реклама Делікат

Народний депутат, уродженець Черкащини, Анатолій Гриценко повідомив, що у літаку Іл-76, який був збитий у Луганську перебували 49 військових: 9 членів екіпажу з Мелітопольської авіаційної транспортної бригади і 40 десантників з 25 окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади.


"Вночі при заході на посадку в аеропорт Луганськ терористи двома ракетами з ПЗРК на висоті близько 700 метрів підбили важкий військово-транспортний літак Іл-76 українських Збройних Сил. Загинули 49 військовослужбовців: 9 членів екіпажу з Мелітопольської авіаційної транспортної бригади і 40 десантників з 25 окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади", — зазначив Гриценко на своїй сторінці у Facebook.

Народний депутат також висловив думку, що це “не населення Сходу бореться за децентралізацію — це справжня війна Путіна за знищення України!”

“І ще один, на жаль, надто тяжкий і трагічний, урок тим в Україні і світі, хто все ще намагається якось умиротворити й задобрити Путіна-агресора переговорами і не хоче усвідомити, що на Сході країни йде не боротьба місцевого населення за децентралізацію — починаючи з окупації Криму, це справжня війна Путіна за знищення України!” — наголосив він.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #40 марина 17.06.2014 15:36
Цитую ЧЕРКАСИ:
Цитую 78:
На сайте Путинские тролли

СБУ де ? Тут клієнти підвалили.СБУ,ПРАЦЮЙТЕ !



Не тролли, а люди с другим мнением, у нас ведь демократия - имею право!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #39 марина 16.06.2014 11:09
Цитую Дід Трохим:
В перший день після трагедії один офіцер на якомусь каналі сказав просто: там була елементарна зрада, інакше дуже важко повірить, шоб отак "прямою наводкою" і з пешого разу. Саме прикольне, шо потім цю інтервюху вже ніде не показували...



Да это правда, поддерживаю действительно было интервью, но сейчас видимо его уничтожили нигде нет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #38 Дід Трохим 16.06.2014 09:08
В перший день після трагедії один офіцер на якомусь каналі сказав просто: там була елементарна зрада, інакше дуже важко повірить, шоб отак "прямою наводкою" і з пешого разу. Саме прикольне, шо потім цю інтервюху вже ніде не показували...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #37 ЧЕРКАСИ 16.06.2014 08:41
Цитую 78:
На сайте Путинские тролли

СБУ де ? Тут клієнти підвалили.СБУ,ПРАЦЮЙТЕ !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #36 ВАЛЕРА 16.06.2014 07:17
Цитую Для ХОМИ:
Хома Вам повернутися зі сходу таким коханим Вами вантажем "300" ну у найгіршому разі вантажем "200"
і ще відповідаю на Ваші питання:
-рiдна мова у нас одна -iврит
-господар один-Б.Коло....й
Я не знаю кому Ви присягали, особисто я присягав державі СРСР ,офіцером Ви не були, оскільки тільки божевільний закликатиме до знищення собі подібних.У бойових діях Ви не брали участь, людей не вбивали і крові справжньої не бачили.

ПОЛНОСТЬЮ С ВАМИ СОГЛАСЕН !!! ЭТИ ПРОВОКАТОРЫ НЕ ТОЛЬКО НЕ ЗНАЮТ ЧТО ТАКОЕ ВОЙНА ,НО ОНИ НЕ УКРАИНЦЫ И ТЕМ БОЛЕЕ НЕ РУССКИЕ ,ОНИ НЕ-ХРИСТИ !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #35 XXXL 16.06.2014 06:24
Головою Адміністрації Порошенка призначений кремлівський “агент впливу”Борис Ложкін этнiчний "руський"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #34 XXXL 16.06.2014 06:16
у мене наприклад вiд солодкого може бути "дэабэт" а так я люблю дуже лесю оробець
гаращенку и фарiон.Треба читати усi ЗМI,а де Хома вже вантаж "200".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #33 78 15.06.2014 22:41
На сайте Путинские тролли
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #32 Це факт 15.06.2014 20:39
Цитую Коли Олійника посадять:
.....ви б і з Гітлером я бачу переговори б вели...Тоді "дєди з побєдой" не про Вас.Пропонуєте капітуляцію ? Мирне рабське існування ? Волю виборюють !


В цинізмі Гітлер в порівнянні з Путіним хлопчисько жовторотий, плюс сучасний медаресурс, плюс те що німці відрізняли Баха від Офебаха, а росіяни не вірізнють Едіти Пьєхи від іди ти на х.....
Песпектива с таким сусідом не втішна, там зараз 85% зомбомаси, більше половини з яких зітруть Путіна в порошок, якщо він тільки скаже щось близьке до здорового глузду, по свїй природі росіяни хв...і приростом земель і він тільки цинічно підіграв їм в своїх політичних амбіціях бути вічнм та незамінним Пу.
Опозиціні гасла" Путин ху..." у них переросли в " Хутин п..й, но Крым наш ". За прирост земель вони йому пробачать все, тому росіянини хв..рі цим, як українці до прагнення свободи і незалежності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #31 Сеня Рудик 15.06.2014 19:58
Цитую Уманский Еврей:
Когда сожгли людей в Одессе, то Киев ничего такого не делал. Яценюк приехал, даже не поговорил с родственниками замученных. Порошенко сдал свою кровь и на этом траур и расследование закончилось. В Луганске Украинский истребитель подбил ОГА и погибли мирные люди, женщины. Порошенко или Турчинов соболезновал? А тут возмущаются. Летели в Луганск убивать и уничтожать Донбас, вот и результат. Надо садится за переговоры, а не показывать у кого больше пистолетик.

В захопленій терористами мирних людей не може бути