реклама

реклама

Нині події в міській владі Черкас відбуваються за сценарієм «деяких політичних сил», що представлені в міськраді. Про це сьогодні на прес-конференції в Черкасах повідомив нардеп від «Батьківщини» Леонід Даценко.

Нардеп висловив стурбованість з приводу того, що учора на сесії так і не був обраний новий секретар міськради і ніхто не захотів брати на себе відповідальність за ситуацію, яка є нині в місті.

– Деякі політсили хочуть далі на хвилі цього хаосу і безладу подерибанити бюджет, докрасти якісь гроші, утриматися на посадах… Я не суперприхильник кандидата на посаду секретаря міськради Миколи Добровольського (Якого вчора так і не обрали, тому до обрання нового секретаря міськради ним працюватиме комуніст Віктор Білоусов, який насправді готовий звільнитися і навіть написав відповідну заяву – ред.). Проте ви знаєте ситуацію в міськраді. Вона повністю делегітимізована і не відповідає тому, за що голосували в 2010 році. За цей період депутати по десять разів попереходили з фракції у фракцію. То як вони представляють політичні вподобання черкащан? Але нині треба комусь брати відповідальність. Якщо «Батьківщина» була готова, то треба було брати відповідальність, – зазначив Леонід Даценко.

Хто б не був призначений на посаду секретаря міськради, людина зможе працювати лише два місяці. Бо, як зауважує нардеп, вибори, скоріш за все, відбудуться 25 травня.

– Сьогодні в комітеті верховної ради щодо місцевого самоврядування є рішення екс-мера Черкас Сергія Одарича, який відмовився від всіх касаційних заяв щодо поновлення його на посаді міського голови. Сподіваюся наступного тижня комітет розгляне всі матеріали і звернеться до Верховної Ради з пропозицією призначити вибори мера Черкас на 25 травня. Отже, будь-яка влада чи посада в Черкасах буде тимчасовою. Але ж треба поки комусь брати на себе відповідальність. Чому колишні регіонали, група «Черкащани» тощо не можуть обрати секретаря, створити тимчасовий так званий «уряд» і працювати? Хай не дурять людей! – емоційно зауважив Леонід Даценко.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 nnk3 08.03.2014 06:09
"Деякі політсили хочуть далі на хвилі цього хаосу і безладу подерибанити бюджет, докрасти якісь гроші, утриматися на посадах…"
Які саме "сили"?!? Будь відвертим, обранець! Ти виборцям обіцяв!!!! Так які, маємо право знати, сили, а? Признавайся: всім цікаво..!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 nnk3 08.03.2014 05:53
Нардеп висловив стурбованість з приводу того, що учора на сесії так і не був обраний новий секретар міськради...Турбуйся й далі - це ж Твоя основна турбота, так?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Небайдужий 07.03.2014 22:11
Цитую Васо:
Ти все зробив разом з Ющенком у 2009 році очолювавши УНП у Черкаській області перед Президентськими виборами 2010 року, щоб допомогти Януковичу стати Президентом, поливаючи брудом Юлю,переконував , що Янукович для України набагато краще чим Тимошенко, а тепер пройшовши у нардепи по квоті БЮТу ти впарюєш про щось, май совість та честь хоча б вибачитись перед Черкасцями та покаятися!!!!!! На детектор брехні!!!

Ти помилився на 7 років. Даценко очолив УНП у 2002 р. Тому досить брехать. Це тебе треба на детектор брехні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Сеня 07.03.2014 19:56
Чого народний депутат складає повноваження, як займає посаду в Уряді, чи ... Чого тоді депутат місцевої ради, може займати посаду у виконкомі, бути директором комунального підприємства. Чого не внести зміни до відповідних законів про обовязковість складання повноважень депутата міської ради. НАРДЕП, ВСЕ В ТВОЇХ РУКАХ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 незнайка 07.03.2014 18:57
Яма за Драмтеатром жрать не просит Ржавые троллейбусы еще на энтуазизме поездят Куда и зачем спешить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 школота 07.03.2014 17:23
план развития Черкасс:
1. Одарича - вернуть в Киев.
2. Радуцкого - пос...дить.
3. Белоусова - в Мавзолей.
4. Мамалыгу - в Крым без права возврата.
5. Воротника - в серпентарий, под стекло.
6. Булатецкого - посадить в стеклянный куб, дать микрофон и возить по городу (цирка все равно нет).
7. Карася - как положено, .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Васо 07.03.2014 17:22
Ти все зробив разом з Ющенком у 2009 році очолювавши УНП у Черкаській області перед Президентськими виборами 2010 року, щоб допомогти Януковичу стати Президентом, поливаючи брудом Юлю,переконував , що Янукович для України набагато краще чим Тимошенко, а тепер пройшовши у нардепи по квоті БЮТу ти впарюєш про щось, май совість та честь хоча б вибачитись перед Черкасцями та покаятися!!!!!! На детектор брехні!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Олдр 07.03.2014 16:51
Цитую Савко:
От ви барани!!!!
Треба не скільки мера обирати, а міську раду!!!!!! Саме депутатів переобрати, а не мера. Мер з цими Савіними, Радуцькими і Мелями не справиться!
Знову торгуватимуть посадами!

От так і в державі робиться зараз. як у Чкркасах. А ми хочемо краще жити- та це така мрія. що може і через сто років не здійснитися
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 Савко 07.03.2014 16:41
От ви барани!!!!
Треба не скільки мера обирати, а міську раду!!!!!! Саме депутатів переобрати, а не мера. Мер з цими Савіними, Радуцькими і Мелями не справиться!
Знову торгуватимуть посадами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #1 дерибан 07.03.2014 16:32
Пане Даценко, досить призначати на посади людей по партійних квотах, Ви самі під УМВС критикували цей підхід, чи коли вигідно, то хай буде. Заздалегідь було відомо, що Добровольсбкого не підтримують, то не перекладайте вину на інших.