Від початку до кінця брехливою назвав військовий комісар Черкаської області Євгеній Курбет інформацію, поширену в Інтернеті донбаськими сепаратистами щодо «зради» батальйону територіальної оборони «Черкаси».

– Батальйон перебуває на своєму місці дислокації, військовослужбовці виконують бойові завдання, – сказав у коментарі «Прочерку» військовий комісар. – Брехню поширюють російські сайти. Ми маємо щоденний контакт із керівництвом батальйону, із військовослужбовцями. Деякі військовослужбовці сьогодні прибули по ротації у відпустку. Вони були в мене, розповідали, як вони несуть службу. Тож проблем там немає.

На переконання полковника Курбета, на вістря інформаційної атаки батальйон «Черкаси» потрапив тому, що сьогодні перебуває в епіцентрі бойових дій на Донбасі. Противник намагається підірвати морально-психологічний стан особового складу, внести смуту в родинні стосунки, викликати додаткове хвилювання у членів сімей військовослужбовців.

– Війна йде не тільки кулями, а й інформацією, – наголосив Євгеній Курбет. – Ще раз наголошую: всі на місцях, всі виконують завдання... Але, як не прикро, є поранені й загиблі.

Раніше повідомлялося про загибель старших лейтенантів Романа Бевза і Олега Швеця. Завтра в Умані ховатимуть ще одного військовослужбовця – солдата Дмитра Павловича Пожарського, 1983 року народження, який отримав смертельні поранення під час обстрілу.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #5 Тася 09.10.2014 11:04
Цитую Паниковский:
Цитую Україна:
Нас присипляють

Раньше надо было "смерть ворогам". В 2009 когда подписывал Юля Тимошенко газовый договор с Путиным.
Вороги сначала нажились миллиардами долларов на огромной цене на газ с Украины, на наши же деньги перевооружили армию и за наши деньги захватывают нашу территорию. Это что Президент делал? А Юля Тимошенко и ее "Батькивщина" сейчас прямо герои-спасители, носятся с планом перэмоги над Путиным - каждую бюджетную копейку на армию.

До чого тут Ю. Мова про рашиську орду .А на рахунок газу,то за незалежність треба платити.Маємо шукати альтернативні ринки і скорочувати енерговитрати.Модернізувати ЖКХ і промисловість.Маємо бити ворога і військово і економічно.Чим менше ми у РФ купимо,тим скорше вони виздихнуть.Литва з грудня цього року повністю відмовляється від газу РФ.Переходить на зжиженний.Термінал по перекачці газу з Катара запускають в Клайпєдє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Паниковский 09.10.2014 10:04
Цитую Україна:
Нас присипляють,з подачі Порошенко і ко.всі гріхи навішують на Путіна і Кремль,а росіяни тут "бідні жертви пропаганди".СЛАВА НАЦІЇ!СМЕРТЬ ВОРОГАМ!

Раньше надо было "смерть ворогам". В 2009 когда подписывал Юля Тимошенко газовый договор с Путиным.
Вороги сначала нажились миллиардами долларов на огромной цене на газ с Украины, на наши же деньги перевооружили армию и за наши деньги захватывают нашу территорию. Это что Президент делал? А Юля Тимошенко и ее "Батькивщина" сейчас прямо герои-спасители, носятся с планом перэмоги над Путиным - каждую бюджетную копейку на армию. А что она делал для этой же армии с 2004 по 2010 года?
Вот кого судить нужно - Тимошенко, за измену и продажу Украины КГБэшному Путину
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 Україна 09.10.2014 08:38
Нас присипляють,з подачі Порошенко і ко.всі гріхи навішують на Путіна і Кремль,а росіяни тут "бідні жертви пропаганди".Ось вам ще один "нещасний",це його в майбутній труні нам пропонують пожаліти і пробачити,як і міліони інших.http://sprotyv.info/ru/news/6209-ya-priehal-vas-ubit-i-nikogo-ne-pozhaleyu-rossiyskiy-terrorist-foto (подивіться і "пожалійте,ці "обдуренні брати" так і в Абхазії,і в Осетії,і Чечні "обдурювались",ця Орда,яку нам в брати нав"язали,тепер вбиває українців.)СЛАВА НАЦІЇ!СМЕРТЬ ВОРОГАМ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Микола 08.10.2014 23:14
Цитую IN:
Піар-аси черкаські спровокували це своєю тріпотнею про "відмову виконувать накази". Тепер колоради просто попользували і "усугубілі" цю інформацію

Еге ж. Ті що з антеною в с**ці. Звідти і надхнення черпають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 IN 08.10.2014 18:02
Піар-аси черкаські спровокували це своєю тріпотнею про "відмову виконувать накази". Тепер колоради просто попользували і "усугубілі" цю інформацію
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100