Наказом Міністерства доходів і зборів України від 2 квітня 2014 року №751-о, виконання обов’язків начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області покладено на Коломійця Володимира Васильовича.

В.В.Коломієць працював на керівних посадах у податкових органах Черкаської області у 1998-2013рр. Зокрема, у 2010-2013рр. – обіймав посаду першого заступника голови, в.о. голови Державної податкової служби області. З квітня минулого року донедавна він очолював Головне управління Міндоходів у Миколаївській області.

Про це інформує інформаційно-комунікаційний сектор ГУ Міндоходів в Черкаській області.

реклама

Коментарі  

 
+6 #12 Yuri 04.04.2014 14:47
Ну що ж, тепер черкаський бізнес тікай хто куди :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #11 123 04.04.2014 12:04
Володимир Васильович! Городище Вас вітає!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 ФОП 04.04.2014 10:19
Це ***********люди на, якій місце в лікувальних закладах, відповідного профілю (в якості пацієнта.)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #9 Romasj 04.04.2014 04:36
І все ж він професіонал, щоб тут не писали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 підприємець 03.04.2014 23:19
негідник одним словом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 саша 03.04.2014 22:53
Урод редкий настоящий колхозник был прелселателеи колхоза в Грушковке Городищенского района им и остался только апитит вырос к деньгам, грабитель бюджета и бизнесменов области служыл Губеру Сереже Борисовичу Тулубу онже "Пилесос" верой и правдой нагиная с уничтожая предприятия области но тот его прощетал и выпер с области на Николаев так как дурил и его даже хапуга редкая жадная ))) Куда власть Киевская и месная смотрит где люстрация снова всех купил борец с корупыею ну что доил и будет бизнесменов доить порядочности полный "0" в работе дуройоб одна личная заинтересованос ть только нажыва и обогощение за щет другтх людей нет не чего святого ))))) Капець бизнеу области ............Ура Вова твердолобый Слава)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Ольга 03.04.2014 22:40
ЛЮБІ ДРУЗІ,ЧЕРЕВКА ВЕРТАЮТЬСЯ,ГАНЬ БА,БИДЛОТА,,,,, ОТ ВАМ І РЕВОЛЮЦІЯ!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 незнайка 03.04.2014 22:07
Похоже типер область перестанет быть дотационной Флаг в руки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #4 Нина 03.04.2014 21:55
Все возвращается на круги своя ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #3 гадюкин 03.04.2014 21:38
ООО))) еще одно "новое" лицо, этот уж порядок наведет)))