реклама

реклама

Іляшенко (на фото) просить у Чуприни віддати партквиток

Іляшенко (на фото) просить у Чуприни віддати партквиток

Олександра Чуприну виключили з членів партії «УДАР». Таке рішення ухвалила Рада Черкаської обласної організації.

Причиною виключення з членів партії стало порушення Олександром Чуприною п. 3.10 Статуту партії (порушення партійної дисципліни та вчинення дій, що шкодять партії та її репутації). У зв’язку з цим обласна організація «УДАРу» відкликає Олександра Чуприну з членів черкаської обласної народної ради і замість нього делегує представником від партії - голову Придніпровської районної організації міста Черкаси Руслана Дмитренка.

В обласній організації обурені діями вже колишнього однопартійця.

– Прикриваючись партійним іміджем, Чуприна переслідує власні інтереси, що полягають у поверненні Андріївської дачі та лобіюванні на перші посади області колишніх членів СДПУ (о) Медведчука, – переконаний голова обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко. – Крім того ми знаємо, що Чуприна є близьким другом колишнього голови ОДА Льошенка, що разом із Медведчуком причетний до подій, що зараз відбуваються у країні.

У зв’язку з виключенням, Олександра Чуприну просять здати партійний квиток у виконавчий комітет обласної організації.

протокол від 17 березня

протокол від 17 березня

 

протокол від 17.03

протокол від 17.03


реклама

Коментарі  

 
+2 #34 О.ЧУПРИНА 20.03.2014 22:45
Цитую Васо:
Недолго музыка играла...

Послушай внимательно "Васо" Андреевич.Тебе надо учиться,набират ься мудрости, общей кальтуры,в том числе культуры общения.У меня есть много знакомых из вашей общины,в основном это порядочные люди.Старайся быть похожим на лучших ваших представителей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #33 nnk3 19.03.2014 21:48
До речі, Чуприна єдиний, хто тут пише не під псевдонімом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #32 Юрий Самохвалов 19.03.2014 16:01
Цитую Микола Петрович:
Знаю Олександра Чуприну багато років,чесний та принциповий і добре розуміється в людях.Не розумію як він міг зв'язатися з такою шп...ною.Сан Санич,не узнаю.

Саша привет.Подойди расскажи все это Кличко.Если надо помощь перезвони,телеф . на твоем електр. адресе.Надо помочь Кличко,не забывай как студентами боксировали. Пока,звони,прив ет Бондарю и Журляку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #31 Микола Петрович 19.03.2014 14:37
Знаю Олександра Чуприну багато років,чесний та принциповий і добре розуміється в людях.Не розумію як він міг зв'язатися з такою шп...ною.Сан Санич,не узнаю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #30 Сірко 18.03.2014 21:21
Ого)) Смешно! Что за пацанва решает такие вопросы? Ребята Вам ничего не светит вообще...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #29 Виталий 18.03.2014 16:06
А рожа у этого партийного босса предательская.Такой за пайку и родную мать продаст как это он сделал в отношении своих киевских хозяев.На митинге возле ОГА все стрелки перевел на Киев и Кличка.Далеко пойдет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #28 Н.. 18.03.2014 12:23
Цитую МЯНИЯКЯН:
ТАК ЕМУ И НАДО ОН ЖЕ ПРОТИВ НАШЕГО ТКАЧЕНКА ВЫСТУПАЛ И НЕ СЛУШАЛСЯ ЛИДЕРА ИЛЯШЕНКА.НАСТОЯЩИЕ УДАРОЦЫ ЭТО МЫ.

Левон перестань палить наши связи,не включим в список партии на городские выборы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #27 Увага. 18.03.2014 12:18
Цитую МЯНИЯКЯН:
НЕ СЛУШАЛСЯ ЛИДЕРА ИЛЯШЕНКА.НАСТОЯЩИЕ УДАРОЦЫ ЭТО МЫ.

(ЭТО МЫ) Огласите весь список пожалуйста.
БРАВО- ИНАКОМЫСЛИЕ У ВАС ЗАПРЕЩЕНО! А КАК ЖЕ СВОБОДА МЫСЛЕЙ И СЛОВА?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #26 МЯНИЯКЯН 18.03.2014 11:37
ТАК ЕМУ И НАДО ОН ЖЕ ПРОТИВ НАШЕГО ТКАЧЕНКА ВЫСТУПАЛ И НЕ СЛУШАЛСЯ ЛИДЕРА ИЛЯШЕНКА.НАСТОЯЩИЕ УДАРОЦЫ ЭТО МЫ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #25 Увага. 18.03.2014 10:54
Цитую nnk3:
"За -2, Проти -0"! П...скуди продажні! Пропоную їх виключити з політичного життя пожиттєво!!! Чуприна їм не дисципліну порушив!!!!

Сижу и смеюсь- что за партия, где все решается двумя голосами..
Хотелось бы знать, кто из этих двух был против Тулуба? Чуприна хоть в открытую воевал.. а эти- вели подковерную борьбу за место под солнцем..