Невідомі зловмисники в Черкасах облили смолою центральне представництво «Сбербанка России», пише «Газета по-українськи».


Установа вчора не працювала. Зранку працівники намагалися відмити двері.

– Хуліганство було скоєно вночі. Хто і як це зробив, не знаю, – зазначив охоронець на вході. – Роботи багато, бо смоли не пожаліли.


У Черкасах розташовані три представництва «Сбербанку Росії». Постраждав лише центральний офіс. Дві інші філії працюють у звичному режимі.

– Раніше тут було улюблене багатьма кафе «Сладкарниця», – каже черкащанка Надія Левченко. – Минулого року його закрили й сюди переїхав російський банк.

Кілька днів тому черкаські активісти пікетували банк, протестуючи проти загарбницької політики Росії. Тоді до хуліганських дій ніхто не вдавався.

Правоохоронці поки що ситуацію не коментують.

реклама

Коментарі  

 
+3 #12 Что это? 28.04.2014 11:43
Цитую Василь:
тут спераратисти отримають своє фінінсування. Закрити к б...вій матері і нехай вимітаються

ага, и сделаем ПриватБанк монополистом. А че? все же к тому и идет )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Василь 28.04.2014 11:29
тут спераратисти отримають своє фінінсування. Закрити к б...вій матері і нехай вимітаються
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #10 Дорога 27.04.2014 17:41
Зато калопомойке уже сожгли 11 банкоматов и одно отделение банка. Влетел этот на 10 млн. дол. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Что это? 27.04.2014 14:18
і що вони хочцть цим доказати? а як біти тим, у кого кредити в цьомц банкові, че депозити, чи ще щось??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 100 27.04.2014 13:37
А что минусить?
интересно выходит...ещё вчера эти менты с людей признания выбивали , работали на заказы, а теперь вдруг с новой властью вы уже готовы их в свою семью принять? как всё дёшево(((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Да уж..... 27.04.2014 11:40
Пр....ки дают Диме Киселеву информационный повод гадить Украину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 незнайка 27.04.2014 11:26
Не в Драмтеатровсую Яму а в Сладкарницу вселились Вот оно теперь сладенькое!Горо жане радовались посидеть за столиками на центральной улице Теперь проходя мимо охранников ЗАЛЯПАННЫХ ДВЕРЕЙ ЖЛ...БОВ не вернувших вклады бывшего СССР ВЕСЕЛО ПОРАЗВЛЕКАЮТСЯ в такой день
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 тимур 27.04.2014 11:09
Сбербанк России в Украине - 100 % Украинское предприятие. Платит налоги и ЗП в Украине, капитал 100% украинский, как и все прочие банки.По детски как то.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 черкащанка 27.04.2014 10:51
А зачем такие охранники вообще нужны, тем более в банке??? Это же не магазин.
Вот поэтому в стране такое и творится..... то ли еще будет... У нас во всем так
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 гость 27.04.2014 10:03
Ну да мозгов только на это хватает.
Пенять на себя нужно, а не на Россию.