На черговому засіданні Координаційної Ради Сил Майдану серед інших питань було піднято і проблему люстрації та недобросовісності роботи правоохоронних органів. Нині є загроза того, що так званий закон про люстрацію скасує Конституційний суд, а тому громадським організаціям слід бути напоготові до подібної ситуації. Координаційна Рада Сил Майдану ухвалила рішення щодо участі в акціях протесту, спрямованих проти дій чи бездіяльності прокуратури, міліції, судів. Громадськість повинна продовжувати контролювати діяльність цих органів.

– Міліція повинна нарешті припинити працювати «по дзвінках» і почати працювати по закону. Для нас революція ще не закінчилася! Разом із тим, якщо до нас звертаються ображені правоохоронцями люди, то вони повинні бути готові публічно відстоювати свою позицію. Тоді ми їх підтримаємо, а замість них нема чого починати боротьбу, – зауважив голова ГО «Самооборона Майдану Черкаської області» Олег Скалько.


Черкаські самооборонівці готові щодня активно відстоювати цю позицію.

– Проблема в системі. Якщо я бачу будівництво на прибережній зоні і викликаю наряд міліції, то міліціонери не дотримуються конституції, адже це будівництво заборонено законом. Вони починають говорити про те, що у забудовників є якісь дозволи. Указ начальника для них важливіший, ніж будь-яка норма закону, і саме з цим треба боротися, – представник громадської організації «Самооборона Майдану Черкаської області» Олексій Ющенко.

Про це інформує прес-центр ГО «Самооборона Майдану Черкаської області».

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 так і є 26.11.2014 14:11
Цитую Муська:
И все таки арихметика интересная штука.
...украла духи до 500 грн - дали 2 года
Жмаев взял на руки уже не 500 грн., а 5 тыщщ (в 10!!! раз больше) и всего на 1 год больше :cry: Значит, по закону, чем больше крадешь тем меньше получаешь??

Да так и есть,И закон такой, да и еще смотря кто будет судить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Чукча 26.11.2014 13:58
Цитую ЛЮБИБОЖЕПРАВДУ:
Якщо я бачу будівництво на прибережній зоні і викликаю наряд міліції, то міліціонери не дотримуються конституції, адже це будівництво заборонено законом.

А Ви візьміть той дозвіл, і розберіться, хто і на яких підставах його видавав, і доведіть до суду, тих хто підписував ті дозволи......, а що той міліціонер може зробити, як що, зміни пройшли тільки формально, а насправді, на місце одних кр..діїв, прийшли інші, і не бояться нічого, бо їх щей самооборони та бійці добровольчих загонів охороняють....

Вот если бы "самооборона" взяла три трактора, а лучше армейских БАТа, за ними поставила машину с адвокатами и еще одну сзади с судовыми приставами. Тягачи в линию и пустить вдоль Днепра "собачьи хатынки" валять все подряд, вторые сзади как психологи адвокаты, принимать жалобы, а следом третьи приставы, выписывать бывшим хозяевам "собачьих хатынок" штрафы за незаконное строительство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Муська 26.11.2014 13:50
Цитую федор принципиальный:
А в Киеве повязали и произвели обыск у чиновников и зам.министра обороны и нашли шутя 420.000 долларов,тоже"если докажут виновность"дадут,как и Жмаеву три года,интересно, да? ошибка Жмаева в том,что он мелочился на пяти тысячах.

И все таки арихметика интересная штука.
Тут давеча ПРОЧЕРК писал что женщина в Шарме украла духи до 500 грн - дали 2 года
Жмаев взял на руки уже не 500 грн., а 5 тыщщ (в 10!!! раз больше) и всего на 1 год больше :cry:
Значит, по закону, чем больше крадешь тем меньше получаешь??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 федор принципиальный 26.11.2014 12:39
А в Киеве повязали и произвели обыск у чиновников и зам.министра обороны и нашли шутя 420.000 долларов,тоже"если докажут виновность"дадут,как и Жмаеву три года,интересно, да? ошибка Жмаева в том,что он мелочился на пяти тысячах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Фотограф 26.11.2014 11:16
Черкасская самооборона беззубая, только языками "борется"
Например по Поплавскому и его выборах в Черкассах в депутаты точно так "языками" чесали и весь пар в свисток. А вот другие товарищи быстро и реально нашли способ его поставить на место.

"Поплавский, будучи ректором нацуниверситета культуры, создал свой частный вуз с фактически таким же названием — Частное высшее учебное заведение «Киевский университет культуры», известный как КУК. Его основателем стало ООО «Укрконцерт», основателями которого, являются в свою очередь, сам Поплавский с сыном Александром.
Студенты первые три курса числились в КУКе, за что платили немалые деньги. Однако по факту обучение проходило на базе ГОСУДАРСТВЕННОГ О вуза. То есть из-за такой схемы «настоящий» университет культуры ежегодно недополучал десятки миллионов, которые зарабатывал Поплавский"

Дело уже в Генпрокуратуре. А черкасские опять, все языками воздух гоняют :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Сусик 26.11.2014 11:10
Цитую федор принципиальный:
Жмаева поймали на пяти тыс.-дали три года,Гаман-закарпатский орел взял 80 тыс. продолжает разгуливать по городу,одаричу прокурор запросил пять лет,а он продолжает керовать городом,такие,к ак олийныки и им подобные пьют,загорают и продолжают лить грязь на Украину.страной керовал бандит,дважды отсидевший на нарах-интересная страна,так что революция не закинчилась.

Разве пан "карпатськый орэл" взял не 58 тыс долларов? И кстати выделение ему днепровских островов для изучения миграции комаров уже никого не интересует?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 федор принципиальный 26.11.2014 10:19
Извините-революция еще не началась.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 федор принципиальный 26.11.2014 09:45
Жмаева поймали на пяти тыс.-дали три года,Гаман-закарпатский орел взял 80 тыс. продолжает разгуливать по городу,одаричу прокурор запросил пять лет,а он продолжает керовать городом,такие,к ак олийныки и им подобные пьют,загорают и продолжают лить грязь на Украину.страной керовал бандит,дважды отсидевший на нарах-интересная страна,так что революция не закинчилась.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 007 25.11.2014 19:19
В рядах "обраних народом місцевих захисників обездолених" відчувається паніка. Як же їм хочеться і дальше за откати віджимати майно у підприємців. Гнати їх вже потрібно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 ЛЮБИБОЖЕПРАВДУ 25.11.2014 18:46
Якщо я бачу будівництво на прибережній зоні і викликаю наряд міліції, то міліціонери не дотримуються конституції, адже це будівництво заборонено законом.

А Ви візьміть той дозвіл, і розберіться, хто і на яких підставах його видавав, і доведіть до суду, тих хто підписував ті дозволи......, а що той міліціонер може зробити, як що, зміни пройшли тільки формально, а насправді, на місце одних кр..діїв, прийшли інші, і не бояться нічого, бо їх щей самооборони та бійці добровольчих загонів охороняють....