Міська організація Партії вільних демократів висунула кандидатів на 21 мажоритарному окрузі на виборах до Черкаської міськради. Загалом депутатів виборці обиратимуть у 30 округах.
Вірна Одаричу чинний депутат Ольга Швець (на фото у центрі) відмовляється знову йти на вибори по округу і балотується за партійним списком

Вірна Одаричу чинний депутат Ольга Швець (на фото у центрі) відмовляється знову йти на вибори по округу і балотується за партійним списком


Зокрема під прапорами ПВД боротися за крісло депутата міськради будуть громадський активіст Руслан Зоря, керівник «Темпу» Олександр Згіблов, керівник фракції ПВД Олег Ліходькін, колишня директор міського Будинку культури Ірина Тітовська, колишні чиновники мерії та інші.

Серед висуванців екс-мера Сергія Одарича лише один діючий депутат-мажоритарник – це керівник фракції ПВД Олег Ліходькін.

Однак нині абсолютна більшість з висунутих вільними демократами депутатів, обраних на минулих виборах у 2012-му році, відійшла від цієї політичної команди.  Тому серед висуванців цьогорічних виборів немає прізвищ чинних депутатів – Миколи Мирзи, Ігоря Кіти, Євгенія Вана, Андрія Більди, Тамари Вороніної та Армена Акопяна.

реклама

Коментарі  

 
0 #17 Иваныч 29.04.2014 18:40
Одарич , чомусь, назвався Іванычем і почав самопіаритись...
Не угадал,Знаток!, Я не Одарыч и не в команде Вольных Демократов! Я просто Бывший работник одной из служб горсовета, который в знак протеста к нынешней местной власти, вернее, к её некоторыми непрофессиональ ными действиями, сам рассчитался в октябре месяце, пренебрегая получением более 7000 грн, положенных по ст. 44 КЗОТа при выходе на пенсию. И знаю, что говорю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #16 Настя 28.04.2014 17:50
Сильна і злагоджена команда
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Знаток 28.04.2014 15:10
[quote name="Иваныч"]На данний час може хто - небудь назвати інше и*мя мэра, хто зможе до перспективних осінніх выборів у Верховну Раду, відновити функціювання міськради, як самостійного керуючого органу? За період "недемократичног о" зняття Одарича в місті призупинилося багато перспективних проектів (зокрема, для розвантаження вул. Смілянської - продовження вул. Б. Вишневецького), а зупинення фінансування усіх виграних тендерів по ремонту дошкільних закладів та шкіл (№20,30, ДНЗ №13)???усіх не перерахувати. Про це мало хто знає, повністю знешкоджені деякі структурі підрозділи міста, які займалися Термомодернізац ією бюджетних будинків міста на кошти вигранних тендерів у ЄС, всі їх зусилля та надбання, за півтора - два роки, були "поховані" теперішньою "владою". Так, будь ласка, хто в данний час ще зможе ШВИДКО відновити життядеяльність міста, назвіть?
-----------------------------------------------------------

Одарич , чомусь, назвався Іванычем і почав самопіаритись...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #14 Иваныч 28.04.2014 13:46
На данний час може хто - небудь назвати інше и*мя мэра, хто зможе до перспективних осінніх выборів у Верховну Раду, відновити функціювання міськради, як самостійного керуючого органу? За період "недемократичног о" зняття Одарича в місті призупинилося багато перспективних проектів (зокрема, для розвантаження вул. Смілянської - продовження вул. Б. Вишневецького), а зупинення фінансування усіх виграних тендерів по ремонту дошкільних закладів та шкіл (№20,30, ДНЗ №13)???усіх не перерахувати. Про це мало хто знає, повністю знешкоджені деякі структурі підрозділи міста, які займалися Термомодернізац ією бюджетних будинків міста на кошти вигранних тендерів у ЄС, всі їх зусилля та надбання, за півтора - два роки, були "поховані" теперішньою "владою". Так, будь ласка, хто в данний час ще зможе ШВИДКО відновити життядеяльність міста, назвіть??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Фугас 28.04.2014 09:21
Цитую Антон:
Одарич будет мером! 100%
И от только не надо меня минусовать...это ничего не изменит...))

Так сложилось исторически, шо мером ему быть. Но очень недолго! Ближе к осени снесут и следа не останется. И уже навсегда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Олексій 27.04.2014 21:13
Цитую Черкащанка:
Вся свора собралась. Одарыч одумайся кому ты нужен со своими вольными и невольными демократами? Лучше пойти учится на стационар да диплом получи не купленный только да ума может наберешся а потом уже будеш идти в меры.

Ну якщо у Вас є диплом, то Одаричу в ваш ВУЗ точно не слід йти навчатись, бо ще й знизить свій рівень інтелекту до рівня правопису 7-го класу.
Цитую пехто:
Одарич зневажає творчу інтелигенцію ,за то без бандюків не може

Пані Титовська, з творчою інтелигенцією Черкас за спиною, передає вам привіт!

Цитую федор принципиальный:
Сколько платит за голос,в прошлый раз 100 грн.,купились алк....ки,н.....ны,безработные, после поплавка,которы й отстегивал за голос 350 грн.,одару придется тоже раскошелиться.

Безоплатно не голосуєш? Ну тоді в Одарича "-1", біда...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 911 27.04.2014 18:20
Цитую Антон:
Одарич будет мером! 100%
И от только не надо меня минусовать...это ничего не изменит...))

Одарич переможе, але більшості в раді мати не буде. Через місяц новообрані депутати влаштують йому новий імпічмент. Цього разу Одарич переможе останній раз. Через півтора року в Черкасах оберуть нового міського голову. Це буде не Одарич і не Бондаренко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #10 федор принципиальный 27.04.2014 08:59
Цитую Антон:
Одарич будет мером! 100%
И от только не надо меня минусовать...это ничего не изменит...))

Сколько платит за голос,в прошлый раз 100 грн.,купились алк....ки,н.....ны,безработные, после поплавка,которы й отстегивал за голос 350 грн.,одару придется тоже раскошелиться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 федор принципиальный 27.04.2014 08:46
И "новые" поймут,что за штучка ЭТО и тоже разбегутся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #8 Антон 27.04.2014 00:19
Одарич будет мером! 100%
И от только не надо меня минусовать...это ничего не изменит...))