реклама Делікат

У Черкасах катастрофічна ситуація з ремонтом доріг. Про це щойно на прес-конференції повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич, інформує кореспондент «Прочерку». За словами мера, місто нині має на ці потреби 300 тисяч гривень при мінімальній потребі 15 мільйонів.

Через організацію проведення тендерів, пошук коштів тощо розпочати ямковий ремонт можна не раніше серпня.

Маємо проблеми і з підприємствами, що займаються ремонтом доріг.

– ЧЕЛУАШ дише наладом. Люди сиділи кілька місяців і нічорта не робили. Будемо ставити питання про звільнення керівника підприємства, – сказав Сергій Одарич.

Також він повідомив, що не вистачає в бюджеті коштів – близько 60 млн грн. – і на зарплати бюджетникам. А це насамперед працівники галузі охорони здоров’я та освіти.

За словами мера, катастрофічна ситуація і з бюджетом розвитку. Детальніше згодом на «Прочерку».

реклама

Коментарі  

 
+3 #21 Форум Розвитку ЧЕ 24.06.2014 08:01
Шановний Сергію Олеговичу!
Навіщо чекати "поки не почнуться дощі"?! Колись в місті Черкаси було створено комунальне підприємство "ЧЕЛУАШ", головним завданням якого було УТРИМАННЯ міських автошляхів. Все, що потрібно сьогодні - це повернути фінансування цього підприємства, щоб воно почало виконувати свої "уставні цілі" та функції.
А всі ті "тендерні процедури" були вигадані Вами для відмивання бюджетних коштів. І не треба звинувачувати "ЧЕЛУАШ" в тому, що підприємство "байдикувало" півроку- адже це не вони є "замовниками" тих нікому не потрібних тендерів.
А взагалі-то на тендер треба виносити замовлення тих послуг, які підприємство "не здатне" виконувати, а не створювати штучно самим собі конкурентів, які вже після того, як "виграють" тендер орендують у того-ж "ЧЕЛУАШа" техніку та обладнання адже вони тепер "простоюють"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 незнайка 23.06.2014 14:30
Школяры в каникулярное время вышли на субботник и голыми руками убрали мусор с берега Днепра Составитель перспективного плана развития Черкасс проигнорировал Билоусовское начинание-явно несвидомый остальные оставили на память групповую фотографию в белых перчатках и с мусорными мешками в руках Нужно бы на головах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 черкащина 23.06.2014 14:15
Так Савін же – бувший друг Одарича і його бувший заступник. І справи разом мутили . Не поділили, як кошти дерибанити, от і побили горшки. Не треба лапшать: Савін поганий, Одарич – хороший. Обидва заслужили на багато років ліс валити. Незрозуміло, що Одарич робить на волі.
Шановний уточніть, коли Савін працював в команді у Одарича? І що саме намутив Савін?Прошу Ваші аргументи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Фінансист 23.06.2014 13:58
Цитую незнайка:
Только в роддоме и детских садиках не топилось и бюджетники не контролировали соблюдение теплового режима

Не вводьте в оману людей. Опалення не можливо включити одномоментно в усьому місті. А у Черкасах опалення включили одними з перших в Україні. Доречі, так оперативно черкаські тепловикі спрацювали вперше
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 незнайка 23.06.2014 13:56
Я думаю букета цветов ласковой улыбки и поздравлений от ПАЧЕСНОЙ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #16 незнайка 23.06.2014 13:50
Только в роддоме и детских садиках не топилось и бюджетники не контролировали соблюдение теплового режима
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #15 Фінансист 23.06.2014 13:44
У травні минулого року на рахунках міськвиконкому залишалося 40 млн. грн. Білоусов звільнивши посаду залишлив на рахунках 150 млн. грн. Що Вам ще не вистачає? Якщо це не правда спростуйте, Сергію Олеговичу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Бюджетник 23.06.2014 13:25
Цитую Orlan:
Тільки медики та освітяни забули про дефіцит коштів,як знову те,що було рік тому!При поганому Білоусову питання так не стояло,зарплати виплачувались вчасно і розмов про нестачу не було)

Це точно, при "поганому" Білоусову заробітна плата бюджетникам виплачувалась вчасно і за свій рахунок нас не відправляли, як це робилося при Одаричу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #13 цукерман 23.06.2014 13:11
Одарич піарщик великий. Він майстер свята піплу влаштовувать, а те, що в місті проблем вистачає, тільки говорить. Ми мешканці м.Черкас, не повинні знати про ці проблеми,ти мер-ти вирішуй.Чого ти скиглиш?Чого в мери йшов, щоб сказати тут і там проблеми.Балабол.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Знаючий 23.06.2014 12:55
Цитую Orlan:
Тільки медики та освітяни забули про дефіцит коштів,як знову те,що було рік тому!При поганому Білоусову питання так не стояло,зарплати виплачувались вчасно і розмов про нестачу не було)


Канешно вчасно. Забули, як у вересні минулого року сиділи медики і педагоги вже без зарплати?