Активістка «Демократичного Альянсу» Таїсія Плахута, яка брала активну участь у революційних подіях кінця 2013 – початку 2014 року, дізналася, що її прізвище включили в соціологічне опитування як одного з можливих кандидатів у мери Черкас. Про це дівчина написала у соціальній мережі «Фейсбук».

«Мама розповіла, що на роботі колеги заповнювали якісь анкети з питаннями типу «За кого б Ви проголосували?». І от на кандидатуру мера є і моє прізвище», - написала Таїсія.

реклама

Коментарі  

 
-2 #13 Анна 01.04.2014 16:43
Дивні ви...
Ій 26, здається. Дуже розумна. І освіту вищу має. Щось з екологічним напрямком пов'язано. Чи треба диплом мера?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 УКРАЇНКА 31.03.2014 09:44
Уже в Черкасах є одна керівник- Оля Сисоєва.Сміх та й годі. А мій тато хоче щоб я була мером то що мені робити? Дитино мила навчайся спочатку о а потім у мери будеш іти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Цензор 29.03.2014 01:09
Цитую Юлия:
Давайте Олийныка вызовем - и опытный и образованый!


Разумные люди ищут компромиссный вариант, а не впадают в крайности. :P Олийнык - такая же крайность, как и Плахута. Давайте лучше Вас пригласим. Хотя бы чувство юмора есть... :lol: Если конечно под вашим логином не скрывается 8) один из перечисленных выше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #10 Юлия 28.03.2014 22:52
Давайте Олийныка вызовем - и опытный и образованый!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Вухо 28.03.2014 18:42
Вже в Криму "няшку" призначили генеральною прокурорщою... Це, що - Черкаська "няшка"?....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Давайте уже думать 28.03.2014 15:26
Плахуту в мэры, Бортника в ОДА - а че, нормально. Типа молодым дорога. Накрадут себе и будут людям дальше лапшу на уши вешать )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #7 просто человек 28.03.2014 15:15
А зачем опыт и образование? Она на майдане стояла! На сегодняшний день это самое главное, они считают! Вот та ошибка: которая потянет всех ко дну! Печально :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 незнайка 28.03.2014 14:37
Кажуть люды Якбы жаби хвист-вона б все жыто вытовкла б
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #5 украинец 28.03.2014 13:53
А образование, опыт в счет не идут?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #4 Смела 28.03.2014 13:21
Все хотят власти) Типа "Ой, а я даже и не думала про это! Но если у МаМы на роботе люди хотят...." А говорят что к власти не рвутся! Заметно! Дешевый пиар! :D