Представники Автомайдану та інших громадських організацій одну із шин занесли до кабінету міського голови Черкас Сергія Одарича.


Від імені активістів «подарунок» міському голові занесла представниця Автомайдану Ярослава Устименко, передає з місця події кореспондент «Прочерку».

Її після наполягань активістів охорона Сергія Одарича пропустила до кабінету мера, де він саме давав інтерв’ю журналістам з інших міст.

Решта пікетувальників залишилися біля входу до приймальні, де вступили в активні дискусії із охоронцями та працівниками міської ради.

Вийти до протестувальників Одарич відмовився.

У ці хвилини Автомайдан рушив до міліції.


реклама

Коментарі  

 
+3 #21 ЧОЛОВІК 24.08.2014 14:43
ЗАКАЗНЕ ШОУ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #20 Оксана 24.08.2014 13:14
Цитую Дмитро:
Цитую Чукча:
Как радовался когда сепаратисты Тулуба отстранили Одарича от работы... а тут на тебе. Большинство жителей города его опять избрало.
Тоесть то не Одарыч тулубу .... вылизывал и с Регионалами снюхался, и не он предлагал в угоду тулубу за Облрадою парковку сделать, вместо сквера...Хоть бы уже не звездели. звездуны....

Та ні, це значить що Дмитро вилизує ...Саші Радуцькому який вірою і правдою служив Янику, комуністу Білоусову і ригу Тулубу, навіть монетки особисто виковував. Щось не пригадую щоб радика хтось пресував, чого не скажеш про Одарича. Одарич ще й досі "розхльобує" суди інспіровані Тулубом, а Радик як жив в шоколаді - так і живе, як дирибанив бюджет - так і дирибанить, як "будував" туалети за 500 тис. грн. - тк і будує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 грицько 24.08.2014 11:44
Не почув на вiдео жодного украiнського слова. Москаляки ходять по наших вулицях щось носять щось мелють,ми зi своiми дуракмиамi розберенмося,бо телячоi мови я не розумiю. Одар понятне дiло ...., но аппаратура при ньом,при ньом...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Дмитро 23.08.2014 23:45
Цитую Чукча:
Как радовался когда сепаратисты Тулуба отстранили Одарича от работы... а тут на тебе. Большинство жителей города его опять избрало.
Тоесть то не Одарыч тулубу .... вылизывал и с Регионалами снюхался, и не он предлагал в угоду тулубу за Облрадою парковку сделать, вместо сквера...Хоть бы уже не звездели. звездуны....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Доктор Хлус 23.08.2014 21:54
:-* Туды нада медычну шину шоб лечить перелом мозга.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 федор принципиальный 22.08.2014 21:39
Думаю,что чукча,одар и фуфайкин одного поля ягоды-словоблуды,взят очники,мастера шантажа и подкупа-каждому свое время...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #15 Оксана 22.08.2014 18:05
Везет некоторым! На работу ходить не надо, на бензин всегда есть, клоуны дешевые.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #14 адекватний 22.08.2014 17:43
Чи може ще досі хтось вірить що завтра наступить нормальне життя без війни, приватних бандобатальйоні в ПАЦАНОВ, істерічок ледачих без роботи але з гордо піднятою шиною. Народ має ту владу яку заслуговує і ми цю Махновську республіку заслужили і випестили своїми руками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #13 Nik 22.08.2014 17:07
Дешева вистава. А ця дiвка взагалi - мiнi спiдниця та щось тiпа "вiйськове". Подивiться на себе з боку, горе-героi, - вам не смiшно? Не паплюжте майданiвськi iдеали. Хочете героiзму - iдiть на передову, в АТО. А шини тягати та з плакатами проти Коваля стояти - багато героiзму та розуму не треба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #12 Фотограф 22.08.2014 15:38
Судя по верхнему фото... в Черкассах на подходе очередной депутат-си...ва