реклама Делікат

Сергій Одарич відмовляється від використання російських товарів і закликає до цього всіх черкащан.

- Від газу я вдома відмовився, це не секрет, - сказав колишній мер Черкас, виступаючи на прес-конференції 24 березня. – Хіба що в сильні морози трошки включаю. Що ж стосується всього іншого... Заходячи в магазин, я і мої близькі старанно передивляємося продукцію, щоб, не дай Боже, російського не купити.

Одарич також додав, що він «вичищає свою фонотеку» від пісень Йосипа Кобзона, групи «Любе» тощо.

- Кобзона у мене є повне зібрання. Але реально я слухав один диск. Там записано близько 25 українських пісень. Дуже гарні пісні, непогане виконання. Але тепер уже якось слухати це не можу. Дискомфорт величезний відчуваю всередині, - поскаржився Сергій Олегович.

Він зауважив, що тепер більше слухає Андрія Макаревича та його «Машину часу», яких уподобав ще у 1979 році.

Нагадаємо, Йосип Кобзон і група «Любе» підтримали агресивну політику щодо України російського президента Володимира Путіна, а Андрій Макаревич виступив проти неї.

Одарич також поділився своїм підприємницьким досвідом. На його думку, переорієнтуватися зі східних ринків збуту на «розвинуті ринки» не так уже й складно.

- За два місяці, як тільки ми поставили собі це завдання, наше підприємство «Темп» потужно вийшло на європейські ринки. Уклали контракти з підприємствами Німеччини, Голландії, Франції. Що стосується напрямку металообробки, нині в нас половина контрактів – із єпропейськими партнерами-машинобудівниками, - зазначив Одарич.

реклама

Коментарі  

 
+2 #23 Дед Бурко 25.03.2014 17:30
Серж пользуется всем европеоидным ,зачем ему снг-овсие товары? Поедет в Эвропу, с ш а и там скупится. Все одно все бабло прячет позаграницам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Дед Бурко 25.03.2014 17:28
Цитую Камелія:
Цитую Камелия:
Правильно сказав. Накажемо Росію її ж зброєю!


А чому мінусують? Невже на сайті сидять проросійські сеператисти?

Степендиаты...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Мамалига - мер Черкас 25.03.2014 13:44
Мамалига буде мером Черкас! А Одарич нам набрид. Навіть в інтернеті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 федор принципиальный 25.03.2014 13:08
........ меломан....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #19 Патріот 25.03.2014 12:01
Цитую Миша з Кривалівки:
Цитую Сергій з Кривалівки:
Журналісти "Прочерку", вам самим не набридло безкінечне цитування "афоризмів" та "умняків" від цього персонажа?... Хіба у нас все міряється проплатою, у тому числі й журналістська порядність та незаангажованіс ть?!....


А чого це ви так нервуєте кожного разу? Одарич цікавий багатьом, бо за нього проголосувало 37 тис, а імпічмент оголосили 40 куплених і заляканих депутатів. Тому йдіть ви зі своїми порадами туди, куди українські військові в Криму посилали пуніських варяг: Йдіть на хутін пуй

+100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #18 Правдолюб 25.03.2014 11:51
При...ок! Вот так и разжигается национальная рознь. Кобзон - перец с мировым именем. Лучше б в голове у себя вычистил!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Сима 25.03.2014 10:53
Цитую Сергій з Кривалівки:
Журналісти "Прочерку", вам самим не набридло безкінечне цитування "афоризмів" та "умняків" від цього персонажа?... Хіба у нас все міряється проплатою, у тому числі й журналістська порядність та незаангажованіс ть?!....

Пан Мамалыга, заспокойтеся, не довго вам вже залишилося :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Oculus Rift 25.03.2014 06:54
Довыступается. Как Сашко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 NikolayK 24.03.2014 23:08
Цитую Сергій з Кривалівки:
Журналісти "Прочерку", вам самим не набридло безкінечне цитування "афоризмів" та "умняків" від цього персонажа?... Хіба у нас все міряється проплатою, у тому числі й журналістська порядність та незаангажованіс ть?!....


Не читайте. У нас слава богу не рашка. Є вільний вибір що читати і чому вірити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Камелія 24.03.2014 23:03
Цитую Камелия:
Правильно сказав. Накажемо Росію її ж зброєю!


А чому мінусують? Невже на сайті сидять проросійські сеператисти?