Начальник управління культури Черкаської обласної державної адміністрації Наталія Джура відреагувала на звернення інтелігенції, що було поширене сайтом «Про головне», де працює керівник прес-служби черкаської «Батьківщини» та донька голови облради Людмила Коваленко.


Нагадаємо, що у зверненні інтелігенції, підписи під яким так і не були оприлюднені, діяльність Наталії Джури було розкритиковано. За інформацією деяких працівників галузі, насправді ж крісло під керівником управління хочуть розхитати бажаючі зайняти її місце, які нині заграють з головою обласної ради. Мовляв, про надуманість звинувачень на адресу Наталії Джури свідчить хоча звинувачення на її адресу, нібито вона на когось підіймала руку. Працівники галузі сміються з такого звернення інтелігенції, вважаючи поширене сайтом «Про головне» звернення вигаданим і не на диктофон кажуть, що насправді пані Джура не те що не підійме на когось руку, насправді вона настільки сумирна, що навіть може злякатися власної тіні.

Однак сама Наталія Джура, очевидно, вирішила не залишити звернення інтелігенції поза увагою і опублікувала на офіційному сайті облдержадміністрації розлогу відповідь, запевняючи, що її турбує стан галузі культури і вона намагається робити усе, щоб його покращити. Аналізуючи фінансовий стан галузі та закиди на її адресу, Наталія Джура зазначає:

«Що стосується госпрозрахункових закладів галузі. Відповідно до бюджетної класифікації ці заклади культури дійсно є госпрозрахунковими і повинні виконувати річний план по прибутку.Проте, якщо проаналізувати фінансування цих закладів, то 80-90 відсотків — це кошти, які вони отримують з обласного бюджету, 10-20відсотків — зароблені від госпрозрахунку. Скажіть, будь ласка, якщо артисти театру і філармонії отримують заробітну плату в повному обсязі з обласного бюджету, то чи буде справедливо і чесно платити їм за участь у заходах з того ж обласного бюджету? Чи не буде це марнотратством і нераціональним використанням бюджетних коштів? Крім цього, участь у заходах входить до норми виконання концертів, які кожний колектив зобов’язаний виконати. А участь в заходах державного, обласного рівня є головними для галузі культури. Якщо перерахувати ці заходи, ви побачите, що це загальнозначущі для всієї України та, зокрема, Черкащини дати: 9-10 березня та 22 травня на Чернечій горі м. Канів, День Перемоги, День Незалежності та День Конституціі, 60 – річчя області, 70-річчя Корсунь-Шевченківської битви, День працівників агропромислового комплексу…»

Керівник галузі визнає, що нині найскладніше живеться закладам культури у селі, проте наголошує: важливим є те, «минулого року ми не закрили жодного закладу культури!»

«Крім того, нам вдалося уникнути скорочень чисельного складу в закладах культури області… За рік моєї роботи не було жодного письмового звернення від керівників установ та закладів галузі обласного чи місцевого підпорядкування про неправомірність дій управління культури щодо проведення того чи іншого культурно-мистецького заходу… Шановні митці! Згадайте, скільки разів ми з Вами зустрічалися за останній рік з приводу вирішення тих чи інших питань галузі культури! Хіба не ви були залучені до всіх процесів підготовки, пов’язаних з визначними датами для Черкаської області. Саме ваше слово було вирішальним на усіх засіданнях Вищої ради митців, які зареєстровані протокольно та рядізасідань робочих груп, де обговорювалися питання відзначення ювілеїв – 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка, 60-річчя утворення Черкаської області та 70-річчя визволення Черкащини від фашистських загарбників. Саме ви приймали участь у створенні логотипів до цих визначних ювілеїв, сувенірної, друкованої продукції, оформленні Соборної площі на новорічні свята, створенні експозиції музею Т. Г. Шевченка в с. Мошни та інше.

Найбільше мені прикро чути про моє «нетактовне ставлення до підлеглих». А звинувачення у застосуванні сили взагалі можуть бути підставою для звернення до суду з метою захисту моєї честі, гідності та ділової репутації.

З повагою Наталія Джура!»

реклама

Коментарі  

 
+3 #13 Українець 16.04.2014 22:49
ОЛЮ МАРТИНОВУ И КОЛЮ СУХОВОГО за успешную работу на ЛЮСТРАЦИЮ проверить как вышивали и перед кем.
Слава Україні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 петро 11.04.2014 20:20
НОВОИСПЕЧЕННАЯ КОМАНДА ОЛИ мАРТИНОВОЙ И КОЛИ СУХОВОГО РАБОТАЮТ УСПЕШНО! ЗНАЮТ КОГО ВОВРЕМЯ ПОДСТАВИТЬ І ЦВЕТ ПОМЕНЯТЬ! єТО ОШИБКИ ЖИЗНИ І НЕДОРАЗУМЕНІЯ СПЛОШНИЕ В КУЛЬТУРЕ! чТО ХОЧУ ТО И ВОРОЧУ! вЧЕРА С ТУЛУБОМ А СЕГОДНЯ БУДЕМ ВИШИВАТЬ В ОБЛАСНОЙ РАДЕ И КОЛЯ ТУТ КАК ТУТ ОХРАНИК КУЛЬТУРИ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 петро 02.04.2014 22:37
Настоящий Нестор!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 петро 02.04.2014 22:36
Цитую Нестор Іванович:
Сьогодні за дискусіями і чергами на призначення (за квотою) партій і партійок до виконавчих органів влади втрачається один важливий момент - якщо людина була членом ПеРдунської партії і незалежно з яких мотивів, на її руках кров убитих на майдані, адже своїм членством у злочинній хунті вона заоохочувала яника до таких кроків. Очевидно, що така лудина не є гідною працювати у виконавчих органах влади, навпаки вона є співучасником злочину. Не знаю чи била підлеглих Джура, чи ні, але вона член кліки Тулуба і відповідно, якщо має залишки совісті, мала б сама, добровільно скласти повноваження.

Нестор - випарвильно підібрали собі ім"я!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 петро 02.04.2014 22:34
Призначають регіоналку Любов Величко! Страшно достойна кандидатура! Ура! Дочекались!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 будячок 01.04.2014 15:20
Цитую Нестор Іванович:
Цитую будячок:
[quote name="Нестор Іванович"] якщо людина була членом ПеРдунської партії і незалежно з яких мотивів, на її руках кров убитих на майдані, адже своїм членством у злочинній хунті вона заоохочувала яника до таких кроків. Очевидно, що така лудина не є гідною працювати у виконавчих органах влади, навпаки вона є співучасником злочину.


І чого воно так Вас зацепило? Що в ПеР..нах замазалися? Наскільки мені відомо у тому ж управлінні культури 80% "сіромах" у ПР не були. От нехай і працюють.


з гордістю можу сказати: я - українець, а не МАРАЗМАТИК знавіснілий на ПеР..нах і т.п. партєйках, і сужу по людях іншими критеріями, а не так як ПОПАНДОПАЛИ: на кожного вождя - нова хвуражка. А з 80% "сіромах" (якщо ви вже ТАКІ обізнані)) є ТАКІ А-К-Е-Л-И, шо ой-йо-йой... так шо не промахніться :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Нестор Іванович 01.04.2014 13:20
Цитую будячок:
Цитую Нестор Іванович:
якщо людина була членом ПеРдунської партії і незалежно з яких мотивів, на її руках кров убитих на майдані, адже своїм членством у злочинній хунті вона заоохочувала яника до таких кроків. Очевидно, що така лудина не є гідною працювати у виконавчих органах влади, навпаки вона є співучасником злочину.


Це вже такий МАРАЗМ Ви публікуєте, що не лізе ні в які ворота :zzz Несторе Івановичу, от якщо не знаєте, то і не меліть язиком! Скільки різних партєйних біля Сірожи грілося і зараз займають вигідні крісла!!! Якщо так, то ВСІ працівники адміністрації, облради - від двірника до очільника, працювали у злочинній ХУНТІ і причетні до кривавих злочинів.... Ви вже як Ботнар : ВСІМ ПО ШИБЕНЕЦІ!! Бо я так хочу...А потім кажуть, чому ми не можемо об'єднатися...

І чого воно так Вас зацепило? Що в ПеРдунах замазалися? Наскільки мені відомо у тому ж управлінні культури 80% "сіромах" у ПР не були. От нехай і працюють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 будячок 01.04.2014 11:23
Цитую Нестор Іванович:
якщо людина була членом ПеРдунської партії і незалежно з яких мотивів, на її руках кров убитих на майдані, адже своїм членством у злочинній хунті вона заоохочувала яника до таких кроків. Очевидно, що така лудина не є гідною працювати у виконавчих органах влади, навпаки вона є співучасником злочину.


Це вже такий МАРАЗМ Ви публікуєте, що не лізе ні в які ворота :zzz Несторе Івановичу, от якщо не знаєте, то і не меліть язиком! Скільки різних партєйних біля Сірожи грілося і зараз займають вигідні крісла!!! Якщо так, то ВСІ працівники адміністрації, облради - від двірника до очільника, працювали у злочинній ХУНТІ і причетні до кривавих злочинів.... Ви вже як Ботнар : ВСІМ ПО ШИБЕНЕЦІ!! Бо я так хочу...А потім кажуть, чому ми не можемо об'єднатися...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 І.П.Павлов 01.04.2014 10:53
Рудименти совісті завжди залишаються,але відростити їх як хвіст у ящірки не вдається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Дід Трохим 01.04.2014 09:45
Цитую 100пудов:
Молодчинка!!!! Грамотный ответ госслужащего на завывание необразованной толпы!!!!

Та да, втирать вони вміють. Тіко тверезо гляньте на те, що являє собою "культура" в Черкасах і області: театр остався без грошей і ремонтів, хор вже під фанеру співає і в обносках ходить, кінотеатри або закрились, або комерційні (добре шо хоть ними вони не керують), планетарій доходить, облмузей роками показує одне й те саме, а про культуру в районах поїдьте в любе село і спитайте, як там ваш клуб поживає.