Громадські організації “Правий сектор”, “Воля ХХI” та “Дзвін Черкащини” звернулись до обласного департаменту освіти із вимогою провести перевірку діяльності одіозного Вадима Берези у час, коли він працював у цьому департамент, пише "Дзвін".

“Нам стало відомо, що Береза Вадим Олексійович після скандального вбивства людини 1 червня 2013 року під час дорожньо-транспортної пригоди, був переведений на посаду в департамент освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації. Також є інформація, що Береза В.О. за час роботи на цій посаді (близько півроку) не виконував свої обов’язки, не з’являвся фактично на робочому місці, але справно отримував заробітну плату, йому йшов стаж освітянина. В цей час, замість роботи в департаменті, Береза В.О. неодноразово був помічений разом з групами молодих людей, яких в українському суспільстві називають “тітушками”, – йдеться в зверненні, адресованому начальнику Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА Валерію Данилевському.

Керівники громадських організацій Андрій Черевань, Ігор Сичов та Леонід Даценко також наголошують, що таку перевірку варто було б провести із залученням громадськості.


Нагадаємо, що Вадим Береза при губернаторі Сергії Тулубі очолював департамент Внутрішньої політики, однак основна робота, при виконанні якої його постійно помічали, – організація “тітушок” на черкаські акції протесту, які регулярно влаштовували там провокації із побиттям активістів опозиції. 1 червня 2013 року після урочистостей із нагоди випускного у школах, Береза повертався додому і збив своїм автомобілем молоду жінку. Справу зам’яли, а Березу перевели на “менш відповідальну” посаду...

реклама

Коментарі  

 
+6 #15 Єгор 26.11.2014 17:50
Цитую Дід Трохим:
Береза відвідує всі футбольні матчі "Дніпра", сидить посередині на трибуні як гриб. Там же всігда повно хлопців ПС. Шо мішає підійти і сказать "Вадік, ти не прав"? Нада якісь листи шкрябать, ше й цей політтр..-поет шось слинить начав. Фу, гидота.

Який Правий Сектор? Правий сектор в аеропорту Донецька,а на стадіоні в Черкасах дрібна шушера!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 М... 26.11.2014 17:17
А заодно і "освітянські труди" Данилевського перевірте. Узнаєте багато цікавого. І старого, і нового.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Малявка 26.11.2014 17:15
А хто вам пацанчики дав право висловлювати думку громади??? Хороша шутеєчка хлопці! Чи не забагато берете на себе? Та нам всерівно чим займався там Береза. Як це нам допоможе??? Ціни зменшаться, курс долара знизиться, комуналка буде менша, зарплата буде своєчасно виплачуватись, з неї не зніматимуть все що лише можна?? Дацик чим це допоможе громаді чиїінтереси ти вискочив захищати...Все хлопці, вам ніхто не вірить. При владі вже були, вашу роботу побачили....тому пишіть вірші, мемуари, але не беріть на себе відповідальніст ь представляти інтереси громади, бо ви нестяпи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Дід Трохим 26.11.2014 16:37
Береза відвідує всі футбольні матчі "Дніпра", сидить посередині на трибуні як гриб. Там же всігда повно хлопців ПС. Шо мішає підійти і сказать "Вадік, ти не прав"? Нада якісь листи шкрябать, ше й цей політтр..-поет шось слинить начав. Фу, гидота.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Володимир Юлькович 26.11.2014 16:27
А на виході? Ну дослідили (правда, не зрозуміло, хто і як досліджувати буде), а далі що? Береза, як я зрозумів, давно звільнений. Це щоб про себе нагадати? Чи треба ще когось у тому департаменті звільнити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 !! 26.11.2014 16:11
Тут вже треба перевіряти діяльність нового керівника департаменту - Данилевського. Бо дуже на нього багато скарг, в тому числі й х.
.ництво.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 Богун 26.11.2014 15:37
Гучна та пафосна назва статті - "Черкаська громада вимагає розслідувати освітянські "труди" Вадима Берези", насправді не тягне навіть на двійочку! Три "громадських" діяча-невдахи, апріорі не можуть бути генераторами думок всієї громади! І справа не в тім, поганий чи хороший персонаж цього опусу, справа у безглуздості такої громадської роботи взагалі! Гідна людина, яка себе поважає ніколи не буде копатися у брудній білизні і піаритися на такій дурні! Виходить, як у тій народній мудрості: "Яке їхало такого і знайшло"! Сумно, що такі "герої" сьогодні кругом від Києва до Черкас, все хочуть жити вимогами часу, а закочувати рукава і працювати нажаль не для них, народ армію годує, народ державу утримує, народ скоро без штвнів ходитиме, а їм все базікати! Ми ніколи не будемо єдиними, доки не виженемо із наших сердець усю чорноту, заздрість, пихатість, нігілізм до оточуючих, який щоразу зростає з приходом шарікових до влади! А Березі один бог суддя, він все бачить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #8 Саня 26.11.2014 15:07
А скажіть, будь-ласка, громадські організації, чому ви, "освітянські труди", наприклад, Черевка не вивчаєте? В нього і ступіні вищі і звань на порядок більше і науки і не нюхав до "явления" в ЧНУ. Кишка тонка? Займаєтеся ви, шановні, лише окозамилюванням .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 1-1-1 26.11.2014 14:25
Цитую:"Також є інформація, що Береза В.О. за час роботи на цій посаді (близько півроку) не виконував свої обов’язки..."

Ребята і так иясно: тот, хто володіє інформацією, тот володієт світом :-x :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 отаман 26.11.2014 14:20
Хлопці, Береза такий же грамотєй, як і ви. Різниця лише в тому, що він вас не визнає ПОСТАТЯМИ, як ви його 8) :o :-?