Екс-меру Черкас Сергію Одаричу байдуже, хто очолить Черкаську область, проте він у час тривожних для України подій готовий підкорятися будь-якому законному керівництву. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції.

– Я вдячний депутатам обласної ради, яким вистачило мудрості не ухвалювати дебільні рішення про позбавлення обласної адміністрації повноважень. Звісно, можна позбавляти адміністрацію повноважень, проте треба визначати, кому ці повноваження давати. От, не дай Боже, потрібно буде проводити повну мобілізацію. То ці ж функції покладені на обласну адміністрацію. І в разі чого, хто виконуватиме ці функції? Зараз обов’язки голови Черкаської обласної державної адміністрації виконує перший заступник Анатолій Івашкевич. І незалежно від того, що і як він робив, я нині визнаю його керівником в області. Я абсолютно не поважаю секретаря міськради Віктора Білоусова. Його робота показала, що він є бездарним керівником, але на сьогодні я зобов’язуюся будь-які його розпорядження як керівника міста виконувати. Поки не буде обраний інший керівник. Бо в умовах воєнних дій повинен бути єдиний центр ухвалення рішень! – переконаний Сергій Одарич.

На його думку, нині неправильно і шкідливо передавати єдиний центр впливу Майдану.

Сергій Одарич висловив сподівання, що найближчим часом призначать губернатора.

– Термін роботи нового керівника абсолютно невизначений, але значно більше шансів, що це буде тимчасовий керівник на кілька місяців. Нам треба не забувати кілька підстав. Можуть відбуватися зміни, зумовлені парламентськими перевиборами чи перевиборами до обласної ради. І насамкінець ніхто не знає, якими через 2 місяці будуть повноваження обласних адміністрацій. Бо загальна тенденція іде до децентралізації. І за великим рахунком це одна з похідних вимог майдану. Децентралізація – це одна з вагомих інструментів протидії тиранії і монополії на владу. Тому я допускаю, що як інститут обласні і районні адміністрації докорінно змінять свою функцію, – сказав Одарич.

Він припустив, що все може змінитися на зразок французької моделі, де функції адміністрації зводяться до нагляду за дотриманням законодавства органів місцевого самоврядування.

реклама

Коментарі  

 
+2 #23 Совесть есть? 04.03.2014 15:27
Олегович, уйди с миром, прошло то время, когда жители города, простые его жители поверили тебе и твоей команде, дали тебе шанс сделать город образцовых хотя бы на фоне других украинских городов. Ты и Гройсман начинали в равных условиях, а по итогам что??
Если сам не понимаешь, может твои соратники тебе объяснят, что не нужно снова вести деятельность в Черкассах, хватит!! Слишком уж много "позитива" сделано тобой и твоей командой. те хорошие дела и начинания - да, они были, за них спасибо, но какой ценой, в какой способ, и какие истинные цели за благими намерениями скрывались, в сумме с тем, что "хорошего" ты не успел сделать - хватит! СТОП!
Иначе настоящие черкащане поднимутся, прийдут в Мошны, придут в твой новый офис для пресс конференций, устроят тебе настоящий майдан. Потому как накипело, и вспомнят всё: и сотрудничество с тулубом и пр, и дороги, и проданные земли за копейки, а так же проданную собственность черкащан, деребан и схемы, асфальтный завод, и много чего ещё
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #22 Васо 04.03.2014 10:17
Цитую У підтримку...:
Одарич, самий нормальний мер за всю історію Черкас...не один з мерів, окрім Одарича, не зробив нові дороги, не почав реформувати транспортні перевезення в Черкасах, не займався благоустроєм парків...не дали можливість йому зробити европейську вулицю - Хрещатик...і т.ін.

Поддерживаю! Олейник, Волошин - НИЧЕГО для Черкасс не сделали. Абсолютно причем. Мало того, еще и этот Олень прославился на всю Украину, негативно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 стабилизец 04.03.2014 09:21
Цитую У підтримку...:
Одарич, самий нормальний мер за всю історію Черкас...не один з мерів, окрім Одарича, не зробив нові дороги, не почав реформувати транспортні перевезення в Черкасах, не займався благоустроєм парків...не дали можливість йому зробити европейську вулицю - Хрещатик...і т.ін.

Отдельное большое человеческое спасибо ему за то, что он НЕ СДЕЛАЛ (не успел) - не присебячил ЧТКМ, водоканал, троллейбусников , челуаш и пр., не вырубил аллею, не распродал оставшуюся городскую недвижимость, не превратил дворец бракосочетаний в резиденцию мэра, не остановил все лифты, не завалил город крупногабаритны м мусором, не купил сам у себя за 18 млн. десяток стовпчиков и фонарей для Хрещатика (дали будэ).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 молодь 04.03.2014 08:28
Цитую У підтримку...:
Одарич, самий нормальний мер за всю історію Черкас...не один з мерів, окрім Одарича, не зробив нові дороги, не почав реформувати транспортні перевезення в Черкасах, не займався благоустроєм парків...не дали можливість йому зробити европейську вулицю - Хрещатик...і т.ін.

Мою маму лише при Одаричу кожного року змушували на місяць іти у відпустку за власний рахунок, бо економили на вулицю Хрещатик. І це при заробітній платі у дитячому садочку 1,5 тис. грн. Сором, пане Одаричу. Удруге, місто не витримає такого керування горе господарника
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 ОДАРИЧУ 04.03.2014 00:07
Одаричу, тебе важко з порядною людиною навіть порівнювати. Якщо ти не поважаєш Білоусова, значить ти саме справжнє ..... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #18 У підтримку... 03.03.2014 21:17
Одарич, самий нормальний мер за всю історію Черкас...не один з мерів, окрім Одарича, не зробив нові дороги, не почав реформувати транспортні перевезення в Черкасах, не займався благоустроєм парків...не дали можливість йому зробити европейську вулицю - Хрещатик...і т.ін.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 ольха 03.03.2014 19:47
Обращаюсь к тем, кому кто-то чем то насолил: ПРЕКРАТИТЕ сейчас выяснять отношения, вы что, не понимаете, что сейчас не время??? Вам что, происходящего мало? вам нужно еще кол вбить? А вы не думали - где придется жить вашим детям? Давайте начнем думать о том, как сохранить страну, а выяснять отшения - потом.
По теме: полностью в данной ситуации согласна с Одаричем. Не время сейчас посты делить, а то глядишь и делить то нечего будет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Marta 03.03.2014 19:36
Цитую За майдан:
Одаричу ніколи не стати поряд із мером Львова САДОВИМ.
Тому порада Прочерку: не зомбувати мешканців Черкас якимись порадами та упередженнями БУВШОГО міського голови . Час Одарича-Бродського вже сплив!

Садовий нам би підійшов,де взяти??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #15 Marta 03.03.2014 18:42
Цитую веснянка:
Дивлячись на останні події, Івашкевич залишився на робочому місці. (Всі модні уже далеко). Це говорить про те, що людина морально устойчива і сильна.Не побоявся взять на себе відповідальніст ь і ініціативу. Одарича тут підтримую.

А чого це Івашкевич вже на місці,там же якусь жінку переобрали,квіт и дарували..???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Marta 03.03.2014 18:39
Цитую незнайка:
Взял деньги в кредит Построили котельную на отходах древесины Тарифы на горячую воду и отопление для горожан не подешевели Теперь горожане возвращают кредит кроме того что за тепло как платили так и платят ОРАКУЛЬСТВУЙ в Мошнах

Не знаю про кредити,але опалення котельні опілками,робить Черкаси менш залежними від газу,то +.Не знаю про тарифи в усіх регіонах,а от на Львівщіні,опале ння і горяча вода по тарифам набагато доржча ніж в Черкасах,то факт.Звісно що як комуналка б подешевшала,то тільки б зраділи,але все має свою ціну.Думаю вона скоро ще підскоче,треба перетерпіти,все дорожчає..