У ПАТ «Черкасиобленерго» створили антикризовий енергетичний штаб оперативного реагування.
Невідкладно створити та забезпечити цілодобову роботу таких штабів зобов’язала керівників і обленерго і облгазів Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.
Причиною створення є наявність дестабілізуючих факторів внутрішнього та зовнішнього характеру. Штаби мають усувати нестандартні та непередбачувані ситуації, гарантовано забезпечувати споживачів електроенергією, а також належно та вчасно надавати роз’яснення споживачам електричної енергії з усіх невідкладних питань.
Штаб при «Черкасиобленерго» працює працює з понеділка по четвер з 7.30 до 16.45, у п'ятницю – із 7.30 до 16.00, інформують у прес-службі установи.Колл-центр товариства як складова штабу працює цілодобово, без вихідних та святкових днів за єдиним багатоканальним номером: (0472) 33-87-87
Інформаційно-консультаційний центр, як складова штабу працює з понеділка по четвер з 7.30 до 16.45, у п'ятницю – з 7.30 до 16.00. Тел.: (0472) 37-44-90, 45-52-54, 45-50-32.
Центральна диспетчерська служба та диспетчерські служби районів електричних мереж працюють цілодобово, без вихідних та святкових днів.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису