Народний депутат України та радник Президента України з гуманітарних питань родом із Чорнобаївщини Микола Томенко вважає, що треба переконливо просити Росію відправити до нас гуманітарну допомогу в складі трьох «КамАЗів». Цього, на його думку, буде цілком достатньо.


– В одному з «КамАЗів» має сидіти Янукович, Пшонка, інші очільники і так звана «сім’я», які грабували українську державу протягом останніх чотирьох років, а зараз ховаються за її межами, – зауважує Микола Володимирович. – У другому і третьому «КамАЗах» нехай складують ті кошти, які були вкрадені та вивезені за межі України.

За ці кошти, цитує слова політика його прес-служба, можна буде вирішити проблеми, пов’язані з відновленням зруйнованого Донбасу, а через кримінальні справи проти очільників держави часів Януковича ще знайдуться додаткові кошти, які були вивезені та розкрадені.

– Саме така гуманітарна допомога нам дійсно потрібна, – вважає Микола Томенко.

Радник Президента наголошує, що «всі питання, що стосуються продовольства та медикаментів, ми вирішимо разом з українським народом та тими дружніми державами, які з першого дня російської агресії зайняли дружню, солідарну позицію відносно нашої країни».

реклама

Коментарі  

 
+6 #11 Жінка 15.08.2014 15:52
Радник Президента наголошує, що «всі питання, що стосуються продовольства та медикаментів, ми вирішимо разом з українським народом та тими дружніми державами, А коли наша держава і депутати будуть вирішувать??????????????77
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Землячка 15.08.2014 15:50
Наш земляк служить, п`є воду із ставка, поноси, дезинтерія....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Вуйко 15.08.2014 12:18
Томенко - коментар всього на світі. Ще тільки прогноз погоди не чіпає. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 Люди 15.08.2014 09:25
Цитую адекватний:
Молодець Микола вчинок гідний депутат та можновладця 10 років перебувавшого на найвищих щаблях влади. Микола розпродасть все награбована на протязі перебування у владі та купить сходу такий же об'єм допомоги. Це приклад для всих "евробрехунів" негайно всі здайте награбоване і країне розцвіте. Чи може помаранчеві менше Яника вкрали????

ПНХ ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 ослик И А 15.08.2014 08:05
Сорвать Путинские планы этого Троянского конвоя! Это не гуманитарная помощь, это будет гуманитарная КАТАСТРОФА! Отказаться надо от всех видов продуктов! В российском генштабе лоханулись: нарушены условия хранения и перевозки продуктов питания! В августе когда на улице +30 градусов по Цельсию под тентом грузового автомобиля температура доходит до +80град С! Все консервы поздуваются. Это вспышка ботулизма! Это реально, Минздрав, СЭС, МЧС, Минтранс - они все знают нормы хранения и транспортивровк и. Для продуктов питания при перевозке должен соблюдаться температурный режим. И перевозить обязаны в термичках или в рефрежираторах!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Фугас 15.08.2014 07:08
Господин раднык, пока вы все там упражнялись в остроумии, колонна российской бронетехники вошла в Украину. И очень похоже, что вы доупражнялись до войны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Дід Трохим 15.08.2014 06:55
Для перевезення 1-го мільярда доларів 100-доларовими купюрами необхідно якраз три КАМАЗи, вже хтось раніше порахував. Значить тіко на бабки сім’ї понадобиться з півсотні машин. Так шо нада бить компєтєнтнєє, якшо вже радити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 адекватний 14.08.2014 22:17
Молодець Микола вчинок гідний депутат та можновладця 10 років перебувавшого на найвищих щаблях влади. Микола розпродасть все награбована на протязі перебування у владі та купить сходу такий же об'єм допомоги. Це приклад для всих "евробрехунів" негайно всі здайте награбоване і країне розцвіте. Чи може помаранчеві менше Яника вкрали????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 [email protected] 14.08.2014 21:28
....... воры , подняли цены на все, цена на бензин и дизель вообще ни в какие ворота нелезет, уроды всех рвать на куски.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 незнайка 14.08.2014 19:18
Заплати как все за благоустроенную киевскую квартиру