Щоб поставити крапку в протистоянні депутатського корпусу, міський голова Сергій Одарич на минулій сесії вніс кандидатуру депутата Олександра Радуцького на посаду секретаря міськради. Про це він розповів на сьогоднішній прес-конференції.

– Я думав, що сесія поставить капку в протистоянні депутатського корпусу, тому вніс кандидатуру секретаря. Але, як бачимо, домовленості були порушені. Бо секретаря було обрано, проте група депутатів, яка планує заблокувати роботу мера, провалила голосування по формуванню виконавчого комітету. Та я сподіваюся, що на цьому тижні на сесії виконком буде таки сформований, – зазначив Сергій Одарич.

Одарич також повідомив, що підписав рішення про обрання Радуцького секретарем.

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 Странно 06.10.2014 20:50
Что-то одарыч после того как опять стал сером както тихо и смирено себя ведет. К чему бы это?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 дувш 06.10.2014 14:16
отак вибирало 32 тис.людей,а купка в 40-50 колотить знову ,вже нові вибори на носі і ніякої роботи,може закони переписати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 незнайка 06.10.2014 14:15
Яма за ДРАМТЕАТРОМ только мне одному? А Одарич кому?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Razin 06.10.2014 13:39
Веселе починається життя в Черкасах! Не до міста))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Черкаси 06.10.2014 13:29
Цитую Прокурор:
Радуцькому ще треба пройти спецперевірку. Отам і вилізуть його судимості і "вищі" освіти, які він купував, а не отримував)))


Люстрацию Радуцькому!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 федор принципиальный 06.10.2014 12:33
Об**рался,что его выкинуть из кресла мэра,уже есть 42 голоса"ЗА"его отставку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 незнайка 06.10.2014 11:59
На мошенськых полях мискантусом займатыся нихто заважаты нэ буде УПЕРЬОД!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 Прокурор 06.10.2014 11:52
Радуцькому ще треба пройти спецперевірку. Отам і вилізуть його судимості і "вищі" освіти, які він купував, а не отримував)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #1 Дід Трохим 06.10.2014 11:44
А тепер наш простий як борщ із хвостів Радік покаже, нафіга йому насправді нужна була ця посада. Думаю, шо методом шантажа словом "імпічмент" товаріщ секретар буде імєть Алєгіча так довго, як хотітиме.