Заступником директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому призначено Анатолія Прітченка. Про кадрові зміни повідомив на нараді в мерії в. о. міського голови Черкас Віктор Білоусов.

За його словами, 55-річний Анатолій Прітченко за фахом – вчитель англійської мови. Після закінчення вишу працював за спеціальністю.

З 2007 по 2009 рік працював керівником громадської організації «Нова Україна».

З жовтня 2009 року працював заступником директора департаменту освіти та гуманітарної політики, помічником міського голови.

реклама

Коментарі  

 
+3 #9 Форум розвитку Черкащини 04.03.2014 16:31
Спочатку в маленьку шпариночку Одарич запускає "нігтик". Потім цю шпариночку потроху будуть "розшкрябувати", "розсовувати" і дивишся вся "клєшня" Одарича вже тут-як-тут. Тьфу-Тьфу-Тьфу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 без иронии 04.03.2014 16:23
Цитую небесный птиц:
Тю... так этож муж Татьяны Притченко, заместительницы Тулуба. Вот вам и нова влада, кушайте с булочкой.

Билоусов слово держит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Makar 04.03.2014 16:22
Нова влада вперто не бачить граблів,які б"ють її по фізіономії.Так нічому і не навчились!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Совесть есть? 04.03.2014 15:01
Он же как руководитель не рыба ни мясо! Или техническая должность, для того чтобы в нужное время подписи ставить на "правильных" документах?!!!

А то тендеры по ИТП, ремонту крыш, спортплощадкам, установке окон наверное и по сей день не дают покоя ни Топчий ни Одаричу ни прочим заинтересованны м лицам??
Даже от тех же ИТП в наших школах толку ноль, а денег на обслуживание, поверки, установку, обслуживание, ремонт да и саму закупку - потрачено ой как много, и сколько ещё будет потрачено.

Куда прокуратура смотрит только?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 незнайка 04.03.2014 14:27
Даже модный московский художник з ПОЛТАВЩИНЫ в гостинице АПЕЛЬСИН уздрел талановытисть циеий РОДЫНЫ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 небесный птиц 04.03.2014 14:05
Тю... так этож муж Татьяны Притченко, заместительницы Тулуба. Вот вам и нова влада, кушайте с булочкой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Loki 04.03.2014 14:01
Есть вероятность шо одарич может быть снова угадал с яныком. В турецких газетах уже третьий раз проходит новость шо он вчера в ростове не дону от сердечного приступа слёг в 23.00
http://www.hurriyet.com.tr/dunya/25936311.asp ! Если это правда, то не сбудется мечта Хомы увидеть его перед судом! Посмотрим, это или турецкая мечта или правда! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 Нестор Іванович 04.03.2014 13:54
Щоб був повний шоколад, ще потрібно Топчійку вернути. І тоді батьки - затягуй пояси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 федор принципиальный 04.03.2014 13:49
одар,как агрессор путин-своих в мэрию,думает вернуться в кресло,если это произойдет,знач ит аппеляционный суд куплен им и бродским.