реклама

реклама

Виконуючий обов'язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов своїм розпорядженням призначив  Костянтина Омаргалієва головою Черкаської районної державної адміністрації.


Костянтина Сапартаєвича призначили відповідно до статей 112 та 1 18 Конституції України, йдеться на офіційному сайті в. о. Президента України.

Нагадаємо, що кандидатуру Омаргалієва погодила Народна рада в складі 33-х осіб ще місяць тому.

реклама

Коментарі  

 
+3 #19 Правдолюб 25.04.2014 10:11
Цитую Цензор:
Ти "поганяло" поміняй на "правдофіл" чи "правдофейк". Народна рада, що затверджує таких керівників - це такий самий непотріб, як і ти сам. Видно, ще не усі здриснули слідом за Яником. Це передбачалось. Пару років - і вам гамплик. Ми це розуміємо і ви засвойте...

Бачу ти добре розумієшься на неформільній лексиці :lol: :lol: :lol: Ось такі як ти,ніколи і нічого не робили для перемоги майдану, навіть хвіст свій там не показували, а сиділи біля компа і строчили що завгодно в коментах... Тому закрий свій ноутбук і більше ніколи його не включай!!! :-x :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Всезнайка 24.04.2014 01:36
Цитую сергей:
Кажись это папик или какой-то родственник Алены Омаргалиевой, тойчто с Тамерланом 8) Достойный кандидат :lol: :lol:

так и есть.....Но биография мягко говоря не ахти)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Anatoliy 23.04.2014 22:53
Виконуючий обов'язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов своїм розпорядженням призначив Костянтина Омаргалієва головою Черкаської районної державної адміністрації.
Справка
Костя Сапартай начинал в банде Норика имеет ранение а разборках шрам на заднице))) Спросите у него?))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Цензор 23.04.2014 22:38
Цитую Правдолюб:
Цитую Цензор:
Становится понятно, что нужен еще не один Майдан :sad: Всем известно прошлое этого руководителя, которое от настоящего отличается только размахом и верхней одеждой. Не смотря на это, проигнорировав мнением людей, все-же назначили... Капец МВФ-ским кредитам :-*

Усім відомо минуле цього керівника... :lol: :lol: :lol: Це ти про себе ;-) Якраз народна рада цього керівника і підтримала!


Ти "поганяло" поміняй на "правдофіл" чи "правдофейк". Народна рада, що затверджує таких керівників - це такий самий непотріб, як і ти сам. Видно, ще не усі здриснули слідом за Яником. Це передбачалось. Пару років - і вам гамплик. Ми це розуміємо і ви засвойте...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 правдоруб 23.04.2014 21:57
Цитую Віталіна:
а яке в нього минуле? тому що я в інтернеті не знайшла його біографію..

Зате в МВС його біографію дуже добре знають, одна надія що це врешті-решт закінчиться після виборів, і разом з корупціонерами ми позбудемся і колишніх бандюків при владі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 100 23.04.2014 18:19
Цитую Цензор:
Становится понятно, что нужен еще не один Майдан :sad: Всем известно прошлое этого руководителя, которое от настоящего отличается только размахом и верхней одеждой. Не смотря на это, проигнорировав мнением людей, все-же назначили... Капец МВФ-ским кредитам :-*

иш как варишку на чужи екредиты раззинули(
а теперь впереди победа чупа-чупса и новые поборы
а вот без финансирования очень сомневаюсь , что будет новый майдан
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 сергей 23.04.2014 14:43
Кажись это папик или какой-то родственник Алены Омаргалиевой, тойчто с Тамерланом 8) Достойный кандидат :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 tum 23.04.2014 12:53
Серьезный "руководитель"......главное с безупречной репутацией "делового чеорвека", вот такая люстрация......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Правдолюб 23.04.2014 00:19
Цитую Цензор:
Становится понятно, что нужен еще не один Майдан :sad: Всем известно прошлое этого руководителя, которое от настоящего отличается только размахом и верхней одеждой. Не смотря на это, проигнорировав мнением людей, все-же назначили... Капец МВФ-ским кредитам :-*

Усім відомо минуле цього керівника... :lol: :lol: :lol: Це ти про себе ;-) Якраз народна рада цього керівника і підтримала!!!І МВФ-кі кредити тут не до чого :-) :-) :-) Побажаємо новому керівнику району удачі та перемог, на благо громади!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Пшонка 22.04.2014 23:17
Нам тільки тюрків-ординців - керівників Черкаським районом не вистачало!