реклама Делікат

Депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький поширив у соцмережі «Фейсбук» відкритий лист до політика, кандидата в президенти Петра Порошенка.

«Шановний Петре Олексійовичу! Звернутися до Вас мене змусила ситуація, про яку я дізнався 28 березня: Ви та Ваша команда плануєте підтримати Сергія Одарича на виборах у місті Черкаси, які відбудуться разом з виборами Президента 25 травня цього року. Я є діючим депутатом міської ради, якому небайдужа економічна та політична ситуація, яка склалася у нашому місті. Якщо Ви підтримаєте Сергія Одарича, то Ваш результат по місту на Президентських виборах, я впевнений, буде нижчий за рахунок того, що екс-мер має дуже високий антирейтинг. Прошу Вас переглянути своє відношення до нього, ознайомившись із матеріалами», – пише депутат.

На думку Радуцького, антирейтинг Одарича викликаний його співпрацею у минулому з Партією регіонів. Сам же Олександр Радуцький запевняє, що підтримає Порошенка за будь яких умов.

«Особисто я та моя команда, не залежно від прийнятого Вами рішення, будемо вести агітацію за Вас як за майбутнього Президента України. На мою думку, лише Ви зможете вивести країну з кризи», – зазначив Олександр Радуцький.

Нагадаємо, що з’їзд «УДАРу» підтримав висунення Порошенка в президенти. При цьому Одарич схвально відгукнувся про об’єднання в тандем Віталія Кличка та Петра Порошенка.

реклама

Коментарі  

 
+1 #39 объективно 21.05.2014 11:36
Цитую федор принципиальный:
С Радуцким можно согласиться,Пор ошенко надо опираться на украинский простой люд,а не на словоблудов и трепачей,обдури ч и здесь преследует свои личные интересы,но никак Порошенко,кстат и между Порошенко и бродским не было никогда теплых отношений.

деньги делают любые политические отношения теплее.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #38 Кума 31.03.2014 14:46
Дядя Саша, чи Вам в парках робити немає чого? Що вас все носить по різних боках. Та не бути вам мером, то хоч не чіпайте тих, хто цього заслуговує і тих, хто з вас "виростив". А при Януковичу, так вам для довідки, Порошенко в міністерстві економіки працював.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #37 Ігор Петрович 31.03.2014 11:01
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Нестор Іванович:
Вихідними П.Порошенко зробив першу серйозну помилку, як політик (маю на увазі за останні кілька місяців). Він об'єднав свої зусилля з Кличком, сподіваючись, що його особистий рейтинг після цього помножиться на рейтинг Кличка. Але, якщо Порошенко декларує Європейський вектор Україні і не відмежовується, а навпаки об'єднується із політичним хабарником, то особисто я, маючи намір проголосувати за нього, після таких об'єднань цього не робитиму - якщо людина торгує памятью загиблих героїв, а інший його у цьому підтримує, це не мій кандидат.

Краще допоможіть виявити негідників,що прикриваючись ім"ям Кличка,роблять чорну справу.Які у Вас претензії особисто до Кличка?

На черкаському рівні негідники давно відомі і виявлені. Ті, які двома голосами виключили Вас з партії І що? Ви особисто змогли щось зробить?Залишилось лише балакать, а негідники як ні в чому бувало продовжують рулити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #36 Мент 31.03.2014 10:19
А хто радить?
Торпедівський бригадний?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #35 торпеда 31.03.2014 10:08
ЧУПРЫНЫ,НЕ ЗАБАЛТЫВАЙТЕ ТЕМУ.РАДУЦКИЙ ОПЯТЬ ПИАРИТСЯ,ВСЕ НЕ ПО НЕМУ,В ПАРКАХ БАРДАК,ГРЯЗЬ,А ОН ПЛРОШЕНКА УЧИТЬ БУДЕТ-ИМБИЦИЛ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #34 Чукча 31.03.2014 10:07
Теперь проясняется цель троекратного желания пролезть в секретари миськарды команды во главе с пана Радуцким. Понятно, что Владимиру Олейнику в открытую в Черкассах немного незручно светиться, а вот проспонсировать группу "черкащане" по главе с дважды судимым пролетарием Ра-цким... вполне по силам.
Главная задача всей гопа-компании не допустить к власти Одарича. Потому, что на фоне того что он сделал для города у них в достижений для горожан только укладка километра бордюрного камня и всего лишь за 70 миллионов гривен.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #33 федор принципиальный 31.03.2014 09:49
С Радуцким можно согласиться,Пор ошенко надо опираться на украинский простой люд,а не на словоблудов и трепачей,обдури ч и здесь преследует свои личные интересы,но никак Порошенко,кстат и между Порошенко и бродским не было никогда теплых отношений.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #32 О.ЧУПРИНА 31.03.2014 09:45
Цитую Нестор Іванович:
Вихідними П.Порошенко зробив першу серйозну помилку, як політик (маю на увазі за останні кілька місяців). Він об'єднав свої зусилля з Кличком, сподіваючись, що його особистий рейтинг після цього помножиться на рейтинг Кличка. Але, якщо Порошенко декларує Європейський вектор Україні і не відмежовується, а навпаки об'єднується із політичним хабарником, то особисто я, маючи намір проголосувати за нього, після таких об'єднань цього не робитиму - якщо людина торгує памятью загиблих героїв, а інший його у цьому підтримує, це не мій кандидат.

Краще допоможіть виявити негідників,що прикриваючись ім"ям Кличка,роблять чорну справу.Які у Вас претензії особисто до Кличка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #31 Антон 31.03.2014 09:26
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Антон:
Цитую О.ЧУПРИНА:

Чому Ви поза політикою. лише радите і повчаєте? Покажіть реально, що можете. А то одні розмови. Пацани турнули з політики як першокласника, тепер залишається розглагольствув ать

В 90-х роках з політики мене не зміг турнути партійний апарат КПРС,це не вдалося Тулубу,а про пацанів і говорити нічого.Свій внесок в перемогу над диктатурою я зробив і не малий.Якщо цікаво,розповім особисто.Хочете щось порадити,уважно вислухаю.А над тим,що мною написано подумайте,не вистачає знань-вчіться.

Я про те, що молоді люди без особливого досвіду попросили Вас - досвідчену і грамотну людину з черкаського політикуму Долучайтесь до політики на практикумі. Крім порад і консультацій Ви б могли принести більш реальну користь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #30 Нестор Іванович 31.03.2014 08:56
Вихідними П.Порошенко зробив першу серйозну помилку, як політик (маю на увазі за останні кілька місяців). Він об'єднав свої зусилля з Кличком, сподіваючись, що його особистий рейтинг після цього помножиться на рейтинг Кличка. Але, якщо Порошенко декларує Європейський вектор Україні і не відмежовується, а навпаки об'єднується із політичним хабарником, то особисто я, маючи намір проголосувати за нього, після таких об'єднань цього не робитиму - якщо людина торгує памятью загиблих героїв, а інший його у цьому підтримує, це не мій кандидат.