реклама

реклама

odorog «Є погодження на випуск муніципальних облігацій!» – написав учора пізно ввечері у своєму блозі міський голова Черкас Сергій Одарич. Нагадаємо, що як раніше повідомляв мер, профільні департаменти Мінфіну вже давно погодили черкаські документи щодо облігацій. Залишалося прийняти, як писав раніше Сергій Одарич, «політичне рішення».

«Прем’єр-міністр Микола Азаров та міністр фінансів Федір Ярошенко погодили випуск муніципальних облігацій для ремонту черкаських вулиць на 60 млн грн!» – емоційно зазначив у блозі Сергій Олегович.

У той же час, погоджена сума на 10 млн менша, ніж очікувалося. Адже влада міста мала намір випустити муніципальні облігації на 70 млн гривень, щоб спрямувати кошти на ремонт основних автодоріг міста.

Зауважимо, що минулого року Черкаси теж планували випустити муніципальні облігації, але цьому перешкодила вимога Міжнародного валютного фонду до Кабінету міністрів забезпечити бездефіцитність місцевих бюджетів, що означало заборону позичати будь-які суми. Тоді Мінфін «завернув» випуск цінних паперів.

реклама

Коментарі  

 
-1 #14 Любитеближних 19.06.2011 15:16
Цитую таки да!:
не втямлю, чи цей "ЛЮБИТЕЛЬБЛИЖНІХ " сам розуміє, що пише?
чи він він довго думав, щоб це все наплести?
чи він людей за дурнів має?
Одарич в першу чергу - чиновкик, якого громада міста наділила повноваженнями. І він таки Да! повинен пояснювати, на що він витрачає і зякою метою наші гроші, а до його грошей нам діла не має

Уся проблема тому, що не втямлю...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Жаба Зелена 18.06.2011 18:35
Цитую Черкащанин2:
Представляю Одарыча у себя дома у камина, с бокалом вина на кресле качалке и его хитрый прищур с мыслями в голове: сколько же ему обломится от этих 60 млн., а проблем, а проблем сколько......, еще нада обналичить да Киев "отблагодарить"..... Ох трудная эта работа и по ушам проехать жителям и денег срубить и хоть чуток дорог сделать....


Будемо пересуватися по розбитих дорогах, але не дамо можливості нашому меру розпоряджатися мільйонами, хай крадуть в інших регіонах. Оголосимо Черкаси зоною вільною від бюджетних коштів і можливості жити поруч з єхидними обличчями тих хто ці кошти розпоіляє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 таки да! 17.06.2011 22:25
не втямлю, чи цей "ЛЮБИТЕЛЬБЛИЖНІХ " сам розуміє, що пише?
чи він він довго думав, щоб це все наплести?
чи він людей за дурнів має?
Одарич в першу чергу - чиновкик, якого громада міста наділила повноваженнями. І він таки Да! повинен пояснювати, на що він витрачає і зякою метою наші гроші, а до його грошей нам діла не має
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Любитеближних 17.06.2011 14:52
Не пойму толи Одарыч вор?
Толи он имеет большиую возможность украсть?
Толи Вы ему на возможнсть указываете?
Толи вы бы не его месте не упустили уту возможность?
Бросьте эти глупости, счиайте свои деньги!
Ругайте себя за упущеные возможности, научитесь чувствовать конюктуру и вам тоже повезет!
Не считайте чужие деньги, примета плохая, а дело непрыбыльное....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Порцелянка 17.06.2011 14:13
Атас служить мабуть Оленю, бо тому дуже хтілося..то Палікарпович " в доску свій", а ще краще Душок або Дубина, ото господарники! :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Пара 17.06.2011 12:33
Краєзнавець знається на роботі комунального господарства..який глибокий системний аналіз, які цікаві, й головне, достовірні факти, які висновки..а емоційне забарвлення! БРАВО!
:-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 атас 17.06.2011 10:26
И Сергей и Вадим служат Одаричу, поэтому и флудят. А на счет мэра, то ЛЮБОЙ другой местный будет лучше, чем этот пришелец :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Краєзнавець 16.06.2011 21:34
"Сергей " наверное работает в СУБе (служба утримання будинків), которые пьют кровь с рядових граждан, обепечивая меру бешеные откаты через непомерные тарифы:lol: :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Вадим 16.06.2011 17:41
Цитую Сергей:
Как бы там ни было, но пока что Одарыч лучший мер из тех что были! А красть будут все и всегда! 8)

Одарыча не защищаю, но хочется спросить у тех, кто поставит Сергею минус за его комментарий - а кто по вашему лучший мэр?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Вадим 16.06.2011 17:39
Цитую Бувалий:
А міський голова здійснить свою ВЕЛИКУ МРІЮ - увійде в сотню найбагатших людей України за версією журналу "Форбс"

Не несите бред. В том рейтинге люди имеют сотни миллионов долларов, а эти 60 млн грн в сравнении - пыль.