реклама Делікат

Микола Кудрявцев, представник "Вільних демократів" і кандидата на посаду міського голови Сергія Одарича, заявив, що нічого поганого в тому, що спершу був оголошений результат волевиявлення черкасців щодо обрання міського голови, а вже потім підписаний протокол. За його словами, ТВК оголосила протокол про результати і проголосувала, інформує прес-служба Вільних демократів.

– Тоді протокол підписав голова, секретар і почали підписувати члени комісії. Голова підписав постанову одразу, бо він підписує її один. А протокол "гуляв по руках" ще довго, і час поставлено було, коли усі підписали. Непідписання протоколу членом комісії не тягне його недійсності. Головне- було проголосовано саме в правильному порядку, - зазначив Микола Кудрявцев.

Нагадаємо, що у неділю Черкаська ТВК оголосила міським головою Черкас Сергія Одарича. За нього проголосували понад 50 ти. черкасців.

реклама

Коментарі  

 
-5 #8 Одарич лучший 10.06.2014 16:57
Поздравляем с избранием!Иници аторам импичмента народ намылил рожу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Серый Кардинал 10.06.2014 15:03
Если нет своей цели в жизни, то приходиться работать на того у кого она есть ! Сократ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 правда 10.06.2014 13:23
Кудрявцев, що ти ще верзеш? Вся ваша шайка-лійка дуже нагло "зробили" ці псевдо-вибори, ви прекрасно це знаєте. Позакривайте свої брудні роти. Майдан на вас потрібен. Щоб Одарича і Ко винесли з кабінетів і з міста, взагалі. А то не зрозуміло за що мерзли і помирали чесні патріоти, щоб отакі.... знову до корита присосалися. ГАНЬБА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 varvar 10.06.2014 12:26
мда, не чекав такої відвертої брехні від Кудрявцева. Особливо зважаючи на факт онлайн трансляції всього дійства. Циферки в протокольчику то не б"ють. тому й тягнули
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 незнайка 10.06.2014 11:07
Хвылювався б ты так о возмещении в горбюджет причиненных убытков НЕЮРЫСТОМ Одарычем
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Радник 10.06.2014 10:56
А може Бондаренку варто спробувати посудитись... Можливо щось і вигорить? Памятаєте яка була тяганина із-за підпису Арсенюка..? Хоч час протягне!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Володимир 10.06.2014 10:51
Те же яйца -только в профиль))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #1 Василь 10.06.2014 10:48
А що ще можна було почути від словоблуда та корупціонера Кудрявцева, якому платить Одарич? Хіба Кудрявцев визнає, що було грубо порушено закон на користь Одарича?