реклама Делікат

Сьогодні голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко в Управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Черкаській області зустрілася з працівниками міліції, які прибули з відрядження зі східних регіонів країни.


Там вони забезпечували охорону громадського порядку в районах проведення антитерористичної операції.

Звертаючись до правоохоронців, Валентина Коваленко висловила їм щиру вдячність за мужність, яку вони виявили під час виконання завдань з охорони громадського порядку й забезпечення безпеки наших громадян у тих регіонах.

– Як голова обласної ради можу впевнено сказати, що й обласна державна адміністрація й депутатський корпус активно виявляють свою позицію та роблять все можливе, щоб підтримати наших військовослужбовців, переселенців. Зокрема, тим нашим хлопцям-міліціонерам, які були першими і поїхали зараз знову в зону АТО, зі свого фонду я виділила всі кошти, а це – 145 тисяч гривень на ту, звичайно, невеличку матеріальну допомогу. Хотілося б більше, але цього, на жаль, зараз не дозволяє бюджет… Також звертаюся до керівництва: готуйте списки наших чоловіків, і ми також хоч трошки, але підтримаємо й вас, як і ваших колег, – зауважила Валентина Михайлівна.

У свою чергу, начальник УМВС в області Владислав Пустовар також подякував черкаським правоохоронцям за вірність присязі, яку вони виявили під час виконання поставлених завдань на сході країни.


На завершення зустрічі правоохоронцям, які відзначились при виконанні службових обов’язків, вручили Почесні грамоти обласної ради, Почесні грамоти облдержадміністрації, подяки, годинники і цінні подарунки від управління МВС України в Черкаській області, зазначають у відділі інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації Черкаської обласної ради.

реклама

Коментарі  

 
+3 #19 адекватный 12.07.2014 20:38
Цитую Мирослав:
За що Коваленко отримує 90% інтенсивності і премію?

Цікаво, простим спеціалістам в раді теж 90% поставила? А захід дуже правильний . необхідно щоб хлопці з міліціі розуміли що майдан не повністю знищив довіоу до них. А то як на майдані то палить, після майдана паклюжити, а як єареним засмерділо - так хлопці ідте воюйте. Гнила влада.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 критик 12.07.2014 16:52
А ви гадаєте, що голова особисто проконтролювала кого вітать, щоб когось не образити! НІ! Чиї грамоти ій тикнули того й привітала!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 народ 12.07.2014 16:50
Цитую інна:
що ж ви всіх не привітали хто там був, ізбраних лише,а остальним,обіця ли статус учасника бойових дій, ф...га, двойну зарплату, ...,надрукували б грамот хоч кожному що їздив,короче лапші навішали хлопці поїхали воюють,а влада всі учасники бойових дій,з кабінетів керуюю


Якщо вони когось образили і не привітали в такий час, то грош ціна їм в базарний день!!!!
Що власне, ми давно вже знаєм іхню " Ціну".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 інна 11.07.2014 22:42
що ж ви всіх не привітали хто там був, ізбраних лише,а остальним,обіця ли статус учасника бойових дій, ф...га, двойну зарплату, ...,надрукували б грамот хоч кожному що їздив,короче лапші навішали хлопці поїхали воюють,а влада всі учасники бойових дій,з кабінетів керуюю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #15 Нестор Іванович 11.07.2014 12:23
Шановна Валентино Михайлівно, читаю коментарі про Вас і тішуся: раз вороги здійняли такий лемент і скімління, очевидно , що Ви на вірному шляшу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 маша 11.07.2014 09:25
" І дві ФОРЕЛІ, ЯК два СТЕГНА"......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 максим 11.07.2014 09:23
Господи, ну не Ваша це посада , ну іди у відставку, тільки ж час затагуєте, а він же такий дорогий цей час, особливо зараз , ну як Вона не розуміє!!!!!!!
Це ж прийдеться комусь потім все надолужувати, розгрібати, та не можна ж так , рухне те що й було!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 петро 11.07.2014 09:18
Цитую Ігор:
На рахунок томади , то це діло! Їй усі доплати та усі посади треба. ........ Ішла б у відставку, було б порядно. Що вона зробила хорошого для Черкас, для людей, крім собі собі 90% інтенсивності і премію? Грош ціна обласній раді, що вибрали таку голову та застуипника. Правда такого ще не було.


А згадайте в яких умовах вибиралася ця особа!? В пам"ятаєте ці крики, свисти і образи! ЗГАДАЙТЕ! НАГАДУЄ мультфільм - банду із " БРЕМЕНСКИХ МУЗИКАНТОВ"!!!!

або ж " МУрка - ти мой мурєночек"!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 тетяна 11.07.2014 09:12
Цитую масовік-затейнік:
Запрошую пані Валентину для роботи томадою на весіллях: смачно і вигідно. Не пожалкуєте :eek: :-x .


Та якою тамадою, Ви хочете , щоб гості залишили свято від нудьги!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 новий 11.07.2014 07:26
Цитую журналіст:
вірші і привітання - це робота ради?? :D

а що вона може робити інше ?