У відповідь на звинувачення з боку депутата Олександра Радуцького в адресу команди Партії вільних демократів у тому, що вони фальсифікували вибори, кандидат в мери і лідер ПВД Сергій Одарич зазначив, що звертати увагу на цю «брехливу істоту» не буде.


Саме так Сергій Одарич назвав Олександра Радуцького на сьогоднішній прес-конференції.

– Це настільки брехлива істота, що якщо звертати на це увагу, то не буде коли займатися містом, – зазначив Сергій Одарич, запевнивши, що Радуцький за керування містом Одаричем не працюватиме директором КП «Дирекція парків»: – Він показав свою неефективність. Він був ефективним директором, поки я водив його за ручку і показував, що треба зробити, де прибрати сміття, де лавочку чи урну поставити. Як тільки я припинив цим займатися, то погляньте, що змінилося в парках за три-чотири роки? Крім бур’янів нічого. Ні додаткого освітлення, ні додаткових атракціонів, ні додаткових лавочок.

– Хоче гратися в політику, то хай іде в політику і визначиться чи він соціаліст, чи батьківщинівець чи ще хтось. Тож хай займається політичною діяльністю, – сказав Сергій Одарич.

реклама

Коментарі  

 
+1 #15 Serg 29.05.2014 22:45
Цитую Свекруха:
Цитую Черкассы:
Пора списывать Радуцкого. Уже всех тошнит от него!!! Избавьте нас от этого пройдохи!

А хто з борщі з бичих хвостів варити буде? До речі, пан Радуцький Долина Роз пожовкла, а це тільки травень. І коли нарешті ви повернете вкрадені тротуарні плити? Вже півтора років як поцупили та поставили знак "аварійний ремонт дороги". Це депутатський запит.

Чомусь не працює в Долині Троянд другий фонтан. Яка в тому причина? З одного боку він є, а з іншого - нема. Бо нема ні води, ні водяних струй. А яма gsl воду - є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Ледащо 29.05.2014 18:06
не про парки и цветочки думать надо,а помогать малому бизнесу и бюджетникам выживать. Цветоводы хре*овы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 Євген 29.05.2014 17:36
Цитую ох:
Зараз Одарич буде всім мстити, всі йому не такі. Знову звільнення будуть. Хай назве хоч одну людину, яка вкр..ла більше нього. Мабуть таких не знайдеться. І знову терпіти нам, черкащанам... Скоріше б вибори наступні.

Ага, Одарич вже й з місцевим люстраціним комітетом погодив списки, кого подати на люстрацію. Сам тепер боїться людей звільняти - за незаконні звільнення вже рік ходить під судом і слідством, тож зараз звільнити місця для своїх людей хоче руками люстраційного комітету. Видно, у нього там свої люди. Ганьба Одаричу - зл..ю та к...ціонеру, який любить жар чужими руками загрібати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Петро 29.05.2014 17:32
[quote name="Гриша"]А четвертий поверх Любави чій? А кошти не доотримані до бюджету за Любау?А занижена оцінка за землю під Азотом? А спроба відвисти землю для Мавп біля литовища 32 га?А землі Соснівки?А змова з депутатами,для відчудження теплокомуненерг о?А деребан бюджету? Чому прокуратура мовчить?[/quot]Прокуратур а мовчить, бо прокурор області Миколенко дружить з Одаричем, який до всього ж підк..пив деяких прокурорів та суддів земельними діляночками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 Гриша 29.05.2014 17:00
А четвертий поверх Любави чій? А кошти не доотримані до бюджету за Любау?А занижена оцінка за землю під Азотом? А спроба відвисти землю для Мавп біля литовища 32 га?А землі Соснівки?А змова з депутатами,для відчудження теплокомуненерг о?А деребан бюджету? Чому прокуратура мовчить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Свекруха 29.05.2014 15:24
Цитую Черкассы:
Пора списывать Радуцкого. Уже всех тошнит от него!!! Избавьте нас от этого пройдохи!

А хто з борщі з бичих хвостів варити буде? До речі, пан Радуцький Долина Роз пожовкла, а це тільки травень. І коли нарешті ви повернете вкрадені тротуарні плити? Вже півтора років як поцупили та поставили знак "аварійний ремонт дороги". Це депутатський запит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Черкассы 29.05.2014 14:49
Пора списывать Радуцкого. Уже всех тошнит от него!!! Избавьте нас от этого пройдохи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Старожил 29.05.2014 14:39
Ну что вы, Сергей Олегович! Как это - НИЧЕГО? А перечисленные 3 (ТРИ)миллиона гривен за КОЛЕСО ОБОЗРЕНИЯ??? Это при всём при том, что не хватает денег городу ни на дороги, ни на ремонт остановок, да и тротуары не ремонтировались более 20 лет! А Радуцкий ждёт- не дождётся своего колеса! Вот вам и его работа! ЗРОБЛЕНО!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 ох 29.05.2014 14:19
Зараз Одарич буде всім мстити, всі йому не такі. Знову звільнення будуть. Хай назве хоч одну людину, яка вкр..ла більше нього. Мабуть таких не знайдеться. І знову терпіти нам, черкащанам... Скоріше б вибори наступні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 ИЗБИРАТЕЛЬ 29.05.2014 13:19
Так ты ж его взрастил! Вместе разворовывали деньги выделяемые из бюджета на благоустройство парков! Потом ..радуцкий где-то кинул Олеговича и пошло поехало. Ну, ладно, избиратели обманутые в очередной раз проголосовали за ..радуцкого, но ты же...считаешь себя крутым менеджером, что не видел кого ты пригрел. В том-то и дело, что Одарич, непровзойденный менеджер по части в....ства денег из бюджета, прекрасно знал все профессиональны е и человеческие качества Радуцкого, но дело в окружении Олеговича все такие. А Радуцкий просто превзошел своего учителя по части в....ства.Жаль только народ обманутый в очередной раз.