Фірташ достанеться?

Тоді точно в Черкасах рашен автономію об"являть,бо аппетити Фірташа по газу ненаситні... :sad: