Народний депутат України родом із Чорнобаївщини Микола Томенко, реагуючи на чергові ініціативи щодо зміни Державного Гімну України, нагадав, що був період, коли багато депутатів різних демократичних політичних партій боролися за право стати новими гімнотворцями і реєстрували законопроекти, щоб змінити текст Гімну України, йдеться на сайті політика.
– Хочу нагадати, що Гімн України, особливо в період Євромайдану та агресії Росії проти України, став об’єднуючим фактором і ще раз довів, що ідеї про зміну тексту або заміну його на новий – не витримують жодної критики. На сьогодні державна символіка, гімн України – це ті речі, які об’єднують усіх українців, в усіх куточках нашої держави, – вважає Микола Томенко.
На його переконання, те, що насправді треба змінити політикам, – це своє ставлення до України.
– Особливо ця моя порада стосується команди Віктора Януковича, яка керувала країною останні 4 роки, – Партії регіонів, яка була при владі, або, як ще її називають, «Партії золотого батона». Треба не красти з України, а вкладати в Україну. Тоді ситуація зміниться. Коли олігархи і мільйонери почнуть вкладати кошти в економіку, культуру, традиції, тоді й почнеться реальне об’єднання нашої держави. Тому треба не гімн України міняти, а своє ставлення до України, – вважає народний депутат.
Коментуючи можливість використання в Державному Гімні відомого твору Івана Франка «Не пора, не пора…», Микола Томенко зазначив, що він погоджується з тим, що ця поезія дуже показова і знакова, особливо, для команди Віктора Януковича.
– Але оскільки Державний Гімн у нас вже є і я не бачу потреби його змінювати, то варто було би, як мінімум, Партії регіонів, комуністам і всім тим, хто за часів Віктора Януковича більше опікувався інтересами Росії та захищав Путіна, аніж власну державу, як мінімум, не забувати слова І. Франка:
«Не пора, не пора, не пора
Москалеві й ляхові служить!
Довершилась України кривда стара,
Нам пора для України жить», – підсумував Микола Томенко.
реклама
Коментарі
И это ПРАВДА!
Земля общая: сегодня ты на земле,завтра- под землей.
гімнотворців там переважна більшість)
Стрічка RSS коментарів цього запису