Важливіші чесні і демократичні вибори, аніж те, хто буде майбутнім Президентом. На цьому наголосив Голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко під час брифінгу у парламенті, інформує його прес-служба.
Він зазначив, що як Голова профільного парламентського Комітету не бачить серйозних загроз для засобів масової інформації з точки зору тиску адмінресурсу чи цензури медіа під час президентської виборчої кампанії. Він нагадав, що нещодавно за його ініціативою Верховна Рада ухвалила Постанову і про мораторій на проведення перевірок ЗМІ на час виборчої кампанії.
«Це означає, що 25 травня ми маємо унікальний шанс провести чесні і демократичні вибори. Це буде дуже серйозним сигналом для світу і наших опонентів, що в Україні – порядок, і народ може законно і вільно обрати собі владу, яка буде далі легітимно діяти», – зазначив Микола Томенко.
Особливо актуальним це стає, за його словами, зважаючи на критику з боку наших опонентів стосовно того, що ми досі не маємо легітимно обраного Президента.
«Тому нам надзвичайно важливо не просто обрати свого Президента, а і провести це в легітимний, чесний та демократичний спосіб, показавши, що в Україні відновлена демократія», – зауважив політик.
«Я переконаний, що буде обраний один із проукраїнських кандидатів. Тому для мене важливіша не агітація чи робота в штабі якогось конкретного кандидата у Президенти, а робота, зокрема, щодо забезпечення вільної та прозорої президентської кампанії у відповідний термін – 25 травня», – зазначив Микола Томенко.
Він також повідомив, що як Голова Комітету з питань свободи слова звертатиметься до керівників мас-медіа з пропозицією на час виборчої кампанії відмовитись від розміщення «джинсових», замовних, провокаційних матеріалів, щоб президентська кампанія стала боротьбою ідей, а не боротьбою грошей.
реклама
Коментарі
Тут вони лоханулись,дозв олили Кримчакам в Херсонській обл.голосувати,там по підробним паспортам, пів Раши приїде за "потрібного" галочки ставити.
Логіка проста, зміна влади призвела до ще більшої поляризації українського суспільства, яка до здачі Криму мала співвідношення голосів 50/50. Без Криму рівновага порушується в бік Заходу. Зважаючи на це, питання "Кому це на руку" видаєтсья риторичним...
Стрічка RSS коментарів цього запису