Черкаси були 38-м містом, куди прибула ініціатор акції «Велика українська хода» Катерина Валевська, уродженка Первомайська, що на Миколаївщині, активістка київського Майдану, пише газета «Голос України».

Жінка привезла з собою 37 синьо-жовтих прапорів, які дарували їй у міськвиконкомах міст та містечок, а жителі на площах писали на них свої думки і побажання.

— Мета моєї акції, — сказала на Соборній площі Черкас Катерина Валевська, — пронести через усю Україну дух патріотизму, свободи і єдності, вшанувати загиблу Небесну Сотню та героїв, які полягли на сході. У цих прапорах — згусток енергії, палкого бажання людей до миру. Безліч разів у різних містах різні люди повторювали на прапорі, як молитву, два слова: «Повертайтесь живими!..».

Активістка Майдану відвідала майже всі обласні центри України. Особливо її схвилювала зустріч у Дніпропетровську. До неї підійшла мати загиблого на Донбасі від рук сепаратистів солдата. Ще молода, та рано змарніла жінка стала на коліна перед державним прапором і вивела на ньому рядки свого вірша: «Сыны погибли, Встанут матери, Вырастут дети, Помните это, предатели...»

За кілька днів Катерина Валевська планує дістатися Маріуполя. Пересувається вона з рюкзаком за плечима електричками, автобусами, попутками. Звідти вирушить на всі наші блокпости, у військові частини. Хоче передати хлопцям гарячу народну підтримку, захоплення їх мужністю та героїзмом, велику вдячність за незламність!

реклама

Коментарі  

 
-1 #13 Макуха 10.11.2014 01:17
[quote name="О.ЧУПРИНА"
Адекватного неадеквата посадив би на заднє місце одним поглядом без застосування серйозніших заходів.Якби ти падлюка був на Майдані,то такого ніколи б не написав.Згинь Іудо!
Теж мені, майданівець, націонал-патріот знайшовсь! Забув, як на "Роторі", бувши секретарем парткому, цькував Ю.Височина та інших рухівців? Ми пам'ятаємо!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 О.ЧУПРИНА 09.11.2014 02:59
Цитую адекватний:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую адекватний:
Цими бризканнями слиною підтверджуєте нікчемність своєі особистості а скоріше іі відсутність. Це просто рівень попугиякий завчив декілька речень не розуміючи про що вони.

Особистості були на Майдані і підтвердять подіним вам "Осабистостям",що національні прапори з різними написами були в руках моїх побратимів і вели до перемоги революції гідності.Хотів би побачити вашу Особу після сказаного вами публічно на майдані.Я Олександр Чуприна,підпису юсь своїм іменем та прізвищем і ні від кого не ховаюсь....

Де не зрозуміли про що тоді й годі сперечатись. Лозунги ваші йдуть в розріз з ділом. Вашими присіданнями під дудку закордонних хазяйнів зруйнували краіну.

Ви хотіли присідати під дудку Росії і Януковича з Симоненком?У мене вже близько 30 років не має ні хазяїв,ні начальників.Повірте жити вільною людиною дуже приємно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 адекватний 09.11.2014 01:36
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую адекватний:
Цими бризканнями слиною підтверджуєте нікчемність своєі особистості а скоріше іі відсутність. Це просто рівень попугиякий завчив декілька речень не розуміючи про що вони.

Особистості були на Майдані і підтвердять подіним вам "Осабистостям",що національні прапори з різними написами були в руках моїх побратимів і вели до перемоги революції гідності.Хотів би побачити вашу Особу після сказаного вами публічно на майдані.Я Олександр Чуприна,підпису юсь своїм іменем та прізвищем і ні від кого не ховаюсь.Якщо претендуєте бути особистістю,від крийте обличчя. Думаю,що злякаєтесь,"Осабистість".

Де не зрозуміли про що тоді й годі сперечатись. Лозунги ваші йдуть в розріз з ділом. Вашими присіданнями під дудку закордонних хазяйнів зруйнували краіну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #10 О.ЧУПРИНА 08.11.2014 21:50
Цитую адекватний:
Цими бризканнями слиною підтверджуєте нікчемність своєі особистості а скоріше іі відсутність. Це просто рівень попугиякий завчив декілька речень не розуміючи про що вони.

Особистості були на Майдані і підтвердять подіним вам "Осабистостям",що національні прапори з різними написами були в руках моїх побратимів і вели до перемоги революції гідності.Хотів би побачити вашу Особу після сказаного вами публічно на майдані.Я Олександр Чуприна,підпису юсь своїм іменем та прізвищем і ні від кого не ховаюсь.Якщо претендуєте бути особистістю,від крийте обличчя. Думаю,що злякаєтесь,"Осабистість".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Українка 08.11.2014 11:45
Не можна таке робити, навіть із самих добрих намірів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Українець 08.11.2014 10:27
Після Перемоги над фашистською Німеччиною наші воїни-переможці розписувались на стінах Рейхстагу, а не на прапорі Перемоги чи інших прапорах військових частин.
Вважаю неправильним робити будь-які написи на державному прапорі, адже для кожного українця це символ незалежності, свободи та патріотизму.
Жодний громадянин США,Німеччини, Великобританії, Франції та інших європейських країн не дозволив би собі робити написи на державному прапорі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 адекватний 08.11.2014 00:58
Цитую О.ЧУПРИНА:
[quote name="адекватний"]Я б таких активісток сажав до тюрми за паклюження державноі символіки. Зомбопатріоти геть з глуду з'іхали. То лавочки красять в колір прапору а потом дупами на них сідають ібички тушать, товзагалі поганими каракулями обмалювали стяг. Хвора нація.осталось унітаз покоасити щоб найцінніше на кольори держави пудити.

Цитую адекватний:
Адекватного неадеквата посадив би на заднє місце одним поглядом без застосування серйозніших заходів.Якби ти падлюка був на Майдані,то такого ніколи б не написав.Згинь Іудо!

Цими бризканнями слиною підтверджуєте нікчемність своєі особистості а скоріше іі відсутність. Це просто рівень попугиякий завчив декілька речень не розуміючи про що вони.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Oculus Rift 07.11.2014 21:54
Непривычно читать здравые мысли на украинском языке. Бросайте это неблагодарное дело, переходите на русский. Оставим украинский для вот этого: "Слава Україні!" Остальное на нём странновато выглядит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #5 О.ЧУПРИНА 07.11.2014 21:32
Цитую адекватний:
Я б таких активісток сажав до тюрми за паклюження державноі символіки. Зомбопатріоти геть з глуду з'іхали. То лавочки красять в колір прапору а потом дупами на них сідають ібички тушать, товзагалі поганими каракулями обмалювали стяг. Хвора нація.осталось унітаз покоасити щоб найцінніше на кольори держави пудити.

Цитую адекватний:
Я б таких активісток сажав до тюрми за паклюження державноі символіки. Зомбопатріоти геть з глуду з'іхали. То лавочки красять в колір прапору а потом дупами на них сідають ібички тушать, товзагалі поганими каракулями обмалювали стяг. Хвора нація.осталось унітаз покоасити щоб найцінніше на кольори держави пудити.

Адекватного неадеквата посадив би на заднє місце одним поглядом без застосування серйозніших заходів.Якби ти падлюка був на Майдані,то такого ніколи б не написав.Згинь Іудо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Черкащанин 07.11.2014 20:33
Дійсно, це наруга над державним прапором України, за що ст. 338 КК України передбачена кримінальна відповідальніст ь.
А дух свободи, патріотизму та єдності можна пронести і в інший спосіб.