реклама

реклама

Фото з архіву

Фото з архіву

Народний депутат України Володимир Зубик, який представляє у Верховній Раді округ №195 (Соснівський район Черкас, Драбівський, Чигиринський і Чорнобаївський райони) позитивно оцінює рішення Президента України розпустити Верховну Раду і провести 26 жовтня позачергові парламентські вибори.

Про це нардеп заявив у коментарі «Прочерку».

– Ставлюся до рішення Президента позитивно. Він добре пояснив це своє рішення. Якщо була дана обіцянка людям, Майдану, здійснити кадрові зміни, провести так звану люстрацію, то очевидно, що перевибори у Верховну Раду вписуються в цю обіцянку, – зазначив Володимир Володимирович. – Попри те, що я – депутат, і мені, звичайно, хотілося б, як кажуть, «досидіти» до 2017 року, інтереси країни, звісно, мають першочергове значення.

Володимир Зубик повідомив «Прочерку», що братиме участь у виборах за своїм 195-м округом.

– Я працював з округом, і далі продовжу цю роботу, – наголосив нардеп. – Я давав людям зобов’язання, ми ведемо в окрузі ряд проектів. Я не залишав округ ні на хвилину, постійно підтримував своїх виборців і підтримуватиму їх надалі.

реклама

Коментарі  

 
0 #55 Николай 23.10.2014 21:22
.... ЭТОТ ЗУБИК.ЗДЕЛАЛ КАРТИНКУ ДЛЯ РОССИЙСКОГО КАНАЛА РОССИЯ ЧТО НА НЕГО ПЕРЕД ВЫБОРАМИ В ПАЛАЦЕ МОЛОДЕЖИ В ЧЕРКАССАХ КОГДА БЫЛО ЕГО ВЫСТУПЛЕНИЕ ЯКОБЫ БЫЛА ПОПЫТКА ПОКУШЕНИЯ.ЯКОБЫ ЭТО МЕСТЬ ОТ ЕГО АПОНЕНТА У КОТОРОГО МЕНЬШЕ ГОЛОСОВ-ОТ МЕСНОГО КРИМИНАЛЬНОГО АВТОРИТЕТА КАК ПОКАЗАЛИ НА КАНАЛЕ РОССИЯ-БЛ...Я ОТ НА Х..Я ТАК ПИЗ...ТЬ НЕСКЛАДНО КАКИЕ КРЕМИНАЛЬНЫЕ АВТОРИТЕТЫ В УКРАИНЕ В 2014Г. В КАКИХ ТО ЧЕРКАССАХ О ГОРОДЕ КОТОРОМ ДАЖЕ И НЕСЛЫШАЛИ В РОССИЕ?КРИМИНАЛИТЕТЫ В НАШЕ ВРЕМЯ ДАВНО УЖЕ В БИЗНЕСЕ ИЛИ В ПОЛИТИКЕ КАК ВЫ ВСЕ!СЕЙЧАС НЕ 90-Е!САМ НАНЯЛ ЗА БАБКИ КАКИХ ТО КАК ПОСЛЕДНЕЕ ВРЕМЯ ПРИНЯТО НАЗЫВАТЬ ТЕТУШЕК И РОЗЫГРАЛ ДЛЯ КАРТИНКИ РОССИИ ВЕСЬ ЭТОТ ЦИРК И КАК ЭТО ИНТЕРЕСНО ОН ВОВРЕМЯ УСПЕЛ СЪ....СЯ!?ОТ НА Х...Я ТАК ТУПО ИЗ ЛЮДЕЙ ДУРАКОВ ДЕЛАТЬ ТАКИМИ ПУТЕНСКИМИ МЕТОДАМИ И ОН ЕЩЕ ХОЧЕТ ЧТО БЫ ЕГО ВЫБРАЛИ)))ДЯДЯ ПРИБЕРЕГИ ЛУЧШЕ(СВОИ)ДЕНЬ ГИ-ХОТЯ У ТЕБЯ ИХ И ТАК ХВАТАЕТ НО НЕ ДЛЯ НАС!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #54 ТтТ 10.09.2014 21:52
Цитую 195:
Цитую МАЙДАН 2014:
Есть такая информация,что зубика проталкивают на уровне первого зама АП по просьбе регионала хомутынника. Так что не удивляйтесь поддержки зубика админ.ресурсом на уровне областной держ.администрации.

Звєздуни інтернетовські до кого тільки не пробують приплести "обласний адмінресурс" - то Нетовкіну, то тепер Зубика. :lol: Насправді обох цих регіоналоподобн их ніхто підтримувати не буде - причому, виборці - теж! 195-й тим і класний, що на фоні того як Нетовкіна і Зубик стукнуться лобами і гаманцями, тут має реальні шанси пройти третя людина. На Чорнобаївщині і Чигиринщині у таких випадках кажуть: "Тільки есдека Чуприну не прєдлагать!" ;-)

Я так думаю "195" боїться Чуприну тому і ліпить усяку нісенітницю про нього.У нас в Чигирині навпаки щиро його підтримують і шанують за принциповість та сміливість.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #53 195 10.09.2014 17:28
Цитую МАЙДАН 2014:
Есть такая информация,что зубика проталкивают на уровне первого зама АП по просьбе регионала хомутынника. Так что не удивляйтесь поддержки зубика админ.ресурсом на уровне областной держ.администрации.

Звєздуни інтернетовські до кого тільки не пробують приплести "обласний адмінресурс" - то Нетовкіну, то тепер Зубика. :lol: Насправді обох цих регіоналоподобн их ніхто підтримувати не буде - причому, виборці - теж! 195-й тим і класний, що на фоні того як Нетовкіна і Зубик стукнуться лобами і гаманцями, тут має реальні шанси пройти третя людина. На Чорнобаївщині і Чигиринщині у таких випадках кажуть: "Тільки есдека Чуприну не прєдлагать!" ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #52 МАЙДАН 2014 10.09.2014 16:32
Есть такая информация,что зубика проталкивают на уровне первого зама АП по просьбе регионала хомутынника. Так что не удивляйтесь поддержки зубика админ.ресурсом на уровне областной держ.администрации. Если мы допустим эту ..... и не только в парламент, мы предадим память наших побратимов из НЕБЕСНОЙ СОТНИ.Я призываю всех наших побратимов создать такую атмосферу этим ........ на выборах,чтобы они горько пожалели о принятом решении выдвинуться в кандидаты в депутаты на этих выборах. Каждая их встреча должна будет поставлена под наш контроль. НЕТ ПРОЩЕНИЯ этим НЕЛЮДЯМ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #51 Вячеслав 06.09.2014 13:40
Цитую О.ЧУПРИНА:
Шановний пане Зубику Володимире Володимировичу! Під час парламентських виборів 2012 року ми як кандидати в Народні депутати України зустрілися в с.Медведівка. Там у присутності виборців домовились про телевізійні дебати.Мною було замовлено ефір на ЧДТРК "РОСЬ",зроблено анонс наших дебатів,але в день та час їх проведення Ви не з'явились.Впевнений,що такі дебати будуть корисними суспільству. В їх ході ми зможемо допомогти виборцям розібратися в суті та змісті обов'язків членів Парламенту,пояс нити ім різницю між політичними діячами та Хлопцями-Помагаями.Якщо Ви даєте таку згоду,я висуваюсь кандидатом у Народні депутати України.

Всё правильно,вот только в одном я с Вами не согласен. Кому этот перевёртыш "шановний"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #50 Вячеслав 06.09.2014 13:35
Цитую Селянин:
Ану ж, ану ж. Докину і я своїх 5 копійчин.
1. Всі хто кричить шо зубики-чуприни мають на фронт іти - а чого ви досі ж*...ю до дивана прилипли? Зас..*яли?
2. Шоб депутатом стати зубик купив вибори. Тут питань нема. А тепер одкриваєм газети-сайти і дивимось шо він за два роки зробив. Пошуком умієм пользоватись? а калькулятором? скіки він СВОЇХ грошей оддав на округ? А ви старій бабі з хати на вашому кутку хоть миску супу принесли? Хоть одну конфету дітям в дітдом занесли?
3. ну а тепер і зовсім важко. Напрягаємся і згадуємо тих хто до нього був. Тут уже самі.

А ты не подсчитал, математик ты наш хренов,откуда у этой гниды столько бабла,тогда,ког да большая часть населения Украины живёт за чертой бедности?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #49 Вячеслав 28.08.2014 16:01
Цитую Света:
Спочатку у ригах був і країну добивав, а теперр у святі місця виборців возить - відмивається від крові загиблих на майдані.

Модератор! тобі що, заплатили? уже двічі не пропускаєш комент! що за цензура?

Вы Светлана, не только прекрасны,но и умны!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #48 СЕЛЯНИН 28.08.2014 09:39
При покупке буханки хлеба селяне негазифицирован ных сел платят 20% НДС в госбюджет Зубик изобрел принимать с 19 млрд дефицитом НАК Гафтогаз Вместе с Олийныком задранными вверх рученками своих дружков через ВРУ ухвалили Госбюджет до сих пор должен Газпрому а Зубик собирается предлагать себя в качестве народного избранничка от жителей 176 негазифицирован ных сел Черкащины Хай Нетовкина йому КРЫВУ ПИСНЮ проспивае этому КОМБАТУ лисапетному
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #47 Света 28.08.2014 09:16
Спочатку у ригах був і країну добивав, а теперр у святі місця виборців возить - відмивається від крові загиблих на майдані.

Модератор! тобі що, заплатили? уже двічі не пропускаєш комент! що за цензура?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #46 Люстратор 28.08.2014 08:38
Зубика і його продажних агітаторів вивісити в Черкасах .... на стовпі ганьби і кожен хто проходить повинен "дякувати" цім запроданцям, які принесли війну і смерті. Бо саме через таких і...тів іде війна тепер.