Черкаський активіст Олександр Чуприна направив політичній раді партії «УДАР» скаргу, у якій він не погоджується з діями керівництва черкаського осередку партії, що виключило його з партії.

«17 березня 2014 року з засобів масової інформації я дізнався про те,що рішенням Ради Черкаської обласної організації Політичної партії «УДАР(Український Демократичний Альянс за Реформи)» Віталія Кличка у складі В.Іляшенка та А.Кондратенка мене було виключено з членів партії(протокол №12/1 від 17.03.14 р.) З цим рішенням не погоджуюсь з наступних причин. По-перше, Радою у складі В.Іляшенка та А.Кондратенка порушено статтю 3.17 Статуту Політичної партії «УДАР», яка передбачає, що рішення про виключення з партії приймається в присутності особи, питання про виключення якої розглядається. На засіданні Ради я присутній не був, про час та місце розгляду персональної справи мене не повідомляли. По-друге,в протоколі №12/1 від 17.03.14р.зазначається, що мене виключено з членів партії у зв’язку з порушенням партійної дисципліни та такою діяльністю, що «дескридитує імідж партії». При цьому в даному протоколі не зазначено в чому полягає порушення мною партійної дисципліни, яке саме рішення партії чи її органів мною не виконано та якими діями я дискредитував «імідж партії», – пише Чуприна у скарзі.

«Вважаю,що оскаржуване рішення базується на суб"єктивних міркуваннях та оцінках п.п. Іляшенка та Кондратенка,які не мають нічого спільного з думкою більшості членів обласної партійної організації. В особистій бесіді зі мною,яка відбулась після оприлюднення вищезгаданого рішення в засобах масової інформації, п.Іляшенко не зміг привести конкретні факти моїх порушень Статуту партії та дій,що її дискредитують. При цьому п.Іляшенко заявив,що я не мав права приймати участі у нараді партійного активу 15.03.14 р.,яка проводилась не за його ініціативою, та вносити пропозиції про проведенню обласної партійної конференції по обговоренню стану справ в партійній організації,зміцненню керівництва організації та проведенню невідкладних заходів по посиленню політичного  впливу  партії «УДАР» на Черкащині.

Впевнений,що така позиція п.Іляшенка не відповідає демократичним принципам партійного будівництва,є шкідливою для партії та повинна бути засуджена Політичною Радою.

Виходячи з вище викладеного,керуючись статтею 3.14 Статуту Політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка, ПРОШУ:   1) Рішення Ради Черкаської обласної організацїї Політичної партії "УДАР" Віталія Кличка" №12/2 від 17.03.14 р. про виключення Чуприни Олександра Олександровича з членів партії скасувати.

2) Діям членів Ради Черкаської обласної організації Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка п.п. В.Іляшенка та А.Кондратенка дати принципову партійну оцінку», – пише Олександр Чуприна.

реклама

Коментарі  

 
+3 #18 Юстиція 27.03.2014 10:21
Мені здається, що Кличку, Яценюку і Тягнибоку не варто йти в Президента, під час революції вони показали себе не з кращого боку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 О.ЧУПРИНА 27.03.2014 00:13
Цитую nnk3:
Так якi ж результати розгляду скарги?????

Скаргу ще не розглядали,дуже зайняті підготовкою з"їзду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 nnk3 26.03.2014 00:43
Так якi ж результати розгляду скарги?????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Ось так 22.03.2014 20:59
Цитую ДЖЕКО:
Олександре Олександровичу! Пропоную провести соц. опитування у місті Черкаси щодо рівня підтримки громадян Вас та пана Іляшенка. Достатньо, думаю 500 опитаних. Впевнений, результати будуть різко не на користь Іляшенка. Потім продемонструват и ці результати керівництву "Удару". Іляшенко загрався, однозначно. Він просто працює на зниження рівня підтримки партії у регіоні.

Опитування проведено,62 % підтримали Чуприну,4 %-довірили Ляшенку,34 % нікого з них не знають.250 людей опитано по телефону і 250 безпосередньо в ПЗР,центрі і на Митниці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Если А то и Я 21.03.2014 14:29
.Не допоможуть і родинні зв"язки.
А с этого момента по подробнее, что Новая "СЕМЬЯ" в партии.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 ДЖЕКО 21.03.2014 12:42
Олександре Олександровичу! Пропоную провести соц. опитування у місті Черкаси щодо рівня підтримки громадян Вас та пана Іляшенка. Достатньо, думаю 500 опитаних. Впевнений, результати будуть різко не на користь Іляшенка. Потім продемонструват и ці результати керівництву "Удару". Іляшенко загрався, однозначно. Він просто працює на зниження рівня підтримки партії у регіоні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Олександрович 21.03.2014 10:34
Сан Санич, боріться, не здавайтеся. Громада підтримує Вас, а не ......... Іляшенка. Скоро вибори, хотів голосувати за "Удар", після цієї історії - це безумство. Просимо Вас, розруліть ситуацію з "Ударом" в Черкасах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Иштоян 21.03.2014 10:25
Цитую Коробівський:
Цитую Serg:
Чуприна дійсно смілива та послідовна людина, яка геть не злякалася Тулуба, коли в того була абсолютна влада. За це йому повага та шана. Де були всі інші? Мабуть у верхівці обласного осередку партії Удар. Чому тоді, - тоді! не стали поряд із Чуприною? Боязно було? Якби тоді разом стали проти паркану в Коробівці, обов'язково перемогли б!

А паркан в Коробівці це не біля бувшої бази податкової де на її місці зараз стоять хороми Черевка-Ткаченка та того,щоякийсь не наш.

А какой-то не наш,это кто?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Коробівський 21.03.2014 10:20
Цитую Serg:
Чуприна дійсно смілива та послідовна людина, яка геть не злякалася Тулуба, коли в того була абсолютна влада. За це йому повага та шана. Де були всі інші? Мабуть у верхівці обласного осередку партії Удар. Чому тоді, - тоді! не стали поряд із Чуприною? Боязно було? Якби тоді разом стали проти паркану в Коробівці, обов'язково перемогли б!

А паркан в Коробівці це не біля бувшої бази податкової де на її місці зараз стоять хороми Черевка-Ткаченка та того,щоякийсь не наш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 nnk3 21.03.2014 10:12
Цитую Serg:
Чуприна дійсно смілива та послідовна людина, яка геть не злякалася Тулуба, коли в того була абсолютна влада. За це йому повага та шана. Де були всі інші? Мабуть у верхівці обласного осередку партії Удар. Чому тоді, - тоді! не стали поряд із Чуприною? Боязно було? Якби тоді разом стали проти паркану в Коробівці, обов'язково перемогли б!

100%!!!!