реклама

реклама

Сьогодні, 12 березня, о 18.00 в 206-му кабінеті Черкаського міськвиконкому відбудеться засідання Народної ради з питань повторного голосування на підтримку Олександра Радуцького на посаду секретаря Черкаської міської ради. Таким оголошенням на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» поділився сам Олександр Романович.

«Вважаю, що це – політичне замовлення від деяких представників «вільних демократів», – прокоментував цей анонс пан Радуцький.

Нагадаємо, що вчора Народна рада міста Черкас ухвалила рішення про те, щоб рекомендувати депутатам міської ради кандидатуру депутата Олександра Радуцького на посаду секретаря міської ради. За відповідне рішення проголосувало 9 із 16 присутніх членів Народної ради. Загалом же до Народної ради входять 37 осіб.

реклама

Коментарі  

 
+9 #15 Панас 12.03.2014 16:33
Цитую мартин:
Цитую Нестор Іванович:
п. Олександре, не ганьбіться - ну не сприймають Вас люди.

А кого сприймають? Назвіть прізвища або своє. Чи западло?


Саша сам висунувся. Ну раз висунувся, то і отримав!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #14 мартин 12.03.2014 15:54
Цитую Нестор Іванович:
п. Олександре, не ганьбіться - ну не сприймають Вас люди.

А кого сприймають? Назвіть прізвища або своє. Чи западло?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #13 Нестор Іванович 12.03.2014 15:05
п. Олександре, не ганьбіться - ну не сприймають Вас люди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #12 люстратор 12.03.2014 15:03
я так и не понял, где обещанное заседание люстрационного комитета? или кто-то в городе не знает, что Радуцкий был рупором Тулуба? что именно он водил к ивакину депутатов, косил с коммунальщиков деньги под видом дани ПР (кстати деньги либо половинились, либо вообще не доходили). СБ так и не догадывался - куда все девается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #11 Гонта 12.03.2014 14:46
Ті хто проголосує за Радуцького, повинні знати на майбутнє. Під час люстрації кожного з них, фраза:"Він голосував за Радуцького!" буде смертельною для подальшої кар'єри претeндента.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 ШО 12.03.2014 14:45
Эх Саша, Саша.
Продлил контракт путем предательства - ну и сиди тихо. А то разбудишь лихо.
С таким послужным списком и "авторитетом" в городе - претендовать на секретаря горсовета ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Не сметь 12.03.2014 14:43
Саша - пожалуйста, не снимай свою кандидатуру. дай городу насладится моментом. ето ж опять вечером соберутся огородники, садоводы, пчеловоды. Не смей сниматься, ты будешь ярким примером, как надо люстрировать. а заодно вместе с тобой и тех, кто за тебя голосовал. помнится, кстати, что г-н Сас - лепший дружок Дениски Жмаева.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #8 Чукча 12.03.2014 14:14
кандидатуру депутата Олександра Радуцького на посаду секретаря міської ради. За відповідне рішення проголосувало 9 із 16 присутніх членів Народної ради
***
Так пан Лычко входит в это число 9 за Радуцкого? Он же не является членом Народной рады :roll: Получается что голосовали за Радуцкого только 7. Ведь он тоже скромно так, как инв...д 5 графы за себя проголосовал :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #7 Юрко 12.03.2014 14:11
Олександре, краще зніми сам свою кандидатуру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #6 Н2о 12.03.2014 14:00
як у нього вистачає совісті взагалі кудись балотуватися? куди дивляться ті,хто захищав ідеали майдану!?