реклама

реклама

28 березня у Черкасах відбудеться вшанування пам’яті загиблих героїв Майдану «Небесній Сотні шана і молитви…». Про це інформує сайт обласної ради.

 

О 16годині 30 хвилин – покладання квітів до пам’ятного знаку на Соборній площі.

О 17:00 годині – вшанування пам’яті Небесної Сотні у приміщенні Черкаської обласної філармонії.

Черкащан запрошують взяти участь у пам’ятних заходах.

реклама

Коментарі  

 
+2 #34 МУЖИК 28.03.2014 11:30
Учора по телебаченню сказали, що жодної копійки, які здавав український народ сім`ям загиблої небесної сотні - СІМ`Ї НЕ ОТРИМАЛИ. "Они получать их может в мае или в июне". НЕ ПОРА ЗАПИТАТИ ДЕ ГРОШІ????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #33 Михайло 27.03.2014 19:29
Цитую Мужик:
СПОЧАТКУ ВЛАДА ПАСКИ ЗАТЯГНЕ,ПОТІМ МИ...

Поки влада паски затягне, ми швидше ноги протягнемо.
Ставлю + Поки не протянули(ноги) ,треба тягнути владу за пасок..Все в наших руках,як самі про себе не подумаєм,вони свого не випустять...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #32 Михайло 27.03.2014 19:25
Цитую Жінка:
До вас питань нема...Подивіться на фото загиблих,і подумайте ,кто їх вбив..?Кто?
Не розумію за що вони, бідні загинули? Поясни.
Небесна сотня (а в неї входять як відомі герої,так і сотні людей які зникли),а також ті що були жорстоко побиті,які досі лікуються від поранень,стояли і продовжують стояти,щоб влада була для людей,а не люди для влади,щоб країною не керували бандити,щоб суди судили по закону ,а не по вказівці,щоб міліція захищала,а не викрадала і катувала,щоб "сім"я" не продавала Україну,разом з землею і людьми,то революція гідності,і вона триває...А тепер поясніть,за що і за кого стояв ваш син.Чим можна оправдати ту маніакальну жорстокість з якою забивали людей..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #31 001 27.03.2014 18:15
В настоящее время размер помощи зависит от очередности рождения: за первого ребенка дают не больше 35 тыс. грн, за второго - 70,5 тыс. грн, за третьего - около 141 тыс. грн.
Кабмин хочет установить в Украине единый размер помощи при рождении ребенка. Об этом говорится в законопроекте № 4576 "О предотвращении финансовой катастрофы и создании предпосылок для экономического роста в Украине". В частности, предлагается назначить помощь в размере 41 280 гривен. Таким образом, выплата помощи будет осуществляться единоразово в сумме 10 320 гривен, а остальная сумма будет выплачиваться в течение следующих 36 месяцев равными частями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #30 Жінка 27.03.2014 17:59
До вас питань нема...Подивіться на фото загиблих,і подумайте ,кто їх вбив..?Кто? Не розумію за що вони, бідні загинули? Поясни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #29 Мужик 27.03.2014 17:53
СПОЧАТКУ ВЛАДА ПАСКИ ЗАТЯГНЕ,ПОТІМ МИ...
Поки влада паски затягне, ми швидше ноги протягнемо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #28 Михайло 27.03.2014 17:40
Цитую Жінка:
Якби в твого сина кидали камінням і бутилками з соляркою, то ти б по-другому заспівав. А Янукович слабак.

До вас питань нема...Подивіться на фото загиблих,і подумайте ,кто їх вбив..?Кто?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #27 Не купуй російське 27.03.2014 17:35
ДЛЯ ТОГО ЩОБ МИ ПОЧАЛИ ПЛАТИТИ ,ВОНИ МАЮТЬ ПОЧАТИ З СЕБЕ,ВЕРНУТИ НАГРАБОВАНЕ В БЮДЖЕТ(РАХУНКИ ВІДОМІ),ПРОВЕСТ И ЛЮСТРАЦІЮ,КОФІС КАЦІЮ (ТОГО ЩО НЕЗАКОННО ПРИДБАНЕ),ВІДМІ НИТИ УСІ СВОЇ ПІЛЬГИ,ЗАРПЛАТИ ДЕПУТАТІВ(ЩО НЕ ХОДЯТЬ НА РОБОТУ)-ВСЕ В КАЗНУ,А ПОТІМ МИ ПЛАТИТИ ПОЧНЕМ. БОЙКОТУВАЛИ БІЗНЕС ПР,БОЙКОТУЄМ ТОВАРИ РАШИ І КВАРТПЛАТИ БОЙКОТНЬОМ...СПОЧАТКУ ВЛАДА ПАСКИ ЗАТЯГНЕ,ПОТІМ МИ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #26 Жінка 27.03.2014 17:21
Ви дуже "голосно" себе назвали,бо жінка,то як мінімум людина,а ви пропонуєте нам пошкодувати за Яничаром,про те що вкрав мовчу,так він людей розстрілювати дав наказ,викрадати ,катувати,війсь ка на країну поміг ввести,то ви після цього,людина???
Якби в твого сина кидали камінням і бутилками з соляркою, то ти б по-другому заспівав. А Янукович слабак.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #25 007 27.03.2014 17:10
Тю, ну давайте бомжувати. І дивитися як Яценюки-Тягнибоки розкошують. Повірте, вони себе не образять )))
У кролика Сєні самих процентів півлімона, і ніхто з нього не взяв податків (з його слів)... А сам би взяв та і відніс в Охмадит дітям на лікування.