реклама

реклама

«Як я казав, незалежно від того, хто б це не буде – я чи будь-який інший депутат міськради – та якщо він порушуватиме закон, то повинен нести відповідальність», – запевняв на сьогоднішній прес-конференції журналістів секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.

Фраза стосувалася дій, які вчиняв депутат Руслан Зоря 10 жовтня у Черкасах. Щоб не бути голослівний, Радуцький навіть поширив запит, отриманий ним від правоохоронців, де сказано, що Зоря дебоширив з битою по вулиці Луначарській і розбив скло в магазині. Відповідь на запит дивіться на фото.

Як відомо, інформація про Зорю-дебошира поширювалася у черкаських інтернет-ЗМІ давно, проте сам Руслан Зоря на сесії міськради заперечував це.

Олександр Радуцький запевнив, що доводитиме справу до кінця щодо дій колеги-депутата, мовляв, жодного депутату не дозволено такого робити.

– Як секретар міськради я повинен тримати ситуацію під контролем. Бо по одному депутату можуть судити про весь депутатський корпус, - сказав Радуцький.

реклама

Коментарі  

 
+3 #12 Черкаси 04.11.2014 09:05
Радуцькому люстрацію!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Гаврила Герасимович 03.11.2014 16:37
Радуцкий, ну а ты сюда каким боком? Ты кто - блюститель закона, святой, воспитатель Макаренко, дружинник? КТО??? Зоря попал и ответит, но не думал что ты такое ..., шоб смаковать этим и трындеть как б..ба базарная. Бог не фраер: скоро влетишь так, что его ларек покажется пылью на сандалях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 шаман 03.11.2014 15:57
Ну посетила Русю на Зорьке .....-представил себя в зоне АТО,ну с кем не бывает! Зато как как бил!А Вы сразу ребёнка в милицию... в детскую комнату,телегу на работу. А люстрации ... Иржавский не хочет...а то *ероя в ментовку ! Во даёт! А свобода (для особо важных ....)действия ,а демократия (для отдельных ....) Ох не дорожит полковник погонами,ох не дорожит!А мог бы много полезного для города сделать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Патріот 03.11.2014 14:40
Цитую иван:
Поменяли в Украине власть донецкую на власть еврейскую
В итоге плюс шесть новых налогов на простых граждан
коммуналка в два раза
доллар с 8 на 13 днём с огнём не сыщешь а реально за 15 в подворотне пол милицейской крышей
депозиты в банках попробуй забрать
а чуть что на войну пойдёшь если будешь гавкать
покращення и европейскость зашли в каждую семью
Кстати насчёт европеского пути ещё в 2005-м при Юще-прыщавом была дорожная карта вступления в ЕС - НАТО-РЕФОРМЫ-ОТСУТСТВИЕ КОРРУПЦИИ А ГЛАВНОЕ ОТСУТСТВИЕ ТЕРРИТОРИАЛЬНЫХ ПРЕТЕНЗИЙ С СОСЕДЯМИ(ВСПОМН ИМ РУМЫНИЮ С ЕЁ ТЕРЗАНЬЯМИ ПО ПОВОДУ ЗМЕИННОГО ОСТРОВА ПОБЕДИЛО СТРЕМЛЕНИЕ РУМЫН В ЕС)

Ваня, к бєрьозкам,в Ростові податків нема,і овоч десь там..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Патріот 03.11.2014 14:37
зоря ,радуцькому ,битою, голові,аби,по ,дав (склади з слів речення)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #7 зоряна бита 03.11.2014 13:29
Оце, шановні черкащани, Ваші обранці, гордіться ними і чекайте від них плідної роботи на користь міста.Кожна нова влада в Україні і Черкасах зокрема, гірша попередньої.Спасибі начальнику Соснівського РВ, що не покриває вчинки таких горе - депутатів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #6 Василь 03.11.2014 13:09
Ну це не самий страшний злочин Зорі. Нехай Радуцький ще поцікавиться ріелторським минулим фігуранта. Одинокі, питущі....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #5 Роман Георгиевич 03.11.2014 13:09
а зачем вы защищаете Зорю?
Пусть он хоть 100 раз помогал АТО. За это ему большое спаибо.
Но никто ему не разрешал бить ларьки.

Пусть вспомнит как ему Беркут машину разбил - мотивация точно такая же.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 иван 03.11.2014 13:08
Поменяли в Украине власть донецкую на власть еврейскую
В итоге плюс шесть новых налогов на простых граждан
коммуналка в два раза
доллар с 8 на 13 днём с огнём не сыщешь а реально за 15 в подворотне пол милицейской крышей
депозиты в банках попробуй забрать
а чуть что на войну пойдёшь если будешь гавкать
покращення и европейскость зашли в каждую семью
Кстати насчёт европеского пути ещё в 2005-м при Юще-прыщавом была дорожная карта вступления в ЕС - НАТО-РЕФОРМЫ-ОТСУТСТВИЕ КОРРУПЦИИ А ГЛАВНОЕ ОТСУТСТВИЕ ТЕРРИТОРИАЛЬНЫХ ПРЕТЕНЗИЙ С СОСЕДЯМИ(ВСПОМН ИМ РУМЫНИЮ С ЕЁ ТЕРЗАНЬЯМИ ПО ПОВОДУ ЗМЕИННОГО ОСТРОВА ПОБЕДИЛО СТРЕМЛЕНИЕ РУМЫН В ЕС)
А у нас в Конституции чёрным по белому в разделе территориальное устройство написано - АР КРЫМ,Донецкая ,Луганская области как с таким довеском в блок
Руина Украина да еврейские мальчики-гетьманцы пляшушие под мелодию создай коалицию подели власть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Петросян 03.11.2014 13:05
а як там поживає Безпрозваний, який додому до К......ко вночі у Білозіря їздив? За ним ще свати всю дорогу їхали? Чи то він перепив чи переїв?