реклама

реклама Делікат

реклама

Стан бійця батальйону Азов, пораненого корсунського «Сокола» Романа Сокуренка залишається стабільним, однак тяжким. Від 20 серпня він перебуває в Києві в Національному інституті хірургії та трансплантології імені О. Шалімова, куди його переправили з Дніпропетровська, пише на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» його землячка Галина Добровольська.

«Увечері 28 серпня ми телефоном поспілкувалися з його мамою. Тетяна Володимирівна Перетятько постійно біля сина. Каже, що київські хірурги дуже уважно ставляться до лікування Романа. Дивуються, що ураження, які за визначенням медиків «несумісні з життям», молодий організм намагається долати», – пише пані Галина. – «Усупереч усім законам природи Роман дивом тримається на цьому світі. Кулею уражені всі органи черевної порожнини, щодня йому роблять промивання. Тіло вкрай виснажене, однак він бореться… За 2,5 тижні, що минули від того страшного дня, коли снайпер поцілив у Романа під Іловайськом, хлопець переніс 10 операцій. І майже всі – позапланові. Позавчора, наприклад, каже пані Тетяна, його забрали на перев’язку, однак знову оперували»…

За словами пані Галини, усі фахівці в інституті – висококваліфіковані, дуже уважні.

«Із ліками допомагають волонтери. Однак, покращення не настає… Адже у Романа дуже складне поранення, подібних хворих там лікували мало. Зайве говорити, що ще до недавнього часу у мирній Україні кульові поранення були рідкістю для хірургів. Тетяна Перетятько спілкується з волонтерами, з людьми, котрі теж пережили трагедії. Шукає вихід, якогось полегшення для сина… Розповіла, що розіслала історію хвороби у всі європейські клініки, в Ізраїль. Чула, що ті держави, де є досвід лікування саме поранених у військових конфліктах, мають напрацьовану схему медичної допомоги, спеціальне обладнання. Тому все більше схиляється до можливості лікування Романа в Ізраїлі. Хоча на це потрібні великі кошти. Приблизно 200 тисяч доларів. Днями журналісти центральних телеканалів знімуть про Романа Сокуренка соціальний ролик, аби активізувати збір коштів на всеукраїнському рівні. Навіть там, у інституті Шалімова, мамі солдата просто в руки передають кошти лікарі, звичайні незнайомі люди, київські волонтери. Переказують на рахунок і корсунці-земляки…

Всі дуже хвилюються за Романа Сокуренка, котрий вже 18 день демонструє неймовірну мужність, оптимізм та прагнення жити. Він вдячний усім за допомогу та продовжує сподіватися на краще.

Молімося усі разом за одужання нашого пораненого солдата, корсунського «Сокола» Романа Сокуренка. Давайте допоможемо коштами на його лікування. Нижче – номер благодійного рахунку, відкритого на ім’я матері Романа Перетятько Т.В.», – пише Галина Добровольська.


реклама

Коментарі  

 
+1 #1 адекватный 30.08.2014 14:49
Люди а де ж держава ??? Де куля в лоб де Турчинов???? Чому волонтери ліками чому не держава за яку хлопець йшов на смерть. Не тим ви владу довірили ой не тим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100