Щойно народні депутати на сесії Верховної Ради з другої спроби призначили вибори міського голови Черкас на 25 травня.

За це рішення проголосувало 232 народних депутати.

"Нарешті проголосували за вибори міського голови у Черкасах. 232 голоси. Серед них жодного коммі і лише 3 регіонали . Черкащани- коммі за безлад у місті!!!!!" - написала у "Фейсбуці" нардеп Ірина Геращенко.

реклама

Коментарі  

 
+1 #24 федор принципиальный 14.03.2014 18:50
У одара что-то не срослось в Киеве,думал купить Аппеляционный суд и вернуться в ресло мэра,как"жертва"режима.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Мельник Христина 14.03.2014 17:22
Радуцький і Карась два чоботи пара, продажні шкури і більш нічого. невже знову дауна якогось оберуть в мерію?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 Мельник Христина 14.03.2014 17:18
Цитую Костя:
Шановні, мер м.Черкас, повинен бути менеджером та патріотом міста з великої букви, а не одіозною
"личностью", по типу Булатецьких, Радуцьких, Мамалиг и т.д., а тим більше леді Жу, якої без грошей Фірташа нікуди не пропхнуть.
Я вважаю, всі ті політики що були в попередній владі - права на це крісло не мають.


думаю уже пропхнули аби сильно хотіли. Поплавка ж пропхнули. чим вам не показник?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Мельник Христина 14.03.2014 17:12
після януковича не хочу бачити за кермом ти, хто відсидів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 Костя 14.03.2014 16:10
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 Черкащанка 14.03.2014 16:05
І я хочу в мери я також умію керувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Самооборона Черкас 14.03.2014 15:10
Я думаю треба також розглядати когось із нових, що ще не претендували на мерське крісло!!!!! Сас наврядчи!!! Плахута - можливо!!!! Береза - можливо (враховуючи, що електорат регіоналів ще є), Жуковська - можливо!!! Булатецький менший - як компромісна фігура від уже провладної більшості, можливо!!! Проте знову попруться грошові мішки з брудними лакеями технологами, і знову матимемо ...ню в місті!!!! Хоча, праду кажучи, Одарич дещо і позитивного зробив для міста....ТОму пропоную обговорювати нових кандидатів, що ще не висувалися, і бажано молодих з досвідом управління!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Совесть есть? 14.03.2014 14:53
мер должен сидеть в тюрьме (с) Жиглов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 отр 14.03.2014 14:28
quote]
Мер повинен бути один, а Мамалига без Воротника неможе, щось їх об"єднує :-)

Треба у Ляшка спитати, Мамалига це ж його кадр.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Вася 14.03.2014 14:14
Цитую Васо:
Дайошь Мамлигу в мэру! :lol: :lol: :lol:

Не нравится вам Мамалыга, Дайошь Воротника, или Дисканта на крайний случай в мэру! :lol: :lol: