Депутат Черкаської міської ради попереднього скликання та переможець виборів до міськради 25 травня Олександр Радуцький під час сьогоднішньої прес-конференції заявив, що постійно нагадуватиме Сергієві Одаричу про те, що він «став мером незаконно».

– На кожній сесії я буду звертатися до нього словами «нелегітимний екс-мер», – зазначив Радуцький.

Перед цим Олександр Романович заявив, що в разі, якщо правоохоронні органи та ТВК не покарають «фальсифікаторів» – Сергія Одарича та його команду (Партію вільних демократів), то він складе свої депутатські повноваження.

реклама

Коментарі  

 
+1 #23 Анфіса 01.06.2014 17:22
Цитую Виборець:
Цитую Черкащанка:
Як вони оці Одаричі та Радуцькі вже надоїли. Через їхні дії ми прославилися вже на всю УКРАЇНУ.Гнати обох потрібно з міської ради.Все якби гребти собі а що зробили вони для м. Черкаси? А нічого, там де ці двоє там і скандали.

Не треба порівнювать.Одарич чемно чекає поки усі Бондаренко,Ілля шенко та Радуцькі нарахуються і впевняться.Тоді ніяких закидонів не має бути з їх боку.Мудра позиція,тільки проблема,факти цю трієцю не цікавлять,їм подобається на Одара гнати.Дивно що Булатецький ще мовчить..
Рот заткнули та й мовчить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 Пармезан 31.05.2014 18:28
Все проблемы от того, что лезут троечники, без образования в руководство села,города, страны. Т..пой ,еще т..пее т..пого.... Без эрудиции и знаний ,пользуются только инстинктами- укр...л,еще раз укр...л, сожрал соперника. как щука карася.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Пармезан 31.05.2014 18:25
Цитую Жесть:
Коли Одарича обираюсь третiiй раз мером- це говорить про довiру, а ви невдахи. Викохуйте й надалI свою жабу, може Швидше задавить

Коли третий раз фальсификуют- ото -гаплык городу славному!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Чукча 30.05.2014 08:55
Радуцький регулярно нагадуватиме
------
Шановний пан Радуцький, нагадуємо Вам, що більше року як ви зняли тротуарні плити та увезли їх у невідомому напрямку (вул.Гагаріна в Долині троянд) а заість них поставили дорожній вказівник "аварійний ремонт". Зараз ні тротуару, ні дороги. Скажіть будь ласка, у Вашому розумінні "аварійний ремонт" це півтора року чи більше? І де поділися тротуарні плити? Хто їх вкрав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #19 Жесть 30.05.2014 08:40
Коли Одарича обираюсь третiiй раз мером- це говорить про довiру, а ви невдахи. Викохуйте й надалI свою жабу, може Швидше задавить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Гоша 29.05.2014 21:31
Этого деятеля Александра, интересует только спасение своей упитанной пятой точки. И ради неё он готов на все тяжкие.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Виборець 29.05.2014 18:02
Цитую Черкащанка:
Як вони оці Одаричі та Радуцькі вже надоїли. Через їхні дії ми прославилися вже на всю УКРАЇНУ.Гнати обох потрібно з міської ради.Все якби гребти собі а що зробили вони для м. Черкаси? А нічого, там де ці двоє там і скандали.

Не треба порівнювать.Одарич чемно чекає поки усі Бондаренко,Ілля шенко та Радуцькі нарахуються і впевняться.Тоді ніяких закидонів не має бути з їх боку.Мудра позиція,тільки проблема,факти цю трієцю не цікавлять,їм подобається на Одара гнати.Дивно що Булатецький ще мовчить..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Марта 29.05.2014 17:40
Цитую черкащанин:
А как же слова о сложении мандата? Ну вот и первое пустомолотство Радуцкого. Короче, все как обычно, на манеже одни и те же.

Дякувати Богу ПР і КП нема. А те що Черкаси БЮТовська теріторія була,то це була.Ми вже наголосувалися за БЮТовців,тільки вони потім косяком в ПРухів обернулись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Черкащанка 29.05.2014 17:15
Як вони оці Одаричі та Радуцькі вже надоїли. Через їхні дії ми прославилися вже на всю УКРАЇНУ.Гнати обох потрібно з міської ради.Все якби гребти собі а що зробили вони для м. Черкаси? А нічого, там де ці двоє там і скандали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 черкащанин 29.05.2014 17:05
А как же слова о сложении мандата? Ну вот и первое пустомолотство Радуцкого. Короче, все как обычно, на манеже одни и те же.