Завтра, 16 травня, в Черкасах та Чорнобаї народний артист України, народний депутат від Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Богдан Бенюк зустрічатиметься з громадою.

У Чорнобаї зустріч із свободівцем відбудеться у приміщенні кінотеатру «Мир» за адресою вул. Леніна, 156. Початок о 16.00.

У Черкасах захід відбудеться в приміщенні Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади за адресою вул. Байди Вишневецького, 17. Початок о 19.00, анонсують у прес-службі обласної організації ВО «Свобода».

реклама

Коментарі  

 
0 #8 007 19.05.2014 20:54
То приїзжав Бенюк чи ні?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 Гриша 15.05.2014 11:10
Треба Міх Міха сховати!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #6 небайдужий 15.05.2014 09:37
Пысля ганебного вчинку не соромно з людям в очы дивитися. Чи вам усе можна...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 nnk3 15.05.2014 09:20
Їде бити Ткаченка за Ботнара!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 Богун 15.05.2014 09:08
Там і без банди розуму хватить вскочити в якусь халепу! Талановитий актор перетворився на душогуба та блазня! З ким поведешся від того і наберешся!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 Сергій 15.05.2014 09:01
Цитую 007:
Якого х...? Сам? Чи з тією бандою, що били директора первого Національного каналу?

Будемо сподіватися, що вже до наших людей сіпатися не буде, інакше його самого за краватку будуть черкащани тягти, як шкодливого кота, не дивлячись на депутатський мандат. Взагалі потрібно скасувати будь-яку недоторканність - депутатську, суддівську, президентську та ін. Закон повинен бути єдиним для всіх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #2 Дід Трохим 15.05.2014 08:22
Бодя, ну на... воно тобі нада? Пив з тобою 100 грам в Новій Гуті (тій шо біля Тисмениці), в Сорочинцях, травили анекдоти... Нормальний чоловік був, політиків називав тим словом, шо тепер звучить "г..ї". Ех, Бодя...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #1 007 15.05.2014 08:07
Якого х...? Сам? Чи з тією бандою, що били директора первого Національного каналу?