реклама Делікат

Відомий український музикант, лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк продав через благодійний аукціон свою гітару, а виручені кошти – 8 тисяч гривень – передав бійцям, серед яких і черкащани, які воюють у зоні АТО.


«Історична гітара гурту «Тінь Сонця» перейшла у добрі руки, а кошти – за призначенням. До вашої уваги повний звіт щодо витрачених коштів на армію від продажу історичної бас-гітари «Тінь Сонця» на благодійному аукціоні:

4000 грн – перераховано давньому другу на псевдо Пірат. Він вже не перший місяць воює на підступах до Донецька. Гроші підуть на суттєве вдосконалення спорядження.

2000 грн – перераховано на тепловізор в батальйон «Черкаси», його представнику і моєму доброму приятелю Андрію Плизі.

2000 грн – передано в руки представнику батальйону «Правий Сектор» на прізвисько Аскетка на купівлю бойлерів у військову частину «Десна», – пише на своїй сторінці у «Фейсбуці» Сергій Власюк. – «Дякую за сприяння цій справі новому власнику бас-гітари Дмитру та порталу LB.UA» .


Виданню «Козацький край» пан Сергій розповів, що подібні гітари новими, щойно з магазину, коштують 3 тисячі гривень, проте один із шанувальників пісень гурту «Тінь Сонця» зголосився віддати за неї майже утричі більше.

Ця червоно-чорна гітара знакова тим, що саме з нею Сергій Василюк свого часу виконував пісні альбому «Полум’яна рута», який, власне, і приніс гурту «Тінь Сонця» популярність та зробив відомим на всю Україну.

Новий власник гітари, до речі, не є музикантом. Він – комп’ютерник-програміст. Купуючи гітару, мав дві мети: отримати пам’ятку про улюблений гурт і допомогти українській армії. До речі, під акомпанемент цієї гітари свого часу вперше прозвучали слова пісні «Козаки» від гурту «Тінь Сонця» – пісні, яка стала хітом:

Їхали козаки та й пісню співали.

Про те, як любили і як воювали.

За рідную землю, за батьків і друзів,

І за спів дівочий, що дзвенить у лузі…

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #14 Черкаси 19.09.2014 17:00
Цитую Охолонь!:
Мабуть, "ОбОп СУ КП БПП РИГИ" хотів гітарку прикупить, а йому не дісталось. :lol: Інакше на ф..га так тему зас***ать офф-топними коментарями? При чому твої списки і вибори до музиканта, його гітари і армії?! :-x

Вибори на носі,по бігбордам та токшоу визначатись будите?Там просто факти,голі факти.Порох раз вже намахав,хіба що ви реванша ригів прагнете,тоді да,ця інфа не доречна.Решті корисно б знати.Люстрації нема,зміни виборчого законодавства нема,народ доносить інфу як може.І чого там мінусувати,розу мію висновки не підтримувати,ал е констотації фактів,смішно.Як людина призначена,то то факт.Як риг в списку,то то факт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Охолонь! 19.09.2014 13:37
Мабуть, "ОбОп СУ КП БПП РИГИ" хотів гітарку прикупить, а йому не дісталось. :lol: Інакше на ф..га так тему зас***ать офф-топними коментарями? При чому твої списки і вибори до музиканта, його гітари і армії?! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 Mihals 19.09.2014 12:04
Да,списки та мажоритарка Порошенкового блока ,говорить сама за себе,40% ярих ригів.Тепер зрозуміло,без націоналістично го,радикального парламенту ,змін не буде.Не буде покараних.Махрова корупція,Ширка та "любі друзі",це все що Порошнко може запропонувати під гаслами Схід І Захід разом.В 2004-му то проходили.Бандитам тюрми,вилелось в Ширку та приход Яника.Безкарність стимулює злочин.Жовтневі вибори єдиний шанс виправити помилку травня,патріоти чний,антиригівс ький парламент,єдини й шанс врятуватись.Кожний риг,навіть в списку "демократов",то цвях в нашу труну та плєвок героям-захисникам.СВОБОДА,САМОПОМ ІЧ,ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ,цим партіям вірю,решті ні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 ОбОп СУ КП БПП РИГИ 19.09.2014 10:48
Цитую Розкажіть:
А в День міста "Тінь сонця" в Черкаси не приїде? До речі, де можна узнать програму святкувань - кажуть, "Козак сістем" буде?

зайди ukr.net Черкаси ,там афіша на три дні .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Рамштайн 19.09.2014 10:45
Василюку можна бізнес зробить - перепродувать гітари по 3 тис. за 8 тис :lol:
А як серйозно - то молодець, звісно. Кажуть, що і з концертами до військових їздить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Розкажіть 19.09.2014 10:36
А в День міста "Тінь сонця" в Черкаси не приїде? До речі, де можна узнать програму святкувань - кажуть, "Козак сістем" буде?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 ОбОп СУ КП БПП РИГИ 19.09.2014 10:07
Под ВР подметали мусор, чтобы показать политикам их место, но похоже до Порошенко не доходит :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 ОбОп СУ КП БПП РИГИ 19.09.2014 10:05
ПІСЛЯ ВКРАДЕНОГО КРУМУ,НИНІШНЬОГ О ЗНУЩАННЯ НАД ТАТАРАМИ,ЗРУЙНО ВАНОГО ТА ОКУПОВАНОГО ДОНБАСУ,ЗВІРЯЧЕ ЗАКАТОВАННИХ УКРАЇНСЬКИХ СОЛДАТ,ВБИТИХ,Р ОСТРІЛЯНИХ,ЗГВА ЛТОВАНИХ УКРАЇНЦІВ,ПРЕЗИ ДЕНТ УКРАЇНИ -Мы протягиваем руку мира России и вдохновленным Россией сепаратистам.ДА ЩОБ В ТЕБЕ ТА РУКА ВІДПАЛА..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 ОбОп СУ КП БПП РИГИ 19.09.2014 09:58
Президент Украина Петр Порошенко вызвал критику со стороны журналиста Игоря Куруса. Общественный деятель говорит о том, что власть изначально затягивала ратификацию соглашения с ЕС, а затем ВР приняла закон о особом статусе Луганской и Донецкой области и об амнистии, за которые отдали свои голоса 277 и 287 депутатов соответственно.«За что гибли наши солдаты и за что стоял майдан?»
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #5 ОбОп СУ КП БПП РИГИ 19.09.2014 09:34
Петр Порошенко. Внешне – клевый. Хороший английский, факультет международных отношений за спиной, мозги есть. А внутри – примитивный куркуль, которому в упор не стыдно включать в избирательные списки собственного сына. ...., ты что, сдурел? Януковича забыл, который свое отродье тоже в парламент заводил? Забыл чем он кончил? В Ростов собрался? Ну как так можно палиться на совершенно очевидных мелочах? Мало того, что престарелый папа – Порошенко тоже двинул лыжи в парламент, так еще и сын. Зачем??? Какая польза украинскому государству от мальчишки, жизни не видевшего, в парламенте? И от старика, которому пора о душе думать, а не барыжничать в Раде? Ну и главный вопрос – стыд. Не стыдно, ....? Это такое стремление к европейским стандартам? Порошенко, вы т..пой, вы не понимаете, что вот именно сейчас роете себе могилу, готовите, возможно, участь, не лучше чем у Януковича? Потому что это – поступок. Реальность. В отличие от тысячи красивых речей.