Олександр Чуприна (кандидат в депутати по округу № 195) подав позов до кандидата по цьому ж округу Володимира Зубика щодо фактів роздачі коштів виборцям у селі Митлашівка Драбівського району та визнання подібних дій непрямим підкупом виборців. Роздача коштів відбувалася від благодійного фонду «Лицем до лиця», 30 вересня. Проте суд позов відхилив, мотивуючи це тим, що під час акції представники фонду не агітували за чи проти кандидата.

Зокрема, суд зазначає, що благодійний фонд «Лицем до лиця» здійснював благодійну акцію, що згідно статутних документів є напрямком його діяльності. Окрім цього, під час акції не здійснювалася агітація. Тому подані докази не підтверджують непрямого підкупу виборців.

Також відомо, що засновником та керівником фонду «Лицем до лиця» є Сергій Псюрник. Відтак, В. Зубик у справі не є засновником, власником або членом керівного органу фонду.

Олександр Чуприна говорить, що на минулорічних виборах подавав аналогічний адміністративний позов до Володимира Зубика, проте і того разу програв. Він також наголошує, що рішення суду буде оскаржувати.

Про це інформує черкаський осередок ГМ «ОПОРА».

реклама

Коментарі  

 
0 #31 О.ЧУПРИНА 19.10.2014 23:07
Цитую Чигиринець:
Не действуют законы,значит будут работать Народные Суды-Суд Линча!И если не дай бог эта СВОЛОТА опять скупит голоса и пройдёт в парламент? Думайте сейчас продажные недоумки! Это не угроза,а законы военного времени!

Кожен продажний суддя нехай над цим задумається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #30 Черкащанин 16.10.2014 19:50
Цитую Справедливість:
За Нетовкіну згідний!!!А Зубик нехай гріється.Благодійність це добре!!!І батькам в яких хвора дитина на ОНКО він надавав,і надає допомогу.І чомусь Зубик не дивиться на партійність батьків.А,що стало з нами?Коли на добрі справи закриті очі,коли тобою як собакою керує керівник протилежної іншим депутатам партії, і заставляє, дивлячись добрими очима, робити брудну роботу,лити бруд,заради лише своїх інтересів ,а ти лише інструмент який викинуть після виборів!!!Допом агає це добре,я підтримую добрі справи З... ...
Добри справы это хорошо,вот только одно непонятно,где тот настоящий з....,который проявляет"отцовскую" заботу об одних и голосуя за законы 16 января, не взирая на партийную принадлежность, у...л и продолжает у...вать других? А теперь давай положим на чашу весов его, так называемое благоденствие с одной стороны и сотни смертей которые принесли, и ещё несут, к сожалению, з... и ему подобные, "благодаря" своей работе в парламенте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #29 Ольга 08.10.2014 23:47
Цитую Чигиринець:
Не действуют законы,значит будут работать Народные Суды-Суд Линча!И если не дай бог эта СВОЛОТА опять скупит голоса и пройдёт в парламент? Думайте сейчас продажные недоумки! Это не угроза,а законы военного времени!

Где вы слышали что президент оглашал военное время? А то что люди под много летним давлением потеряли человеческие качества это да. Мы с вами 23 года наблюдали и в стороне сопли жевали. Сами виноваты до яныка были любители ограбить нашу страну. Жаль только что теперь ввиду событий все забыли что нет ничего дороже человеческой жизни. Не люди стали а звери в лесу. Та й последнее ведут себя более адекватно свой вид сами не уничтожают.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #28 Борислав 08.10.2014 23:23
Цитую ЛЮБИБОЖЕПРАВДУ:
Цитую Жінка:
Люди! Якщо ви люди, а не НЕЛЮДИ! Побійтеся Бога, на відео чітко видно, що ні за які вибори і мови не було. Гроші давали онкохворій жінці, медсестрі в школу, жінці, в якої син в АТО.
Зараз матері оббивають пороги фонду "Лицем до лиця", щоб виділили синам гроші на бронежалети, так через таких УРОДІВ, що були у Митлашівці бояться. ВАС БОГ ПОКАРАЄ!!!

САМА ПОДУМАЛО ЩО НАПИСАЛО??? тІ ХТО ХОЧЕ ДОПОМАГАТИ, ДОПОМАГАЄ ЗАВЖДИ, А НЕ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ДУБОГО*ЛОВИМ КІСТКИ КИДАЄ.................

На протязі останніх 2х років допомагав, і за ці 2 роки не вимагав розказувати всюди про своє меценатство. Людина просто творила добро в межах своїх можливостей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #27 ЛЮБИБОЖЕПРАВДУ 08.10.2014 09:46
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую незнайка:
Почему не называете тот суд где это происходило и ФИО судьи?

Черкаський окружний адміністративни й суд,суддя Коваленко В.І.,здається він же є головою суду.

ТАКИЙ СОБІ БІДНЯЧОК...............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #26 ЛЮБИБОЖЕПРАВДУ 08.10.2014 09:32
Цитую Жінка:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #25 Справедливість 08.10.2014 08:37
За Нетовкіну згідний!!!А Зубик нехай гріється.Благодійність це добре!!!І батькам в яких хвора дитина на ОНКО він надавав,і надає допомогу.І чомусь Зубик не дивиться на партійність батьків.А,що стало з нами?Коли на добрі справи закриті очі,коли тобою як собакою керує керівник протилежної іншим депутатам партії, і заставляє, дивлячись добрими очима, робити брудну роботу,лити бруд,заради лише своїх інтересів ,а ти лише інструмент який викинуть після виборів!!!Допом агає це добре,я підтримую добрі справи Зубика В.В.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 Совість 08.10.2014 06:26
Пан Зу**к через свою "Левелу", не заплатив податки (під прикриттям Януковича!!!), обікрав бюджет на мільярди гривень, тобто він у кожного жителя 195 округу винув із кишені декілька тисяч гривень. А тепер перетворився в благодійника! С...! Поверни в бюджет гроші і не потрібні твої подачки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #23 Майдан 3 08.10.2014 01:36
Зубик (він же Фіксік) мабуть усі зуби зточив від злісті, що черкаські аборігени вимушують його усюди сорити грошима. Селянам та скупникам голосів дай, Геращенке з губернатором дай, ЦВК на нейтралізацію Нетовкіной дай, суддям у Києві та Черкасах дай, ментам на кришування дай. І ніякої гарантії, що депутатьска недоторканість буде збережена у наступній каденції. Але будьте упевнені дорогі громадяни - ці гроши Зубик з вас здере у стократному розмірі. Як кажуть: "Це Україна, дєтка".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 О.ЧУПРИНА 07.10.2014 23:56
Цитую незнайка:
Почему не называете тот суд где это происходило и ФИО судьи?

Черкаський окружний адміністративни й суд,суддя Коваленко В.І.,здається він же є головою суду.