Народний депутат України, кандидат у нардепи по 101 округу (Кіровоградська область) Віталій Грушевський поскаржився Президенту Петру Порошенку, а також в силові відомства на знущання над його помічницею Любов’ю Гарбуз. Про це повідомляє «Обозреватель» із посиланням на джерело в правоохоронному відомстві.

«Грушевський, зокрема, написав заяву про те, що його помічниці Любові Гарбуз, яка проводила агітроботу в місті Новомиргород Кіровоградської області, неодноразово погрожували фізичною розправою. Вимагали негайно припинити агітацію, а в ніч проти 21 жовтня невідомі зловмисники виламали двері в її приватному будинку і жорстко побили», – сказав правоохоронець.

Як пояснили в міліції, посилаючись на заяву нардепа, головною причиною побиття Гарбуз була не її агітробота, а безпосереднє протистояння спробам «співаючого ректора» Михайла Поплавського реалізувати схему скупки голосів виборців.

На думку Грушевського, Гарбуз була одним з найактивніших учасників громадського руху «За чесні вибори».

«У місті Новомиргород вона стала ініціатором проведення акції «Не продавай голос! Не продавай Україну!» На цій акції було також ухвалено звернення до Президента України та міністра внутрішніх справ з вимогою негайно втрутитися в ситуацію і припинити підкуп виборців», – написав Грушевський і особливо підкреслив, що ті, хто скуповує голоси виборців, не зупиняться навіть перед побиттям жінки.

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко нагадав про те, що в МВС розслідується 178 кримінальних справ, пов’язаних з порушеннями на виборах.

«Із них 71 факт розслідується безпосередньо за підкуп виборців», – зазначив Геращенко.

Він також повідомив, що в Україні вступив в силу закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян».

Такі заходи, на його думку, мають сприяти забезпеченню захисту виборчих прав громадян, посилюють відповідальність за їх порушення і наближають законодавство України до законодавства ЄС.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #6 Доброволец 22.10.2014 18:57
Цитую О.ЧУПРИНА:
Потрібно було дати самому Грушевському.

Ещё не вечер! Интересные события нас ждут впереди.Ответят все!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Черкащанин 22.10.2014 18:55
Электоральная стратегия на нынешних парламентских выборах должна быть такою-не дать президенту створить в Парламенте пропрезидентско е большинство,то есть большинство его собственной полит.силы,как это удалось Кровавому президенту януковичу.К чему это всё привело мы знаем.Думайте головой ,а не сердцем.Ошибки на выборах в Парламент 2012года политы кровью тысячами патриотами Украины.Заклинаю вас именем всех убиенных,не голосовать за тех,по чьей вине сейчас льётся кровь.Напоминаю-З....,ЯЦЕНКО, БОБОВ,Тигипко,Б ойко,словом вся регионаловская ....Особое внимане следует заострить на депутатах предателях своих политических партий-З...(Батькивщина)-П.Регионов,теперь лезет в блок Петра Порошенко.Предавши раз предаст не единожды-З...,Яценко.Ни одного голоса партии регионов имени Петра Порошенко!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Loki 22.10.2014 16:46
Если поплавский, сейчас же, не приедет в новомиргород на запущенном в черкассах лифте, не выступит на рыбалке перед избирателями и не разьяснит им, шо помощница была простой унтер-офицерской вдовой, я перестану его уважать как "мудрого грифа"!! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 О.ЧУПРИНА 22.10.2014 15:53
Потрібно було дати самому Грушевському.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 АнтиРиг 22.10.2014 15:46
Президент доручив готувати проект Коаліційної угоди для майбутнього парламенту. А чому такого доручення не дали, наприклад, Олег Ляшко, Анатолій Гриценко чи Ю Тимошенко? Вони так само учасники парламентських виборів. Навіть більше – вони мають намір у майбутньому парламенті засідати, на відміну від Порошенка.Проте хід виборчої кампанії не надихає оптимізмом щодо реального перезавантаженн я країни. На останньому тижні перед голосуванням блок президента пішов у відвертий інформаційний наступ на своїх колишніх союзників по Майдану.Ми обираємо новий парламент за старим виборчим законом, який навмисне збережено саме для відтворення системи олігархічного правління. Ця система вже двічі призводила до Майданів, а нині ще і до жахливо кривавої війни.Утім є надія, що депутати, які потраплять до парламенту "іменем Майдану", не дадуть відтворити олігархічно-владний консенсус у восьмій Раді. Зрештою у 4 або 5 партій Майдану можут утворити правлячу коаліцію і без БПП.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 АнтиРиг 22.10.2014 15:30
Тупой популизм - слоганы на бордах Оппозиционного блока,Сильная Украина и КПУ: «Повысим пенсии и зарплаты». За счет чего, как обычно, не уточняется. Как и кому конкретно повысят - тоже. Может, себе?Партия Регионов часто использовала дремучий популизм в прошлом. Ее члены обещали «покращення», хвастались низкой ценой на капусту и под прикрытием красивых слов тупо воровали деньги из бюджета. Все до одного. Чтобы убедиться в этом, достаточно посмотреть на их зарплаты и сравнить с домами, автомобилями, стоимостью охраны, чартеров, часов, костюмов и тому подобных атрибутов их роскошной жизни.Справедливости ради добавлю, что в зале присутствовал еще один не менее дремучий популист – представитель Радикальной партии Олега Ляшко.Короче говоря, вся эта популистическая ерунда не доведет страну до добра.Пора вычистить от такой риторики Верховную Раду.Как и всю страну.Проголосовать за них,значит росписаться в своем и....тизме и простить убийства тысяч украиских граждан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100