У 104 черкаських багатоповерхівках, де встановлені індивідуальні теплові пункти, батареї вимикаються в теплу погоду, коли температура в помешканнях сягає 19-20°С, заявив під час сьогоднішньої прес-конференції міський голова Сергій Одарич.
– На «Черкаситеплокомуненерго» було сформовано комісію для швидкого реагування на скарги громадян щодо холодних батарей. У результаті перевірок не виявлено жодного випадку, де через холодні батареї було б порушено санітарні норми, – зазначив Сергій Олегович. – Батареї дійсно були холодні, бо вони обладнані датчиками, і при теплій погоді подання теплоносія зменшується. Тож немає потреби, як в інших будинках, відкривати кватирки, щоб у помешканні було не так спекотно.
Крім того, як наголосив пан Одарич, усі індивідуальні пункти опалення обладнані лічильниками тепла, і мешканці цих квартир платитимуть за тепло винятково за показами лічильника.
– Коли батареї холодні – лічильник не рахує, стоїть на місці, – зазначив міський голова. – Власники квартир уже цього року відчують суттєву економію коштів, особливо на початку й наприкінці опалювального сезону, коли стоять теплі дні.
Крім того, Сергій Одарич закликав мешканців цих квартир утеплювати свої помешкання – тоді втрати тепла будуть ще менші, і економія буде відчутнішою.
реклама
Коментарі
бульба, хто те виноват, шо ту тя пенсия 500 грн - именно столько отопление трёхкомнатки стоит? Майдан?
Скажи спасибо Овощу с Азаровым за апрельские соглашения, которые всю страну в беспросветные долги загнали! Или надо было ,как Овощ, на пузе в Кремль ползти и всю страну Путлеру сдавать за то ,что газ в долг даст?
МИР РОДИНАМ УКРАЇНЦІВ
Стрічка RSS коментарів цього запису