Міському голові Черкас Сергію Одаричу дуже прикро, що «народний депутат нахабно бреше». Пост із такими словами Сергій Олегович написав на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» написав після того, як нардеп Андрій Павловський назвав навмисним затягування розгляду справи проти мера.

«1. Засідання не переносилося. Воно відбулося. Навіть суддя продовжила роботу на годину довше – після завершення робочого дня.

2. Щоразу нові документи надаються не захистом (документи захисту ще навіть і не долучались до справи), а якраз навпаки – потерпілими. Зокрема, усе вчорашнє засідання вивчались виключно документи потерпілих. Щоб ви уявляли: колишня начальниця управління економіки В. Мироненко вчора клопотала про долучення до справи сертифіката про закінчення нею курсів з МС Офіс. На запитання «А для чого це в справі???» заявила: «Щоб не думали, що я тупенька».

3. Сама кримінальна справа – замовлена колишнім губернатором Тулубом. Прикро, що «борець із режимом регіоналів» так активно продовжує його традиції.

Думаю, що шановний нардеп просто не володіє темою, про яку пише. І його просто використовують «втемну», – припустив Сергій Одарич.

реклама

Коментарі  

 
+5 #12 Ойе 21.06.2014 20:30
Цитую 37-й:
А йому не прикро що культурою міста керує людина без відповідної освіти!!! ганьба .........!!!!!

А хто мае пристойну освiту з керiвникiв мiста??? Бу-га-га....!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 Ойе 21.06.2014 20:28
Цитую Одарич наш мер:
Цитую Коли Одарича посадять:
А порядним черкащанам дуже прикро, що "мер" Одарич нахабно бреше їм уже вісім років!

Не мили дурниць!

Таки бреше!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #10 Коли Олійника посадять 21.06.2014 09:34
Цитую Коли Одарича посадять:
А порядним черкащанам дуже прикро, що "мер" Одарич нахабно бреше їм уже вісім років!

І як визначити,хто з двох відгукнувся ? Логічно що б Бондаренко тему мониторив,але і Радуцький не мине.Ставлю на Бондаренко,слов о "порядний",Радуцький не знає...Та і Бондаренко якось був в більшій повазі,поки антиодарчу істерію не почав...(певно у шефині вчився,ВОНА на Порошенко лаяла,а він на Одарича).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Коли Одарича посадять 21.06.2014 00:18
Цитую Одарич наш мер:
Цитую Коли Одарича посадять:
А порядним черкащанам дуже прикро, що "мер" Одарич нахабно бреше їм уже вісім років!

Не мили дурниць!

А я не "милю"... Мили ти собі одне місце, разом із своїм "мером"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8   20.06.2014 23:15
Тільки SAPери змогли б прокласти дорогу в некоррумповане майбутнє як країни так і черкащини. Вже видко, що й в цей останній раз не склалося.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #7 Одарич наш мер 20.06.2014 23:14
Цитую Коли Одарича посадять:
А порядним черкащанам дуже прикро, що "мер" Одарич нахабно бреше їм уже вісім років!

Не мили дурниць!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #6 Коли Одарича посадять 20.06.2014 16:57
А порядним черкащанам дуже прикро, що "мер" Одарич нахабно бреше їм уже вісім років!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5   20.06.2014 16:46
МС Офіс та 1С - типові Черкаси. SAP-супердорого, але хто не ризикує- тому не повна корруппція!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 дувш 20.06.2014 16:45
згадування Одарича іБатьківщини приносить останній лише мінуси ну не буде бондаренко мером ніколи скільки б він не вибрував
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Коли Олійника посадять 20.06.2014 16:42
БЮТ бреше ? Не може бути ... :-* (БЮТ вміє білими нитками,по чорному шити).Бондаренко,то ви так Павловського підставили ?Коли Радуцький складе мандат? Одарич мер,чекаємо виконання обіцянок-Радуцький складає мандат,Бондарен ко,кістками лягає...(анонсували ще самоспалення,ал е на фаєршоу ,ми не наполягаємо).