На сьогоднішньому Віче в Черкасах найбільш жваві обговорення викликала транспортна реформа. Про це інформує у «Фейсбуці» учасник Віче, активіст Сергій Слинько.

«Таке враження, що наша пісня гарна нова, починаємо її знову! Адже два роки тому загально визнали цю схему неприйнятною для Черкас. А зараз начальник управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Віталій Дядченко повернувся з декретної відпустки і знову розповідає казки про її ефективність. Обіцяє навіть привести розробників із Львівського університету. Перевізник Петро Копієвський лобіює традиційно інтереси перевізників і вимагає додаткові гарантії для перевізників і підвищення вартості проїзду», – переповідає події Сергій Слинько.


«Директор «Черкасиелектротранс» розповідає як хороше по графіку ходять тролейбуси і що собівартість проїзду в них складає 3,17 грн.! Люди спустіться з небес. Сядьте та проїдьте тролейбусом, який не ходить по графіку. Поїдьте у Львів! Я у Львові був цього року разів п’ять і бачив той хвалебний Вами досвід транспортного реформування: там самі львів’яни не знають, що коли і куди ходить! Скільки ж разів цього річ був у Вінниці, де громадський транспорт ходить цілодобово, собівартість проїзду у комунальному транспорті становить близько 1,50 грн., 5/4 міського транспорту - комунальний. Приватні маршрутники їздять переважно окраїнами! Ось на кого треба рівнятися у транспортному управлінні містом!» – наголосив активіст.

На переконання активіста Сергія Слинька, транспорт має ходити цілодобово та по графіках, які мають бути на всіх зупинках. І цей транспорт має бути максимально екологічним – електричним. А проїзд має бут не вищим, ніж у Вінниці.

«У підході до розробки транспортних реформ маємо виходити з інтересів громади міста, а не представляти нам готову схему розроблену львів’янами для черкащан за 100 000 грн. Мені делегувало Віче зайнятися створенням робочої групи по напрацюванню нової транспортної реформи! От тепер і роздумую як це ефективніше зробити», – підсумував Сергій Слинько.

реклама

Коментарі  

 
0 #15 адекватний 13.12.2014 23:57
Цитую Наталя:
Цитую адекватний:
А що за посада то - активіст, чи може це освіта така. Так активісти вже привели до европи країну, що, ще хтось далі хоче йти за активістами? так почитайте яку правду в очіньки запльовані патрійотизмом сказав новий , не український міністр в України. А результат майданів, активістів, банд з битами один. Україна - банкрот, з усими витікаючими для життя а скоріше не життя народу. Присідайте хй далі, хто й далі бризкає собі в очі слиною про скинуті узи теранії.

Дивно,то то Майдан золотовалютний запас та валюту на битки потратив,а я все думала що Яник з ригами КАМАЗАМИ да гілікоптерами вивіз,в афшорах попереховали.У комуняцького брата Симоненко тільки 200 мільонів зелених на ЄСовському рахунку знайшли і так далі по списку+родичі.Іди ти "адекватний" в Расєю,там все пучком,і не гунди тут вражина довбана.

:lol: :lol: прикольна нова мулька золовалютний резерв камазами в офшор. Продайте на тв новини народ схаває.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 адекватний 13.12.2014 23:53
Цитую Тася:
Цитую адекватний:
А що за посада то - активіст, чи може це освіта така. Так активісти вже привели до европи країну, що, ще хтось далі хоче йти за активістами? так почитайте яку правду в очіньки запльовані патрійотизмом сказав новий , не український міністр в України. А результат майданів, активістів, банд з битами один. Україна - банкрот, з усими витікаючими для життя а скоріше не життя народу. Присідайте хй далі, хто й далі бризкає собі в очі слиною про скинуті узи теранії.

Те що казна порожня,як і сховища,Яценюк ще в березні сказав,так що твоя новина нікого не дивує.В країні війна,легко бути і не може.Зате Даунбас економічно цвіте,годувальн ики з колін встали,за них хоч порадій,там твої брати по разуму.

Ну іншого коментаря від проживаючого в змі мозока й годі чекати. Свого б чогось добавили. Тай з культурою спілкування пані не друкжить. Не цікаво дозволяю більше не коментувати присідальниці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Братушка 11.12.2014 13:27
Братушки! Дядченка треба або гнати з роботи, або відправляти ще раз у декрет... Цей накерує. Він і в Партії регіонів ходив умнічав: все знає, все вміє. Але крім бла-бла - ноль полнєйший!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Александр Крафт 11.12.2014 13:05
Бездействие Порошенко породило дестабилизацию регионов в Украине.Винница и Запорожье прямые следствия бездействия Порошенко, а также яркий пример.В следующий раз, а он будет непременно, поскольку Петр Алексеевич продолжает прибывать в своей параллельной реальности, градус эскалации будет повышен.(так і живемо,Ху*.. в своїй "реальності живе,імперії будує",Порошенко в "мирних" мантрах і власній,відірва ній від реальності "мирній угоді" (без перемоги)Жах!МИ Р ПОНАД УСЕ-ЦЕ ЧИСТА КАПІТУЛЯЦІЯ!htt p://glavpost.com/post/11dec2014/blogs/8131-aleksandr-kraft-bezdeystvie-poroshenko-porodilo-destabilizaciyu -regionov-v-ukraine.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 стабилизец 11.12.2014 11:34
Скільки у Львові гарного,скільки можно запозичіти...
Нене, только не это, поскольку Садовый - клон нашего одара (или наоборот). И биография и внешность один в один. Бешеная коммуналка, горящие шины за повышение платы за проезд, мутные "реформы". В том, что Львов такой, какой он есть - заслуга львовян. Все же европейцы и патриоты. Черкассы же - перевалочная база "на Киев" или "за бугор".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Тася 11.12.2014 10:37
Цитую адекватний:
А що за посада то - активіст, чи може це освіта така. Так активісти вже привели до европи країну, що, ще хтось далі хоче йти за активістами? так почитайте яку правду в очіньки запльовані патрійотизмом сказав новий , не український міністр в України. А результат майданів, активістів, банд з битами один. Україна - банкрот, з усими витікаючими для життя а скоріше не життя народу. Присідайте хй далі, хто й далі бризкає собі в очі слиною про скинуті узи теранії.

Те що казна порожня,як і сховища,Яценюк ще в березні сказав,так що твоя новина нікого не дивує.В країні війна,легко бути і не може.Зате Даунбас економічно цвіте,годувальн ики з колін встали,за них хоч порадій,там твої брати по разуму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Наталя 11.12.2014 10:34
Цитую адекватний:
А що за посада то - активіст, чи може це освіта така. Так активісти вже привели до европи країну, що, ще хтось далі хоче йти за активістами? так почитайте яку правду в очіньки запльовані патрійотизмом сказав новий , не український міністр в України. А результат майданів, активістів, банд з битами один. Україна - банкрот, з усими витікаючими для життя а скоріше не життя народу. Присідайте хй далі, хто й далі бризкає собі в очі слиною про скинуті узи теранії.

Дивно,то то Майдан золотовалютний запас та валюту на битки потратив,а я все думала що Яник з ригами КАМАЗАМИ да гілікоптерами вивіз,в афшорах попереховали.У комуняцького брата Симоненко тільки 200 мільонів зелених на ЄСовському рахунку знайшли і так далі по списку+родичі.Іди ти "адекватний" в Расєю,там все пучком,і не гунди тут вражина довбана.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Тася 11.12.2014 10:09
Скільки у Львові гарного,скільки можно запозичіти,так ні,знайшли проблемне місце (транспорт) і копіюють..Ви б інвестиції залучати навчілись,ви б фасадами будинків як у Львові зайнялись,ви б туризм так розвивали,ви б таку атмосферу зробили.Львів старе європейське місто,Черкаси такими не зробити,але ж можно було б схитрити,наприк лад утеплені стіни фасадів наших типових совкових коробок,розфарб овувати під старі архітектурні будинки,трохи фантазії і місто стане старовинним,хіб а Черкаси того не варті?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Черкаси 11.12.2014 09:05
Побійтесь Бога,все в нас з транспортом добре,не треба ніяких реформ.І машини,і регулярність,і зупинки все налагодженно та безпроблемно.Не треба нікому,нічого чипати,тільки погіршите.Ціну піднімати,абсур д.Грошей нема в людей,пішки ходитимуть.Хочете реформи,то велосипедки робіть цивілізовані,тр отуари не в ямах,що ноги ломаєш,а брусчаткою потрохи стеліть.Приводьте місто в порядок.Урни поставте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Тася 11.12.2014 08:57
Праду про Львів кажуть,обожнює це місто,але ...Транспорт дійсно їздить дивно,зупинки завжди заповнені,як і сам транспорт(і тролейбуси,і трамваї ,і маршрутки),що і коли їде,нікому невідомо,чєкайт е...(навіть смішний випадок можу привести,підслу ханий львівській діалог в набитому автобусі.На зупинці толерантні львівяни намагаються потрапити в салон,один ніяк не поміщається,нар од тісниться як може,і тут один чоловік звертається до жінки в глибині -Може б та груба (повна) пані трохи посунеться і тоді той пан з зупинки влізе?Відповідь жінки(роздратов ано)-А може мені вийти і тоді всі пани з зупинки влізуть?