Голова Черкаської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка Вікторія Кутілова у програмі "Країна, яка нам потрібна" називала столичний Майдан проплаченим. Відео програми від 20 січня, коли на Грушевського тривали запеклі бої, з'явилося у YouTube, пише vikka.ua.


У програмі Кутілова заявила, що ЗМІ працюють необ'єктивно, демонструючи лише одну точку зору – Майдану.

– Майже всі наші лідери опозиції мають свої приватні телеканали, де ми часто бачимо в новинах лише одну точка зору – Майдану. Ніхто не запитав містян, як вони до нього ставляться. Я спілкувалася зі знайомими, які в шоці, бояться випускати дітей на майданчики. Журналісти підтримують тих, хто їм платить, от і все. Мені прикро, тому що вони спекулюють європейськими цінностями. Європу ми маємо будувати в собі, нові культурні цінності, а не просто говорити про це, – сказала Кутілова.

На запитання ведучої про те, чи вважає Кутілова проплаченими журналістів, а також усю акцію Майдану, дівчина заявила, що не може так гучно заявляти, "але так".

Крім того, Вікторія Кутілова працює в газеті "Молодь Черкащини", яка є провладною. Коли в Черкаси приїжджав ліжер партії "УДАР" Кличко, на прес-конференції вона запитувала його про ставлення до одностатевих стосунків.

Кутілова – друга в списку Радикальної партії Олега Ляшка в Черкасах і потрапляє до Черкаської міської ради.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #19 Миша 16.06.2014 11:50
А разве не так она сказала о журналистах?
Чем, "Прочерк", Вы лучше? Ведь тоже показали только одну сторону. Где коментарии девочки, начальства???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Черкасець 16.06.2014 11:42
Цікава позиція, панове.... Всі тут такі європейці, такі демократи, а такий галас підняли.... Її це думка чи керівництва вона має право на життя!!! Говорила хвилину, просто говорила, а скільки вже їхня команда зробила?????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 ВР Геть 16.06.2014 10:19
Цитую Константин:
А мені от цікаво - чому це відео не з'явилося під час агітації чи коли вона стала головою організації?????
Аж смішно, що великі дяді вирішили воювати з двадцятирічною дівчинкою!!!!!! !!!!! Будьте мужиками!!!!

Це не мулька,це факт.Відио повністю показало суть цієї "дівчинки",хто платить,тому і танцюю,це політична проституція !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 ВР Геть 16.06.2014 10:17
Цитую Вадим:
Я смотрел тот, очень хорошо его помню.... У меня вопрос - почему не показали вопрос ведущей?????????
Партия показала серьёзный результат и стала кому-то костью в горле????

партія має терміново виключити цю особь з своїх лав,інакше зробимо висновок,Ляшко-так,ляшки Черкас-ні.Все просто,ряди треба чистити.Ляшко зробив ставку на молодість,помил ився,молода да рання,вже встигла попідмахувать кругом.Срам таким членам РПЛ.Термінові дії місцевого осередку.Термінові збори і виключення !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Олександр 15.06.2014 11:55
Да скоро мы в большой яме будем все будем барахтаться и неважно кто с Ляшком, а кто с Витями, Петями, Серёгами и т.д. Яма всех уравняет........................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Це факт 14.06.2014 22:38
Цитую ВР Геть:
У кого Ляшко в контакті,термін ово передайте йому це відео "об"єктивної",полетить як бабочка...

Куди полетить ?
Ляшко сам був на зарплаті у ПР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Ліжер партії 14.06.2014 20:53
Кутіловій респект! Були за ідею. і їх більше, але основна група на Майдані працювала за інтерес.І ці інтереси сьогодні відбиваються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Василь 14.06.2014 17:07
Потім ПРочерк напише, що ляшківка тричі покаялася і Ляшко простив всі її гріхи. Ляшко вже для деяких товаріщей як святий
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Тая 14.06.2014 15:47
Цитую Давайте уже думать:
То, что журналисты освещают однобоко, это и так всем понятно. Девушка - одна из немногих, умеющая не бояться сказать свое мнение. По крайней мере за это ее нужно уважать.

Одна справа казати свою думку, а інша називати майдан проплаченим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Володимир 14.06.2014 15:15
А хіба вона ще там працює??? Її імені під статтями не бачив ще із зими.....