реклама Делікат

Перед виборами міського голови Черкас, запланованими на 25 травня, у команді екс-мера Сергія Одарича не слід очікувати якихось несподіванок.

Про це Одарич заявив під час вчорашньої прес-конференції, відповідаючи на запитання кореспондента «Прочерку».

- Я щасливий від того, що більшість нашої команди вистояла всі ці непрості місяці тотального тиску, - сказав екс-мер. – Це стосується і депутатів міськради, і тих членів команди, які не були депутатами. Я думаю, що відсотків на 70 це буде та сама команда. До неї не ввійдуть тільки зрадники, які залишили її й перейшли працювати на коаліцію Тулуба-Білоусова.

Сергій Одарич також додав, що до цієї команди долучаться нові люди, які до цього в політиці «не світилися» або були відомі у громадському житті, але не в політичній діяльності.

- Сподіваюся, що ми через півтора або, максимум, через два тижні зможемо представити повністю ту команду, з якою будемо виходити на вибори, - сказав Одарич.

реклама

Коментарі  

 
0 #23 Не купуй російське 26.03.2014 00:47
Цитую стабилизец:
Я живу на Смірнова. Моя дитина ходить гуляти на спортивний майданчик на углу Смірнова і Гагаріна. Цей майданчик ставив і відкривав Одарич.

Ноу проблем, живите еще и на майданчике, и его стоимостью для города не забудьте поинтересоватьс я. Если не ошибаюсь, не меньше 200000 грн. из бюджета за каждый набор железок.
Є докази,підозри ,пишіть в прокуратуру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Водій 25.03.2014 16:38
Цитую стабилизец:
Я живу на Смірнова. Моя дитина ходить гуляти на спортивний майданчик на углу Смірнова і Гагаріна. Цей майданчик ставив і відкривав Одарич.

Ноу проблем, живите еще и на майданчике, и его стоимостью для города не забудьте поинтересоватьс я. Если не ошибаюсь, не меньше 200000 грн. из бюджета за каждый набор железок.
Я вам повторюю. Мені байдуже. Головне, щоб моя дитина гуляла на безпечному дитячому майданчику.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #21 стабилизец 25.03.2014 15:58
Я живу на Смірнова. Моя дитина ходить гуляти на спортивний майданчик на углу Смірнова і Гагаріна. Цей майданчик ставив і відкривав Одарич.
Ноу проблем, живите еще и на майданчике, и его стоимостью для города не забудьте поинтересоватьс я. Если не ошибаюсь, не меньше 200000 грн. из бюджета за каждый набор железок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 Водій 25.03.2014 15:26
Цитую стабилизец:
Такое очучение, что 100 % чуркащан круглосуточно живут на дорожном полотне, вповалку спят на нем, едят и рожают детей. Тады Одарыча - в начальники облавтодора ! :lol:


Я живу на Смірнова. Моя дитина ходить гуляти на спортивний майданчик на углу Смірнова і Гагаріна. Цей майданчик ставив і відкривав Одарич.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 стабилизец 25.03.2014 14:57
Такое очучение, что 100 % чуркащан круглосуточно живут на дорожном полотне, вповалку спят на нем, едят и рожают детей. Тады Одарыча - в начальники облавтодора ! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Водій 25.03.2014 14:19
Цитую федор принципиальный:
Цитую Водій:
Ми,водії Черкас, вдячні Одаричу за дороги, які він зробив.
Ніхто не зробив стільки скільки він.
Ми голосуватимемо за Одарича і його команду.

А СКОЛЬКО В КАРМАН ОН ПОЛОЖИЛ И СКОЛЬНО НАМ,ГОРОЖАНАМ,П РИДЕТСЯ ВЕРНУТЬ ГОСУДАРСТВУ,ВЫ ХОТЬ ЗНАЕТЕ?


Мені пофіг. Головне я бачу результат. Нормальні дороги. Якщо вкрав, то нате є прокуратура. І якби він там вкрав, то його по судах за дороги тягали, а не за якісь міфічні звільнення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Не купуй російське 25.03.2014 13:48
Цитую федор принципиальный:
Цитую Водій:
Ми,водії Черкас, вдячні Одаричу за дороги, які він зробив.
Ніхто не зробив стільки скільки він.
Ми голосуватимемо за Одарича і його команду.

А СКОЛЬКО В КАРМАН ОН ПОЛОЖИЛ И СКОЛЬНО НАМ,ГОРОЖАНАМ,П РИДЕТСЯ ВЕРНУТЬ ГОСУДАРСТВУ,ВЫ ХОТЬ ЗНАЕТЕ?

Припустимо,на Черкаси виділили кошти,Одарич зробив дорогу,"заощаджене любовно"вкрав...Так кожен квартал, на місто виділяються держкошти,після Одарича прийшли "чесні борці з Одаричем",що зроблено?,"заощаджено собі любимим "-100%,так розуміти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 федор принципиальный 25.03.2014 13:06
Цитую Водій:
Ми,водії Черкас, вдячні Одаричу за дороги, які він зробив.
Ніхто не зробив стільки скільки він.
Ми голосуватимемо за Одарича і його команду.

А СКОЛЬКО В КАРМАН ОН ПОЛОЖИЛ И СКОЛЬНО НАМ,ГОРОЖАНАМ,П РИДЕТСЯ ВЕРНУТЬ ГОСУДАРСТВУ,ВЫ ХОТЬ ЗНАЕТЕ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 федор принципиальный 25.03.2014 13:03
Торопиться,уже кресле мэра,решает сколько давать за голос,после поплавка"быдло",как он любовно называет черкащан меньше 350 не возьмут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Не купуй російське 25.03.2014 12:15
Цитую Смішний:
Якраз в коаліції з Тулубом і працював Одарич з командою вільних демократів з 2010 по 2013 рік

Дивно,Одарич співпрацював,і його поперли,а "борці" усі в кріслах..Щось не сходиться.А дороги дійсно тільки при Одаричи робилися,пора оновити..Маєте альтернативу,пр опонуйте,кого з адекватних маєте?25-го голосуватиму за Порошенко,за мера думаю..