Рішення про відкликання з посад у виконавчій владі всіх своїх представників прийняла партія «ВО «Свобода».


– Після виборів уся відповідальність лягає на учасників майбутньої парламентської коаліції, – заявив під час сьогоднішньої прес-конференції голова Черкаської обласної організації партії Андрій Куча. – Зокрема, відкликано голів Корсунь-Шевченківської і Жашківської районних адміністрацій.

Присутні на прес-конференції голова Корсунь-Шевченківської РДА Володимир Зуєнко повідомив, що він уже написав заяву, заніс її заступнику голови ОДА Віталію Ковалю.

Пан Зуєнко зазначив, що за час перебування на посаді керівника району (а призначений від був 23 квітня) досяг значних успіхів. Зокрема, Корсунщина в рейтингу районів перемістилася із 8-го місця на 5-те. А за врожаєм зернових, а також за показниками боротьби зі злочинністю посіла перше місце.

– Сьогоднішні оплески схвалення, які я почув на сесії районної ради після повідомлення про те, що я написав заяву, – це для мене найвищий ступінь оцінки моєї діяльності, – наголосив Зуєнко.

Голова Жашківської райдержадміністрації Наталія Стельмах повідомила, що готова залишити посаду, але не може цього зробити зараз з огляду на скандальну ситуацію, пов’язану із заявами сільських голів щодо адміністративного тиску з її боку.

– Сьогодні я просто не можу піти, тому що в районі такий розвиток подій, що це буде розцінено, як втеча, – зауважила Наталія Стельмах. – Тому я вважаю, що сьогодні я ще попрацюю.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #12 Маруся 14.11.2014 12:02
І ще одне. Легше всього в свій час було ходити і кричати на всі сторони та всіх президіях, сесіях і т. п. про те, що роблять попередні представники влади - це неправильно та непрофесійно. А на рахунок місця Корсунщини в рейтингу кращих посівів і боротьби зі злочинністтю, - так я скажу одне - не вішайте, будь-ласка, Володимире, як Вас там, собі пагонів, а нам смачної лапші на вуха (вони чули багато чого брехливого в житті від керівництва, в том числі і від Вас також), а аплодисменти були адресовані Вам як вдячність за те, що Ви, нарешті, покидаєте те місце роботи, на яке зовсім і не підходите як професіонал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Маруся 14.11.2014 12:01
Як же добре, що можна відкликати не те що некомпетентних, а взагалі далеких від поняття та основ самоврядування людей, мотивувавши це тим, що така "великая и могущественная" партія як "Свобода" не пройшла в колуари законодавчої влади. Не знаю як там Тальнівська голова райдерж., але пан Зуєнко не те що не мав представлення про ту роботу, на яку його призначили, але й про реалізацію тих чи інших планів щодо підняття Корсунщини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 1234455 13.11.2014 10:59
Давно потрібно очистити державне управління від політики. Тоді зникне найголовніша опора корупції - приховане використання бюджету і матеріальних ресурсів в інтересаж купки суспільних трутнів, які називають себе партійними лідерами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Для патріота 12.11.2014 23:59
Цитую Патріот:
1,5-2 % у СВОБОДИ вкрали
Як на мене, то ці відсотки свобода вкрала у себе сама. Вкрала за рахунок розходження слів і справ ("європейські цінності" включно із верховенством закону на словах і повне беззаконня у діях - від "добровільного" написання заяв і "сміттєвої люстрації" до самоуправного "ленінопаду", при чому кожна така дія має відповідну "прописку" у адміністративно му чи карному законодавстві, хоч нікого і не покарали), за рахунок того, що не зупинили вчасно своїх ура-патріотів-і....тів, які думали тільки про свій піар, а не думали про те, як їх дії будуть оцінені нормальними людьми. От оцінку вони всі і отримали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #8 Гість 12.11.2014 20:57
Цитую ТаНуНа:
" - Сьогоднішні оплески схвалення, які я почув на сесії районної ради після повідомлення про те, що я написав заяву, – це для мене найвищий ступінь оцінки моєї діяльності, – наголосив Зуєнко".
А не думав Зуєнко про те, що частина депутатів могла просто зрадіть такому рішенню?
По голові Жашківської РДА - взагалі феноменальна штука. Як же це "відкликали", якщо вона каже, що йти нікуди не збирається?! Та в ситуації, коли її звинувачують в адміністративно му тискові, якраз найкрасивіше було б піти, сказавши, що доказом її чесності є те, що за посаду не тримається. ІМХО: "Свобода" щось перемудрила.
Ха -ха, голова Жашківської рда до призначення мала досить не поганий бізнес в області страхування та перукарських послуг то за посаду за яку зарплата 2-3 тисячі грн. вона не тримається однозначно. Тут справа принципу. Її оббрехали голови сіл та голова райради які служать як і дальше регіоналам..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 zzz 12.11.2014 19:53
Цитую Казнокрадам:
Який цей Зуєнко брехун. Аплодували бо раділи що ...некомпетентне створіння йде геть.

Грубо,але СПРАВЕДЛИВО!!!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 адекватний 12.11.2014 19:46
Головна цікавість як голова РДА вихвалявся про покращення в районі . Хтось вірить? І про урожай :lol: :lol: :lol: Він до чого тут до Урожаю який вирощується приватними агрофірмами і засіяний до речі був при "злочинній" влад а не при патрійотах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Експерт 12.11.2014 19:43
Як тільки пережити таке? Адже й сонце не зійде і все зупиниться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 адекватний 12.11.2014 19:42
країна хвора. Людині довірили посаду, на яку призначає Президент. І тут якась Куча вирішує що він там не повинен працювати. Враховуючи вік голови і комуністом був - чому в пішов на посаду коли комуністів всі ці патрійоти обливали брудом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 ТаНуНа 12.11.2014 19:05