22 травня, у четвер,  з 12.00 до 14.00 відбудеться веб-конференція кандидата на посаду міського голови Черкас і лідера Партії вільних демократів Сергія Одарича.


Ви матимете можливість безпосередньо поставити свої запитання, обговорити розвиток Черкас, запропонувати свої ідеї.

Дивіться трансляцію конференції на офіційному сайті Партії вільних демократів pvd.ck.ua або на офіційних сторінках Сергія Одарича у соц.мережах Facebook та Вконтакт. Ви можете заздалегідь надсилати свої запитання на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або ставити їх просто під час трансляції у чаті конференції.

*передвиборна агітація

реклама

Коментарі  

 
+4 #21 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 21.05.2014 18:15
ОДАРИЧ БОЇТЬСЯ ПРЯМОГО СПІЛКУВАННЯ, БО НЕ МОЖЕ ДАТИ ВІДПОВІДЬ НА ЗАПИТАННЯ ЧЕРКАЩАН ЧОМУ ЗА ЧАС РОБОТИ ОДАРИЧА:

1. Знищено КП Управління аварійних робіт та розкр..дено все майно.
2. Знищено сім РЕУ та розкр..дено все майно.
3. Знищено КП Пологовий будинок №2.
4. Знищено найкращий в Україні перинатальний центр та розкр..дено все майно.
5. Знищено КП "Черкасимедтранс " та розкр..дено все майно.
6. Безпідставно з 2008 введені комунальні тарифи .
7. Допущено нецільове використання бюджету на суму 1млн95 тисяч грн(Акт ревізії КРУ).
8. Через завищені тарифи черкащан у період 2011- 2012 р.р. обкр..дено на понад 39 млн грн (Акт фінінспекції).
9. В незаконний спосіб викр..в у черкащан гуртожитки та викинув на вулицю їх жителей, оцінивши приміщення у 1-7 грн.

ХТО ЩЕ РАЗ ХОЧЕ ТАКОГО МЕРА, ЩО ОБКАДАЄ ВИБОРЦІВ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Інтерн Ет 20.05.2014 18:14
Цитую Алена:
А он-лайн конференции и проводят для того, чтобы все ваши подозрения и претензии НАПРЯМУЮ выяснить

Поясніть, яким чином станеться сіє чудо? Це ж не з прокурором конференція!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Реалист 20.05.2014 17:45
Легкоузнаваемая "Вера-Алена-Антонина-Гость" пишет под разными никами, но настолько однотипно хвалит Одарыча, что только делает ему этим медвежью услугу - причем одну за другой в разных темах. Такое впечатление, что рекламирует распродажу босоножек, а не кандидата в меры областного центра. :-x Если и проголосую за него, то только в результате "стараний" Толи Бондаренко - хороший фон он создает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 ЧеркащанинНеЧеркасець 20.05.2014 17:39
Цитую Антоніна:
До Одарича ніхто такого не робив. Залюбки подивлюся

Онлайн-конференцію в Черкасах вперше проведена ще 8 років тому - в 2006 році - тодішнім губернатором Черевком, за що його не критикував тільки лінивий. Тепер "команда Одарича" наступить на граблі, які залишилися після Черевка - не підстрахувавшис ь доказами того, що питання-відповіді не будуть сфальсифіковані .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 небайдужа 20.05.2014 16:30
Цитую Клим:
Хай спочатку яму за Драмтеатром власним коштом засипле та відновить сквер ,
поверне людям кошти за завищені тарифи на житлові послуги - тоді можна буде і поговорити . А так що його слухати - балабол є балабол !

який там сквер? він як прийде на посаду, то знову почне каштанову алею пиляти!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! ! я - проти!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #16 Олена Кононенко 20.05.2014 16:05
Цитую Алена:
Читаю негативные комменты и лишний раз убеждаюсь: вы потому ТАК и живёте, потому что выбираете то за кофе в пластиковых стаканчиках (Булатецкий), то за надувной шарик, ручку с блокнотиком (Бондаренко), то за 350 гривен, троллейбус на 1 выходной (Поплавский)...ЧТО сделала за 1 год команда Белоусова? Раздерибанила все деньги, что были оставлены Одарычем на ремонт Крещатика, на ремонт дорог? Да хотя бы закончил то, что не успел сделать (в частности, заасфальтироват ь "карманы" на остановках)! А он-лайн конференции и проводят для того, чтобы все ваши подозрения и претензии НАПРЯМУЮ выяснить и больше не говорить, что и кто у вас "украл"! Можете ставит мне "-", мне всё равно. Только это правда моя и я очень хочу видеть мэром С.О. Ни Булатецкий, ни Бондаренко, ни Мамалыга не будет столько делать для города! А я ему верю.

Підтримую кожне слово!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #15 люди 20.05.2014 15:36
Цитую Черкащанка:
Черкащани, об"єднаймося і недопустімо приходу в міську раду одарича. Будьте уважними на дільницях, попереджайте про ф...сифікації одаричівської команди.

Вільні демократи не фальсифікують результатів.В них добра підтримка громади, бо багато , що роблять для міста, а не махають язиками. Це вам не партія регіонів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 люди 20.05.2014 15:33
Цитую Недоверие:
Одарич предпочитает закрывать школы (объединить две в одну), закрыть "Астру", детскую поликлинику на Вербовецкого и можно дальше список продолжать. Он-лайн для него удобно и не надо людям в глаза смотреть, потому, что они для Одарича - бы..ло. Не верю ему.

Головний лікар багато тиряє грошей у Астрі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Недоверие 20.05.2014 13:32
Одарич предпочитает закрывать школы (объединить две в одну), закрыть "Астру", детскую поликлинику на Вербовецкого и можно дальше список продолжать. Он-лайн для него удобно и не надо людям в глаза смотреть, потому, что они для Одарича - бы..ло. Не верю ему.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #12 Алена 20.05.2014 09:18
Читаю негативные комменты и лишний раз убеждаюсь: вы потому ТАК и живёте, потому что выбираете то за кофе в пластиковых стаканчиках (Булатецкий), то за надувной шарик, ручку с блокнотиком (Бондаренко), то за 350 гривен, троллейбус на 1 выходной (Поплавский)...ЧТО сделала за 1 год команда Белоусова? Раздерибанила все деньги, что были оставлены Одарычем на ремонт Крещатика, на ремонт дорог? Да хотя бы закончил то, что не успел сделать (в частности, заасфальтироват ь "карманы" на остановках)! А он-лайн конференции и проводят для того, чтобы все ваши подозрения и претензии НАПРЯМУЮ выяснить и больше не говорить, что и кто у вас "украл"! Можете ставит мне "-", мне всё равно. Только это правда моя и я очень хочу видеть мэром С.О. Ни Булатецкий, ни Бондаренко, ни Мамалыга не будет столько делать для города! А я ему верю.