реклама Делікат

Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок привітав голову обласної організації "Свобода" Юрія Ботнара з призначенням на посаду заступника голови Черкаської облдержадміністрації.

Про призначення він оголосив під час ХХVIII з'їзду партії, що відбувся в Києві у суботу, інформує vikka.ua.

– Голова обласної організації партії "Свобода" Юрія Ботнар призначений заступник голови обласної адміністрації. Тут дехто жартує, чи це призначення чи навпаки, – зазначив зі сцени Тягнибок.

Також він додав, що відповідне рішення було ухвалене під час останнього засідання Кабміну.

В обласній адміністрації Юрій Ботнар відповідатиме за агропромисловий комплекс.

При цьому сам Юрій Ботнар в коментарі «Прочерку» зазначив, що наразі офіційного призначення немає, тож поки що коментувати це він не може.

Нагадаємо, що заступниками голови ОДА, за неофіційною інформацією, також стали батьківщинівка Наталія Старікова, а також Віталій Коваль.

реклама

Коментарі  

 
+4 #42 Ну-ну 31.03.2014 18:15
Цитую Скалацький:
Хай мене призначать замість Кулеші

А скільки будівель ти зруйнував? Скільки молодиків побив? Тобі скажуть, що ти не тими категоріями любиш Україну! Не відповідаєш вимогам до посади :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #41 Юстиція 31.03.2014 18:07
Кузьмінський організатор ОЗУ (рос. ОПГ). Фактично в ЧНУ все непрозоро і в корупції. Призначення на посади, присвоєння вчених звань і наукових ступенів, ремонти гуртожитків, ремонт 4 корпусу --- все в корупції. Сам ректор живе у власному Межигірї, володіє яхтами, такий собі місцевий олігарх. Одна зі статей відмивання коштів друк за бюджетний рахунок власних (псевдо)науових праць і монографій, які звичайно не читає, бо там брєдятіна, ні нащо інше він не здатний. Основне чим він займається --- це нескінченні ремонти (бо тамфірми прокладки і відкати). МОН (Сергій Квіт) відкрили всю бухгалтерію МОН. Те ж саме повинно зробити і керівництво ЧНУ і нова влада. Інакше вона у змові з Кузею.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #40 Володимир 31.03.2014 17:33
Оповідаючи про Черкаську «Свободу» не можна не згадати ще одного «героя бандерівського спротиву» — Юрія Ботнара. Цього молдавана Тетяна Чорномаз «підчепила» в одній з уманських пивничок, де тоді бешкетував студент Уманської сільськогоспода рської академії...
http://nazarbo.blogspot.com/2011/07/blog-post_06.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #39 Впевнено 31.03.2014 16:54
Цитую О.ЧУПРИНА:
Чекайте на продовження.

Ткаченко впевнено йде в пастку.Ще декілька подібних призначень плюс продаж посади керівника облавтодору екс регіоналу Ад..су і люди винесуть вперед ногами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #38 будячок 31.03.2014 16:49
Цитую Даша:
це ж той що кричав що всіх перевішає)

ніііі....кишка тонка як у фізичному, так і розумовому плані...як завше - і тут збрехав :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #37 будячок 31.03.2014 16:47
Цитую Jktyf:
Чим пишається Тягнибок? Це дитя природи не догралось, не доколихалось, а зарозуміння аж занадто багато! Та ще й не чує крім себе нікого! За що боролись?

а на ботнара напоролись :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #36 Володимир 31.03.2014 16:20
Юрій Ботнар після закінчення Уманського аграрного інституту ніде не працював, в основному тусувався по партіях. Його запримітила в одному з уманських кабаків Тетяна Чорномаз - екс - голова обласної "Свободи" і, взяла до себе в тусню. Де якийсь стаж, вже не кажучи про держслужбу??? Хай чабан усі гукнули за отамана буде! А Тягнибок на цих виборах візьме мізер. Ропочинається закат ВО "Пупс"- Свободи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #35 Jktyf 31.03.2014 15:39
Чим пишається Тягнибок? Це дитя природи не догралось, не доколихалось, а зарозуміння аж занадто багато! Та ще й не чує крім себе нікого! За що боролись?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #34 Даша 31.03.2014 15:32
це ж той що кричав що всіх перевішає)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #33 О.ЧУПРИНА 31.03.2014 15:28
Чекайте на продовження.