реклама

реклама

Сьогодні вночі невідомі спаплюжили пам’ятний знак Героям Небесної Сотні, що біля підніжжя Пагорбу Слави.


Зловмисники облили його фарбою, повідомили «Новій Добі» власні джерела.

 


Нагадаємо, алею в пам’ять про загиблих Героїв Майдану заклали 5 квітня. Біля підніжжя Пагорба Слави встановили пам’ятний знак, висадили алею з калини, кленів, декоративних кущів.

Фото Сергія Черкасова в день закладення алеї Небесної Сотні 5 квітня

Фото Сергія Черкасова в день закладення алеї Небесної Сотні 5 квітня

 

Фото Сергія Єфімова

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #18 Сепарофоб 24.07.2014 08:37
Старайся-старайся, "адекватний" - піші істчьо. А твоїх колорадів тим часом вже більше половини передушилм. Вже недовго їм по Донбасу лазить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Брюс 24.07.2014 01:29
Это нещасные жертвы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 адекватний 23.07.2014 23:40
Держ секретар США заявив що розвідка засікла як з Росіі Путін проніс через кордон таку фарбу. Геращенко вважає що це зробили Російцські спецназівці. Гриценко вказав на зраду аритектора який не забезпечив па'ятник бронежилтом та тепловізором. І за це треба звільнити 10 тис. Міліціянтів зрадників та заборонити Партію регіонів і КП партію, а Симоненка на гіляку, бо він пензлика бойовикам дав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Яке нахабство 23.07.2014 18:18
Яке нахабство, в Украiнi же можна тiльки пам'ятники ВОВ та Ленiну паплюжити...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 федор принципиальный 23.07.2014 17:38
Что уже и до Черкасс докатились агрессоры,где наше доблестное СБУ,менты ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Саня 23.07.2014 17:13
точно дело рук путина! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Черкащанка 1 23.07.2014 17:10
Боже яка сволота невже такі покидьки живуть в нашому місті?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 ЛЮСТРАЦІЯ 23.07.2014 17:04
СБУ на днях сепарато-терористичне угрупування в Черкасах накрило,то вони певно маякнули,що не всіх взяли,треба взятих "напружити",або самим напружитись,і метостази дочистити...СЛАВА УКРАЇНІ !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 тетяна 23.07.2014 17:00
Це все Із-за безсилЯя.раныше була сильна влада а тепер перефарбовуютьс я...ГАНЬБА!Ол..... може це месть за синКА?, бо Черкащани його не признають.Геть з нашого міста!.З моеї Неньки України, бо я її очищувала від таких як ти гнід....Ганьба вандалізму!,БОЖ ЕНЬКА все бачить!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 визор 23.07.2014 16:40
Снова не мы виноваты, а сосед. ну настоящие украинцы - моя хата з краю....